Skocz do zawartości

NemerF

Użytkownik
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Contact Methods

  • GG
    2521705

Profile Information

  • Skąd
    Wrocław
  • Zainteresowania
    Szukam sponsora takiego ze 1200 zł. to se kompa ulepsze :D

Osiągnięcia NemerF

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Trudno sie mówi :(
  2. Dokładnie pierwsza i ostatnia sprawa to ten bios, bo ani ten nowszy ani ten starszy niema funkcji do OC :(, jakiś pachyk albo update który umożliwi mi zobaczenie funkcji napiecia oraz FBS tego najpierw potrzebuje.
  3. Dziek za odpowiedz, ale żadnych dodatkowych funkcji mi niepokazał chociaż wypróbowałem wszystkie F 1...12, jedyna mozliwościa było by sie pozbycie AmiBiosa i znalezienie jakiegoś zastepce który by z moim intelem pracował.
  4. Pewnie opisów było full jak podkrecic tego procka jednak u mnie niebedzie tak łatwo :(. Gdyz ja mam płytke główna Intela D815EEA do której ściagnołem najnowszego BIOs-a(Version EA81510A.86.0051.P11), ale ten Biosik ma tylko i wyłącznie ze 30 funkcji i to podstawowcyh czyli Boot, passwordzik, data, AGp i obsługa portów (AMIBIOS). I teraz sie zastanawiam czy można by dorwać normalnego Biosika dla mojej płyty głównej(niebiesko-żółty, full funkcji :D ) i potem podkrecic lub jakiś programik dzieki któremu ze środowiska windowsa mógł bym grzebać w Biosiku i zobaczyć troche wiecej funkcji(potrzebnych to podkrecenia). + opis jak mam to pozmieniac!! żeby jakies 800 mhz z tego zrobić HELP!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...