Jump to content

Polar

Stały użytkownik
 • Posts

  1921
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Polar last won the day on May 20 2015

Polar had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Polar's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

189

Reputation

 1. Ta nożycowa Cherry to bez wątpienia najlepszy obecnie dostępny "zamiennik" UltraX. Być może nawet lepszy od Ultra.
 2. Bardzo niski i cichy skok klawiszy ma Cougar Vantar niestety już niedostępna. Producent reklamuje następcę Vantar AX, niestety w naszym bantustanie jest jeszcze niedostępna a jestem na nią bardzo napalony bo piszę dużo (programowanie) i ma wg mnie najlepszy układ klawiszy typu US do pisania bezwzrokowego. Spróbowałbym z Cherry, mechanizm nożycowy, bardzo podobna do UltraX https://www.reichelt.com/pl/pl/klawiatura-usb-czarna-us-jk-8500eu-2-p268793.html?CCOUNTRY=470&LANGUAGE=pl&&r=1 Chyba sam zakupię. Update. Ok zakupiłem. Dokładnie taki layout jak na filmie US. Bardzo dobrze wykonana i bardzo ciężka. Klawiatura bardzo fajna. Przyciski multimedialne działają. Brak przycisku włączenia odtwarzacza muzyki. Jak ktoś chce mieć następcę Logitech UltraX Premium to warto kupić. Jest do niej bardzo podobna jakością i funkcjami.
 3. Temat z 2017 ale aktualny i dzisiaj po ostatnich poprawkach amerykańskiej korporacji nie działają modemy LTE tzn działają ale bardzo słabo. Czekamy na poprawki. Drukarki już poprawili chyba. https://mspoweruser.com/microsoft-investigating-issues-kb4556799-update/ https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/latest-windows-10-updates-breaks-wireless-lte-connectivity/
 4. Właściwie to zastanawiam się nad 3 konstrukcjami 500GB. Który z nich będzie najchłodniejszy do Della e7270 ? 1. Adata 8200 pro 2. Silicon Power P34A80 3. Kingston A2000 4. ???
 5. czy ktoś posiada głośniki logitech z533 lub z537 (bluetooth) ? obecnie posiadam z333 i jak za niecałe 200zł to grają fajnie , ale przydałoby się coś z bluetooth, pytanie jak grają Z533 , teoretycznie to wyższy model od z333 ale wiadomo że różnie to bywa w tej klasie cenowej.
 6. Co w tym edifierach jest złego w muzyce ? Może one grają na tyle lepiej od z523 że wydaje się to dziwne :) ?
 7. To było już przerabiane wiele razy. Nie ma następcy są tylko bardziej lub mniej podobne klawiatury nożycowe. Na Logitech K750 pisze się zupełnie inaczej niż na UltraX wg mnie gorzej. To nie jest klawiatura do pisania bezwzrokowego bo zahacza się o kanty klawiszy przesuwając palce do góry. Macając ją kilka razy, to nawet nie wiem czy ona ma mechanizm scissors - wg mnie nie a na pewno tego nie czuć. Jeśli chodzi o płaskie klawisze.... tak już jest i nie ma na to wpływu, przerabiałem takie klawiatury Dell quiet key, KV-300H i parę innych i jak już wyżej napisałem nic lepszego od Cougar Vantar nie znalazłem, jest lepiej niż na UltraX po przyzwyczajeniu się. Bezprzewodowa.... ten filtr zawęża wszystko i nie ma takiej klawiatury. :)
 8. Też się nad nimi poważnie zastanawiałem ale wybrałem Vantara jest cichszy + do tego lepiej pracuje mechanizm nożycowy + lepsze nieblokowanie klawiszy, no ale cena 150 niestety. ~~ chodzi mi o KV-300H
 9. Od paru miesięcy posiadam klawiaturę Cougar Vantar z mechanizmem nożycowym i bardzo niskim skokiem i bardzo niskimi klawiszami. Wg mnie najlepsza klawiatura nożycowa (a jak dla mnie również i niemechaniczna) do gier i szybkiego pisania w jednym. Klawisze chodzą super cicho i precyzyjnie. Długo długo szukałem klawiatury która zastąpi Logitech UltraX Premium i to jest chyba jedyna alternatywa. Ma tylko jedną jedyną wadę nie można trwale wyłączyć podświetlenia tylko za każdym uruchomieniem komputera trzeba to robić , ale to jest zaledwie jedno przyciśnięcie klawiszy.
 10. Bo Anywhere 2 nie ma interpolacji na żadnej czułości. O kurde nie dopisało się do poprzedniego posta , sorry. :wisielec:
 11. Czy ktoś posiada nową mysz Logitech Mx Anywhere 2S ? Jest to ulepszona wersja Anywhere 2 - zwiększyli dpi do 4000 i ulepszyli baterię. Pytanie czy nowa wersja posiada interpolację ?
 12. A niech się tam leją jak głupi są to im się należy, go muslim go, warto by się zastanowić jak można na tym zarobić.
 13. Nie kupuj dziadostwa Le Nowo. Ja raz czekałem ponad miesiąc na naprawę prostej usterki. Jak oddajesz do serwisu sprzęt to porób dokładne zdjęcia z każdej strony przed wysyłką i dołącz im na płycie. Nie może być żadnych uszkodzeń mechanicznych, te hieny tylko na to czekają aby anulować gwarancję. Głębsza ryska i już uszkodzenie mechaniczne po gwarancji :) Producenci im płacą za to im więcej gwarancji uwalili tym więcej zarobią - to zrozumiałe. Druga sprawa jest taka że znaczna większość ludzi po takiej informacji odstąpi i zapłaci za naprawę, pozostaje upierać się przy swoim. Powiedz im żeby ci wysłali zdjęcia w wysokiej rozdz. tych części które sa wg nich uszkodzone.
 14. W pierwszej kolejności zająłbym się tymi dyskami. Szkoda że już nie ma w sprzedaży WD Green bo bardzo ciche są na magazyn danych. Potem resztą kręcących się elementów - również w zasilaczu. Nie ma znaczenia jak dysk zamontujesz jak jest go słychać to niezależnie od montowania i obudowy i tak będzie go słychać dalej. Jedynym wyjściem jest skrzynka typu Scythe Quiet Drive. Dodatkowo za pomocą odpowiedniego softu mozna wyciszyć pomruki wyszukiwania. Najcichszy dysk + skrzynka + soft = niesłyszalny dysk. Karta graficzna najlepiej pasywna bez obciążenia. Co do kupowania jakiś super obudów to tak na prawdę na hałas nie ma bata. Albo wszystko zamkniesz szczelnie w jakiejś skrzyni i ryzykujesz się się przegrzeje wtedy masz cisze i odwrotnie. Najważniejsze to w pierwszej kolejności wziąć się za elementy generujące hałas czyli mechaniczne: wszystkie wentylatory i dyski twarde.
 15. No faktycznie Crucial M4 chyba nie umożliwia sczytanie statystyk użycia. Chyba że ich własnym programem : Crucial's SSD Toolbox
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.