szaman_1
-
Postów
15 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez szaman_1
-
-
Ok mam już:) Udało mi się przypadkiem:) Hmm lepiej wgrać ten 1,6v? powiedz mi czym kręcić teraz zegary?co?
-
Musiałem zropić update tego WinFoxa i działa! Ale jest problem z flashowaniem! Miedzy biosami tzn nazwami skaczą takie kolorowe kółeczka i nie moge robić Flasha bo przycisk nie działa nie wiem czemu;( Co zrobić?Aha no i sątrzy róznice pomioędzy biosami, może to dlatego:(Oto screen:
Co z tym jest! Może mi ktoś napisać??????????????????????wyślij mi tą wersje biosku z 1,6V ok ??
Wstaw tu albo xinerek@gmail.com :angry:
-
tak mam dokładnie takiego! Masz wgrany moze ten bios? karta chodzi lepiej wtedy?
-
Hello,
mam ge-force fx 6200 firmy WinFast na AGP! Próbuje przerobić go w riva tunerze na 6600 ale mimo zmiany ustawień dalej widzi go jako 6200 i nie chce zmienić się! W osiągach widac różnice ale dalej nie moge włączyć szybszego wypełnianbia bo nie chce się zmienić jej wykrywanie! Ma może ktoś bios do tej karty z 6600? Jak go wgrać, ponieważ przy ostatniej próbie ciągle pokazywao mi bład i kazało mi ściągac jakieś dodatkowe pliki do nvflash! Nie wiem o co chodzi z tą kartą! POMOCY!!!!!!Aha zapomniał bym nie mam flopa więc musze zrobić to jakoś bez niego!
-
Hej wszystkim!
Mam problem z moją karta graficzną Gigabyte GeFroce 5700 128DDR!!
!Nigdy nie próbowałem podkręcać ale teraz się na to zdecydowałem z ciekawości! Standardowe taktowanie tej karty to 425/550 i mam 9830 pkt w 3Dmark01!Im bardziej ja podkręcam tym wyniki mi bardziej spadają !
Taktowanie:
425/550 =9830pkt
450/600 =9852pkt
490/625 =9648pkt
Co mam zrobić z tą kartą!Jej osiągi powinny być grubo powyżej 10k punktów a ja mam tylko 9,8k!Pomóżcie mi jesli możecie!Nigdy się tym nie zajmowałem! Pomocy!!!!!!Jak ją taktować, co zrobić żeby mieć wieksze osiagi!
-
Witam!
Zastanawiam się czy ktoś kręcił już te GeForcy 5700 i na ile! Ja jeszcze nie próbowałem ale mam zamiar! Standardowo taktowane(425/550) ciekawe na ile pójdą! Ja mam Gigabyte więc nie wiem jak się zachowuje! Piszcie!
-
Ja mam Audigy 2 i 6,1 6700 i wszytko jest zajebiste! Taka jakos to jeszcze nikt nie słyszał! Super mówie wam warto zainwestować!
-
To ja już nie wiem co jest u mnie coś sie pirdoli! Chyba oddam ja do seriwsu i <span style="color:red;">[ciach!]</span>!
-
A czym donio kręcisz swojego FX i do jakiej magistrali ?? Podpowiedz coś !A czym donio kręcisz swojego FX i do jakiej magistrali ?? Podpowiedz coś !
-
No nie wiem co jest własnie :(! I coś nie moge go podkręcić nie wiem czemu! Jakby miał blokade nażuconą odgurnie!
-
Wyniki:
1. 3DMark01 standardowe ustawienia (1024/768/32) ok 8706 pkt !
2. 3DMark01 w maxie ustawień (1024/768/32 i wszytko cos ie da ustawione najwyżej) 6700 pkt
3. 3DMark03 (1024/768/32) ok 1700 pkt
-
Czy próbował ktoś podkręcać GeFORCE Fx 5600, a jeżeli tak to z jakim skutkiem? A poztym co sądzicie o tej karcie graficznej? :evil:
-
Ja mam bios 4,2 na K7N2-L i nie wiem czemu :) 8)

Geforce 6200
w NVIDIA
Opublikowano
a co myślisz o power strip? albo riva tuner?