Jump to content

ULLISSES

Moderator
 • Posts

  13975
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

ULLISSES last won the day on August 3 2015

ULLISSES had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ULLISSES's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

614

Reputation

 1. Gdzie dokładnie? Najlepiej skorzystaj z opcji zgłaszania błędu na portalu i dorzuć screena. Mile widziane sprawdzenie na więcej niż 1 przeglądarce.
 2. Technicznie konto jest osobne, ale tworzy się automatycznie przy pierwszym logowaniu. Automat rejestracji konta na portalu działa prawidłowo podobnie jak logowanie. Obecnie nie masz konta na portalu, czyli automat nie był w stanie go utworzyć. Przyczyną może być brak zaznaczenia opcji "zapamiętaj mnie" przy logowaniu na forum.
 3. Proście - a będzie Wam dane. Funkcja wprowadzona.
 4. 2. Nie wiem, zapytaj go. Zapewne nie ma czasu. 3. Dijkstra, Sikor. Dalej nie chce mi się sprawdzać.
 5. Nie kombinuj z monitorem. Wina na 99% leży po stronie płyty lub zasilacza. Ewentualnie karty. Przeczytaj przyklejone tematy.
 6. Czyżby? Obraził się na forum, ale prośby zamknięcia tematu nie widziałem. Odwagę mam, ochotę czasem mam, ale samego czasu prawie nie mam. Forum ma administratora i kilku moderatorów. Jeśli te 148 raportów stanowi problem, to może czas na nabór? Sądząc po forum testowym to aktywnych i oddanych użytkowników jest trochę. Wracając do meritum, temat zestawu da się jakoś pociągnąć tylko trzeba wskazać kierunek.
 7. Otwieram temat. Następnym razem niech moderator ma odwagę chociaż podać powód zamknięcia. 1. Już w pierwszym moim poście zaznaczyłem, że nie czytałem całości. Sorry. 2. Nie grałem w te gry, bo nie gram - nie mam czasu. Tytuły nic mi nie mówią. 3. Wyobrażam sobie, jak "płynnie" lub na jakich ustawieniach działają gry nawet 3-letnie na karcie, która ma 8 lat. Moja ma "tylko" 4. 4. Nadal podtrzymuję swoją opinię, że zakup sprzętu "na 7 lat" nie ma sensu. Posłuchaj forumowiczów, za 2-3 lata wróć po kolejny zestaw do złożenia. 5. Poprawiłem Twojego posta.
 8. To, że Twój zestaw ma dokładnie 7 lat dowodzi, że raz już popełniłeś błąd - wydałeś sporą sumę na najnowszy i najmocniejszy sprzęt, przez co 2-3 ostatnie lata bawiłeś się w masochistę próbując grać w gry, bo na wymianę było szkoda kasy. Zrób to teraz dobrze i nie kupuj najdroższego zestawu jaki się uda złożyć, ale zestaw optymalny na 2-3 lata. Następnie znów go wymień. A jak masz nadmiar kasy, to jest wiele chorych i głodnych dzieci w kraju. Wodować Ci nie zabraniam.
 9. TL;DR; Może nie rozumiesz przekazu kolegów, więc tłumaczę: Kompa nie kupuje się na 7 lat, bo to zwykła strata kasy - szczególnie, że zamierzasz grać w gry z 2006 roku (LOL). Postęp w PC zwolnił, ale nadal nie stanął w miejscu. Kup ten zestaw: http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_pazdziernik_2016?page=0,20 A za 2-3 lata wymień go na nowy.
 10. Na przyszłość: http://www.purepc.pl/misc/zglos_blad.php
 11. Kwestia uprawnień. Poprawione. Dzięki za czujność.
 12. 1. Sorry, ale nie wiem co robisz źle lub co Chrome robi źle. Kod banera (a ten ma 1000x100px) jest jednoznaczny i na pewno nie ma tam: width:100%; height:1200px; position:fixed2. Filtry korporacyjne nie modyfikują stylów inline w ciemno, bo było by to głupie.
 13. Zgadza się. Jakiś "geniusz" w uBlock stwierdził, że "kosmetyczne filtrowanie" rozciąga baner na pełny ekran i ustawia "position:fixed". Jako że przy okazji blokuje obrazek tła, to mamy przezroczysty link na pełny ekran przeglądarki. Ciekawy sposób ukrywania banerów. Brawa dla tego pana. Właśnie się przyznałeś (jak inni zgłaszający problem), że mają włączony uBlock na PurePC. Gratulacje. Problem naprawiony. Przy okazji pozwoliłem sobie ładować reklamy dla takich osób.
 14. Dobre. Ogarniemy w tym tygodniu. PS. Do użytkowników Chrome w wersji 50.0.2661.102: Jeśli klikanie gdziekolwiek na stronie powoduje przejście do linka z banera, to wina jest po stronie przeglądarki (keszu?) lub wtyczek. Problem nie występuje u mnie na Operze (opartej o chrome), na Chrome 43 oraz tej samej wersji Chrome jak Wasza. Nie występuje on również u osób w redakcji, które używają Chrome oraz nie zgłosił tego żaden użytkownik używający innej przeglądarki.
×
×
 • Create New...