Jump to content

metal

Stały użytkownik
 • Posts

  2551
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by metal

 1. Również miałem problem z instalacją Win 8.1 z pendrive'a, choć sam problem wyglądał inaczej niż u el_gringo_dado. Rozwiązaniem, które znalazłem w sieci, okazało się sformatowanie pen'a według tej instrukcji (po angielsku): Źródło: Create a Bootable USB Flash Drive
 2. Nie ma żadnego trojana. Najwidoczniej Passt dał się zwieść zielonemu przyciskowi "Download" na dole strony. [ ;
 3. NV Inspector daje możliwość pracy karty ze stałymi zegarami - Nvidia Inspector GTX670/680 - disable boost / fixed clock speed / undervolting - dwa skróty na pulpicie i tyle.
 4. metal

  World of Tanks

  Jaki jest sens testowania kart graficznych w aplikacji, która nie jest w stanie ich właściwie wykorzystać? [ ; Przy spadkach fps do 30, 40 klatek, na takim samym poziomie wykorzystania leci gpu, więc... ; )
 5. metal

  World of Tanks

  Co do tych przegrywanych bitek z 60% szans na wygraną... po patchu 0.8.10 wtapianie takich bitek, nawet z 70%, stało się nagminne... w ogóle po tym patchu MM lepiej sobie radzi ze zbijaniem wr do 50% ; ) A co do lagów, wyższego pingu (pomijając problemy lokalnych dostawców internetu ; ))... Na FTR pojawiła się informacja o nieoficjalnym przeniesieniu serwera EU1 z Monachium do Amsterdamu - WG EU 1 moved to Amsterdam, co również i ja mogę potwierdzić zmianą pingu, który wyrównał się do tego z EU2, bo zazwyczaj wieczorami było tak, że na EU1 miałem ping ok [tj. ok. 50], a na EU2 był on trzykrotnie większy, a po patchu 0.8.11 do takich sytuacji dochodzi na obu serwerach. W ogóle dziwne jest to, że w garażu ping pokazuje ok. 50, a w samej grze jest już te 60/70 - 90/100, wcześniej ping w grze był taki jak w garażu, nie było takich różnic. Może z okazji patcha 0.9 WG poprawi jakość działania europejskich serwerów... ; )
 6. Według mnie jest to... Odpowiedź znajduje się w dolnym rzędzie. ; )
 7. metal

  F1 Sezon 2014

  Hmmm... Wiem, kto powinien nabyć prawa do transmisji F1 w tym sezonie... ; )
 8. metal

  World of Tanks

  Tak ; ) 1. Prawidłowa ścieżka wygląda tak: X:World of Tanksres_mods0.8.10vehiclesamericanA11_T29 2. A pliki w tym folderze powinny wyglądać tak: T29T29_crashT29_NMT29_SM
 9. metal

  Assetto Corsa

  Options > General > View update log
 10. Vimeo: Forest Ski Segment From Valhalla
 11. metal

  F1 Sezon 2013

  YT: Formula 1: Thermal Camera
 12. metal

  World of Tanks

  Owoce ; ) nowej gałęzi niemieckich niszczycieli czołgów: 8.9 – new German TD line - moje pierwsze wrażenie... najbardziej z tych dziwadeł podoba mi się 128 mm na Sturer Emil i Waffenträger E-100, choć tutaj mam pewne obawy co do skuteczności tego działa... pomimo możliwości jego obrotu i magazynku, przy wartości penetracji takiej jak na E-100, to szału nie będzie / : A IX tier to chyba jakiś żart [ ;
 13. metal

  World of Tanks

  Z tego co się orientuję, to podwozie KT miało w rzeczywistości 100 mm na dolnej płycie, więc wychodzi na to, że WG po prostu równa staty niemieckich pojazdów do wartości historycznych ; )
 14. metal

  World of Tanks

  Dokładnie, zmniejszyli opór gruntu. Ja na teście sprawdziłem JT i KT, niestety brak mocy czuć, szczególnie na podjazdach, ale za to z górki się nieźle kulają i tak jak Trawienny wspomniał, lepiej się obracają.
 15. metal

  World of Tanks

  Replay: 20130813_1642_germany-JagdTiger_45_north_america.wotreplay Tipy? Hmmm... nie mam jakichś specjalnych, ale jest jeden, najistotniejszy, tyczący się wszystkich pojazdów - nie używać oryginalnego celownika, tylko korzystać z celownika od Melty lub najnowszej wersji celownika (1.31) od J1mb0, w której okrąg celownika został zmniejszony, tak jak było/jest w Melty, co przekłada się na znaczne poprawienie skuteczności.
 16. metal

  World of Tanks

  O nie, goldenboy'a to ja sobie wypraszam ; P Takie tam, sprzed chwili... niestety porażka, ale...
 17. metal

  World of Tanks

  Ledwie 4k bitek... - WR104 m4r, plutonowanie (m.in. z nuubem w JT, który nabił na nim 2k bitew ) + EU2 czyni cuda
 18. metal

  World of Tanks

  10 bitwa dzisiaj i... 30 fragów wbite:
 19. metal

  World of Tanks

  miltonfloridablanca - konto założone w marcu. A mój team, w którym się na to natknąłem, wyglądał tak: Oczywiście ten botopodobny... nie oddał żadnego strzału.
 20. metal

  World of Tanks

  On w ogóle nie strzelił... pojechał na pałę i tyle. Pewnie bot, bo kto "normalny" grając w tym stylu nabiłby od 16 kwietnia 15k bitek...
 21. "Pocieszę Cię", iPeX, moja sztuka robi max 4.3 przy +/- 1.33 ; )
×
×
 • Create New...