Jump to content

romek

Admin
 • Posts

  6109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

romek last won the day on April 12 2016

romek had the most liked content!

About romek

 • Birthday 12/04/1984

Contact Methods

 • Strona WWW
  PurePC.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa

Recent Profile Visitors

9322 profile views

romek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

56

Reputation

 1. Nie każdemu dogodzisz. Zdaję sobie sprawę, że coraz mniej ludzi potrafi czytać dłuższy tekst i go jeszcze zrozumieć. Mamy od wielu lat wprowadzony standard edycyjny, który zakłada nie mniej, nie więcej ilość tekstu jaka powinna znaleźć się w newsie. Od suchych faktów ma się tabelki a wpis na 3-4 zdania to dla mnie informacja na social media, nie na portalu o technologiach. Jeśli ktoś, nie potrafi złożyć kilku sensownych zdań, napisać coś więcej niż jest w tabelce to nie nadaje się w naszych szeregach. Akurat branie przykładu z innych stron, gdzie ilość materiału jaki czytam jest skąpa i muszę szukać dalej informacji... do mnie kompletnie nie przemawia. Fakt, nieraz zdarzają się dłuższe opisy, tzw. wodolejstwo ale staramy się pracować nad formą i zawartością by podnosić standardy materiałów. Może dla tych najbardziej zabieganych lub szukających tylko x i y informacji stworzymy coś na kształt "push" lub telegrafu. Wszystko co najważniejsze w 2 zdaniach. Dodatkowo dojdą już niedługo nowe funkcje portalu, które pozwolą dowiedzieć się wszystkiego w bardzo szybki sposób.
 2. Warunki korzystania z PurePC.pl -> http://www.purepc.pl/warunki_korzystania Reklama Serwis PurePC.pl utrzymuje się wyłącznie z emisji reklam bannerowych i ruchu generowanego na wszystkich stronach w domenie www.purepc.pl. Zabrania się blokowania reklam w serwisie przez oprogramowanie typu AdBlock, AdBlock Plus, uBlock Origin, Flashblock oraz wszystkich o podobnym działaniu. Wykrycie blokowanie kampanii reklamowych na łamach PurePC.pl może skutkować zablokowaniem konta lub wyłączeniem kilku kluczowych usług na stronach PurePC.pl Mam dobre serce, dzisiaj daruje ;)
 3. Zgłoszone, sprawdzone i posprzątane. Nie zawsze jesteśmy w stanie szybko reagować. Sporo osób zgłasza jak mu się komentarz nie podoba ;) Kilku jak będzie biło dalej pianę otrzymają najlepszą nagrodę - ban.
 4. Jest to jedna ze zmian jakie wprowadzamy na portalu by usprawnić działanie strony oraz pozycjonowanie naszych materiałów. Zapytania do bazy? Nasze serwery są wystarczająco mocne i większość dnia się nudzą - chyba nie ten serwis. Zmiana została wprowadzona dla wszystkich i będzie obowiązywała, nie zakładamy wyłączenia jej w profilu. Jeśli nie masz wyłączonych cookies, wchodząc ponownie do tematu komentarze załadują się już normalnie. Tylko za pierwszym razem trzeba kliknąć.
 5. Regulamin PurePC.pl mówi jasno, blokowanie reklam jest zakazane. Kto blokuje ten może się narazić na blokadę konta. System zabezpieczający działa od wielu lat, ostatnio wprowadziliśmy małe zmiany, które są widoczne tylko dla osób nie szanujących naszej pracy (czyt. blokujących działanie reklamowe na PurePC). Żółta plansza będzie pojawiała się zawsze, na każdej podstronie. Kto chce, może ją oglądać.
 6. Wyżej wymienione elementy służą do działań społecznościowych w tym: FB, Twitter i G+. Dodatkowo używamy Analytics do badania zachowań naszych czytelników, czego potrzebują, co ich najbardziej interesuje. Oczywiście możecie wszystko blokować, niestety wtedy treści jakie dla Was przygotowujemy nie są do końca sprecyzowane i mogą się mijać z zainteresowaniami czy potrzebami. PurePC.pl od 10 lat tworzymy dla naszych czytelników, nie emitujemy nachalnych działań reklamowych, nie narzucamy obowiązku płacenia za treści. Chcemy jednak byście zrozumieli, że do rozwoju serwisu potrzebne są fundusze, tak więc jeśli blokujecie nas, tym samym przyczyniacie się do blokowania rozwoju serwisu. Nie zamierzam kłócić się o to czy reklamy są potrzebne, jestem pewny, że dzięki naszej polityce rozwoju serwisu znajdziemy z wszystkimi wspólny kierunek.
 7. Panowie, w warunkach korzystania portalu PurePC.pl jest zapis: Zabieg ma na celu uświadomić Was użytkownicy, że nie preferujemy blokowania naszej strony. Nie znajdziecie u nas reklam Google a tym samym śledzących Waszych zachowań i prezentujących reklamy najlepiej dla Was skrojone. Nie znajdziecie u nas nachalnych i grających kampanii reklamowych. Dbamy o to, by strona działała szybko a każda kampania nie przeszkadzała w czytaniu najnowszych newsów i wnikliwych testów. Nasza praca kosztuje i jeśli blokujecie kampanie reklamowe nie pozwalacie się rozwijać PurePC.pl.
 8. Opcja blokowania jakichkolwiek treści na portalu PurePC nie wchodzi w grę. Każdy autor ma swój styl i można go lubić lub nie (odwieczne prawo). Łukasz Tkacz wg mojej oceny jest dobrym redaktorem i będę go bronił jak całej redakcji. Dzięki za Wasze słowa, przemyślę je i postaram poprawić odbiór naszego zespołu w oczach czytelników.
 9. System plusów i minusów już od dawna miał być dostępny na naszej stronie. Wprowadziliśmy go testowo tydzień temu i aktualnie sprawdza się dobrze. Projekt ma status beta i faktycznie już widzimy kilka osób, które stracą opcję plusów/minusów bo nie rozumieją ich działania. Mamy podgląd kto komu i za co daje ocenę i jeśli ktoś tylko i wyłącznie minusuje bo taki ma kaprys, otrzyma blokadę czasową lub stałą na ocenianie komentarzy. Nie boimy się napływu dzieciaków z wulgaryzmami, minusowaniem czy wiecznie niezadowolonych. System plusów/minusów dobrze radzi sobie na forum dyskusyjnym i również na portalu za jakiś czas po wyeliminowaniu kilku jednostek będzie działał jak należy. Zawsze początki z wprowadzeniem nowych rzeczy powodują falę zachwytu jaki i niezadowolenia. Nie możemy stać w miejscu i wprowadzamy rozwiązania powoli ale po długim namysłach.
 10. Wyniki konkursu ASUS - laptop ASUS N750JK trafia do zwycięzcy http://www.purepc.pl/o_serwisie/wyniki_konkursu_asus_laptop_asus_n750jk_trafia_do_zwyciezcy
 11. Temat wentylatorów mam w zamyśle ale propozycje wrzucajcie do odpowiedniego tematu jaki podał Ullisses.
 12. Zgadza się, zgodnie z projektem przejście do forum jest po naciśnięciu forum i wejście na stronę główną lub wybór odpowiedniego działu na forum. Patrząc po statystykach to większość użytkowników wybiera odpowiedni dział niż stronę główną forum. Zmiana z klawisza na rozwijane menu było podyktowane wersjami mobilnymi ale po krótkiej dyskusji w redakcji nie padło konkretne stwierdzenie, że warto przywrócić przycisk Forum bezpośrednio z górnej belki. Możemy poddać ten temat pod dyskusję na portlu za pomocą ankiety jeśli uważasz to za bardzo duży kłopot.
 13. romek

  Battlefield 4

  Gra jak na razie mnie nie zachwyciła choć kilka nowych ficzerów zapowiada się ciekawie w pełnej odsłonie gry. Pożyjemy, zobaczymy.
 14. Polecam powściągnąć języka i nie robić tu podwórka do bijatyk słownych.
×
×
 • Create New...