Cześć wam wszystki. Odkrylem ciekawą żecz dotycząca LCD NFREN 1700 MAF (BTC). Na stronce www.nfren.com znajduje się monitorek o wspanialych parametrach (NFREN 1700 MAF). Natomiast u nas w sprzedaży w polsce też znajduje sie takowy monitor z takimi samymi oznaczeniami , ale niestety o gorszych parametrach. Zakupując monitor sugerowalem się oczywiście parametrami lepszymi. Różnice odkrylem dopiero po zakupie. Zadzwonilem do firmy w ktorej dokonalem zakupu, z proźbą o wyjaśnienie sprawy i owentualną wymiane monitora na ten oczywiście lepszy. Po 2 dniach dowiedzialem sie ze niestety ale takiego minitorka jak chce niema u dysrtybutora i jesli mnie nie odpowiada zakupiony model to mogę go zwrucić i oddadane zostana mi pieniądze. Moim zdaniem tu sie należy DUŻY plus dla firmy w ktorej nabylem ów monitorek.
Sam monitorek ma calkiem niezle parametry i wspanialą gwarancje bo 3 lata na wszystko, wymiana matrycy po wypaleniu sie nawet jednego piksela, subpiksela. Mimo wszystko prubowalkem sie dowiedzieć dalej czegoś wiencej na temat tego monitora dzwoniąc do serwisu autoryzowanego. Powyższe informacje dotyczące gwarancji zostały potwierdzone, natomiast a propo tej nietypowej sytucji dotyczącej różnicy w parametrach po między tak samo nazywającymi sie monitorami nie udalo sie mi wyjaśnić.
Pisze to ku przestrodze bo nie wszszystkie firmy są na tyle uprzejme wobec klienta, oraz jesli ktoś wie coś wiencej na ten temat to prosze o odpowiedź.