Jump to content

ULLISSES

Admin
 • Posts

  13941
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

ULLISSES last won the day on August 3 2015

ULLISSES had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

45356 profile views

ULLISSES's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

614

Reputation

 1. Proście - a będzie Wam dane. Funkcja wprowadzona.
 2. Nie kombinuj z monitorem. Wina na 99% leży po stronie płyty lub zasilacza. Ewentualnie karty. Przeczytaj przyklejone tematy.
 3. Kwestia uprawnień. Poprawione. Dzięki za czujność.
 4. 1. Sorry, ale nie wiem co robisz źle lub co Chrome robi źle. Kod banera (a ten ma 1000x100px) jest jednoznaczny i na pewno nie ma tam: width:100%; height:1200px; position:fixed2. Filtry korporacyjne nie modyfikują stylów inline w ciemno, bo było by to głupie.
 5. Zgadza się. Jakiś "geniusz" w uBlock stwierdził, że "kosmetyczne filtrowanie" rozciąga baner na pełny ekran i ustawia "position:fixed". Jako że przy okazji blokuje obrazek tła, to mamy przezroczysty link na pełny ekran przeglądarki. Ciekawy sposób ukrywania banerów. Brawa dla tego pana. Właśnie się przyznałeś (jak inni zgłaszający problem), że mają włączony uBlock na PurePC. Gratulacje. Problem naprawiony. Przy okazji pozwoliłem sobie ładować reklamy dla takich osób.
 6. Dobre. Ogarniemy w tym tygodniu. PS. Do użytkowników Chrome w wersji 50.0.2661.102: Jeśli klikanie gdziekolwiek na stronie powoduje przejście do linka z banera, to wina jest po stronie przeglądarki (keszu?) lub wtyczek. Problem nie występuje u mnie na Operze (opartej o chrome), na Chrome 43 oraz tej samej wersji Chrome jak Wasza. Nie występuje on również u osób w redakcji, które używają Chrome oraz nie zgłosił tego żaden użytkownik używający innej przeglądarki.
 7. Nie trzeba. Gdy przechodzi się do wpisu klikając w liczbę komentarzy, to: a) przenosi do pierwszego nowego komentarza (gdy jakiś jest) b) przenosi do początku komentarzy Jak komentarzy jest ponad 600 (jak we wpisie o GTX), to trochę żal. ;] Zmiana jest spowodowana 3 rzeczami: 1. Zaleceniami Google News. 2. Pozycjonowaniem. 3. Wydajnością po stronie serwera i użytkowników. Nie wszyscy są zainteresowani ciągłymi wojnami AMD vs NVIDIA i W10 vs przeciwnicy. Takie klikanie jest na DP mobilnym, a na PCLab w wersji PC pokazuje tylko 10, co sprowadza się także do klikania. Nie ukrywamy chlewu. Powody są powyżej. Jak widzicie głupie komentarze, to zgłaszajcie. Niestety nie jest łatwo przebrnąć przez zgłoszenia, bo niektórzy notorycznie raportują każdy komentarz swoich przeciwników, więc znaczna większość zgłoszeń nadaje się do kosza. Chociaż dodanie komunikatu trochę zmniejszyło te fałszywe zgłoszenia. Myślimy o tej opcji. Jest propozycja dodania tej opcji, tylko jest jeden problem - zaraz się zacznie wysyp komentarzy, że to zajmuje niepotrzebnie miejsce i zasłania treść. Opera dla Androida (zwykła, nie wiem jak mini) ma taką opcję. Używam i polecam.
 8. Program Flashget 1.96 -> Tools -> Site Explorer (ewentualnie przycisk F7). Podajesz adres strony z zawartością, a potem zaznaczasz, co chcesz pobrać - sortując wg typów.
 9. http://forum.purepc.pl/forum-23/announcement-100-zanim-cokolwiek-napiszesz/ http://forum.purepc.pl/topic/266429-blue-screen-zwisy-resety-itp-rozwiazania/ 1. A zasilacz jaki? 2. Zainstaluj od nowa sterowniki karty. Ewentualnie zainstaluj w jakieś w innej wersji (nawet starszej). 3. Sprawdź temperatury karty i procesora.
 10. Jak nie lubisz cegieł, nie będziesz rzucał telefonem i chcesz mieć przy okazji dobry aparat, to Z1C wydaje się najlepszą opcją z tej listy. Dla mnie przykładowo A5, A7, G3 i P8 Lite są za duże. A3 w wersji Gold wygląda bardzo dobrze, nie straszy rozmiarem i grubością. Jednak sprzętowo już szału nie ma. Szczególnie bateria pozostawia wiele do życzenia. Z Z1C i G4C jest jeszcze inny problem - szkło blisko krawędzi. S4 mini już zaliczył kilka upadków i nic mu nie jest. Z tymi 2 już może nie być tak różowo. A nie po to się kupuje świetnie wyglądający telefon, by zakładać na niego gumowy kondom, który nie tylko szpeci, ale dodaje kilka nadmiarowych mm z każdej strony.
 11. Ja w swoim s4mini miałem soft RO (4.2). Wrzuciłem 4.4 PL i śmiga nadal. Wracając do G4c, to jedyny budżetowy model LG, w którym naprawili podstawowy problem z ich telefonami - dodali łaskawie czujnik światła. Reszta jak na papierze, czyli całkiem niezła. Sam o nim myślę, bo to jedna z bardziej rozsądnych opcji obok S4. Zresztą rzuć okiem tutaj: A! Zapomniałem. Jest jeszcze nowa Moto G, którą sobie ludziska chwalą.
×
×
 • Create New...