Jump to content

ULLISSES

Moderator
 • Posts

  13975
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Everything posted by ULLISSES

 1. Gdzie dokładnie? Najlepiej skorzystaj z opcji zgłaszania błędu na portalu i dorzuć screena. Mile widziane sprawdzenie na więcej niż 1 przeglądarce.
 2. Technicznie konto jest osobne, ale tworzy się automatycznie przy pierwszym logowaniu. Automat rejestracji konta na portalu działa prawidłowo podobnie jak logowanie. Obecnie nie masz konta na portalu, czyli automat nie był w stanie go utworzyć. Przyczyną może być brak zaznaczenia opcji "zapamiętaj mnie" przy logowaniu na forum.
 3. Proście - a będzie Wam dane. Funkcja wprowadzona.
 4. 2. Nie wiem, zapytaj go. Zapewne nie ma czasu. 3. Dijkstra, Sikor. Dalej nie chce mi się sprawdzać.
 5. Nie kombinuj z monitorem. Wina na 99% leży po stronie płyty lub zasilacza. Ewentualnie karty. Przeczytaj przyklejone tematy.
 6. Czyżby? Obraził się na forum, ale prośby zamknięcia tematu nie widziałem. Odwagę mam, ochotę czasem mam, ale samego czasu prawie nie mam. Forum ma administratora i kilku moderatorów. Jeśli te 148 raportów stanowi problem, to może czas na nabór? Sądząc po forum testowym to aktywnych i oddanych użytkowników jest trochę. Wracając do meritum, temat zestawu da się jakoś pociągnąć tylko trzeba wskazać kierunek.
 7. Otwieram temat. Następnym razem niech moderator ma odwagę chociaż podać powód zamknięcia. 1. Już w pierwszym moim poście zaznaczyłem, że nie czytałem całości. Sorry. 2. Nie grałem w te gry, bo nie gram - nie mam czasu. Tytuły nic mi nie mówią. 3. Wyobrażam sobie, jak "płynnie" lub na jakich ustawieniach działają gry nawet 3-letnie na karcie, która ma 8 lat. Moja ma "tylko" 4. 4. Nadal podtrzymuję swoją opinię, że zakup sprzętu "na 7 lat" nie ma sensu. Posłuchaj forumowiczów, za 2-3 lata wróć po kolejny zestaw do złożenia. 5. Poprawiłem Twojego posta.
 8. To, że Twój zestaw ma dokładnie 7 lat dowodzi, że raz już popełniłeś błąd - wydałeś sporą sumę na najnowszy i najmocniejszy sprzęt, przez co 2-3 ostatnie lata bawiłeś się w masochistę próbując grać w gry, bo na wymianę było szkoda kasy. Zrób to teraz dobrze i nie kupuj najdroższego zestawu jaki się uda złożyć, ale zestaw optymalny na 2-3 lata. Następnie znów go wymień. A jak masz nadmiar kasy, to jest wiele chorych i głodnych dzieci w kraju. Wodować Ci nie zabraniam.
 9. TL;DR; Może nie rozumiesz przekazu kolegów, więc tłumaczę: Kompa nie kupuje się na 7 lat, bo to zwykła strata kasy - szczególnie, że zamierzasz grać w gry z 2006 roku (LOL). Postęp w PC zwolnił, ale nadal nie stanął w miejscu. Kup ten zestaw: http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_pazdziernik_2016?page=0,20 A za 2-3 lata wymień go na nowy.
 10. Na przyszłość: http://www.purepc.pl/misc/zglos_blad.php
 11. Kwestia uprawnień. Poprawione. Dzięki za czujność.
 12. 1. Sorry, ale nie wiem co robisz źle lub co Chrome robi źle. Kod banera (a ten ma 1000x100px) jest jednoznaczny i na pewno nie ma tam: width:100%; height:1200px; position:fixed2. Filtry korporacyjne nie modyfikują stylów inline w ciemno, bo było by to głupie.
 13. Zgadza się. Jakiś "geniusz" w uBlock stwierdził, że "kosmetyczne filtrowanie" rozciąga baner na pełny ekran i ustawia "position:fixed". Jako że przy okazji blokuje obrazek tła, to mamy przezroczysty link na pełny ekran przeglądarki. Ciekawy sposób ukrywania banerów. Brawa dla tego pana. Właśnie się przyznałeś (jak inni zgłaszający problem), że mają włączony uBlock na PurePC. Gratulacje. Problem naprawiony. Przy okazji pozwoliłem sobie ładować reklamy dla takich osób.
 14. Dobre. Ogarniemy w tym tygodniu. PS. Do użytkowników Chrome w wersji 50.0.2661.102: Jeśli klikanie gdziekolwiek na stronie powoduje przejście do linka z banera, to wina jest po stronie przeglądarki (keszu?) lub wtyczek. Problem nie występuje u mnie na Operze (opartej o chrome), na Chrome 43 oraz tej samej wersji Chrome jak Wasza. Nie występuje on również u osób w redakcji, które używają Chrome oraz nie zgłosił tego żaden użytkownik używający innej przeglądarki.
 15. Nie trzeba. Gdy przechodzi się do wpisu klikając w liczbę komentarzy, to: a) przenosi do pierwszego nowego komentarza (gdy jakiś jest) b) przenosi do początku komentarzy Jak komentarzy jest ponad 600 (jak we wpisie o GTX), to trochę żal. ;] Zmiana jest spowodowana 3 rzeczami: 1. Zaleceniami Google News. 2. Pozycjonowaniem. 3. Wydajnością po stronie serwera i użytkowników. Nie wszyscy są zainteresowani ciągłymi wojnami AMD vs NVIDIA i W10 vs przeciwnicy. Takie klikanie jest na DP mobilnym, a na PCLab w wersji PC pokazuje tylko 10, co sprowadza się także do klikania. Nie ukrywamy chlewu. Powody są powyżej. Jak widzicie głupie komentarze, to zgłaszajcie. Niestety nie jest łatwo przebrnąć przez zgłoszenia, bo niektórzy notorycznie raportują każdy komentarz swoich przeciwników, więc znaczna większość zgłoszeń nadaje się do kosza. Chociaż dodanie komunikatu trochę zmniejszyło te fałszywe zgłoszenia. Myślimy o tej opcji. Jest propozycja dodania tej opcji, tylko jest jeden problem - zaraz się zacznie wysyp komentarzy, że to zajmuje niepotrzebnie miejsce i zasłania treść. Opera dla Androida (zwykła, nie wiem jak mini) ma taką opcję. Używam i polecam.
 16. http://forum.purepc.pl/topic/137323-studia-nauka-gdzie-isc-po-maturze/?view=findpost&p=3739274&hl=studia
 17. Program Flashget 1.96 -> Tools -> Site Explorer (ewentualnie przycisk F7). Podajesz adres strony z zawartością, a potem zaznaczasz, co chcesz pobrać - sortując wg typów.
 18. http://forum.purepc.pl/forum-23/announcement-100-zanim-cokolwiek-napiszesz/ http://forum.purepc.pl/topic/266429-blue-screen-zwisy-resety-itp-rozwiazania/ 1. A zasilacz jaki? 2. Zainstaluj od nowa sterowniki karty. Ewentualnie zainstaluj w jakieś w innej wersji (nawet starszej). 3. Sprawdź temperatury karty i procesora.
 19. Jak nie lubisz cegieł, nie będziesz rzucał telefonem i chcesz mieć przy okazji dobry aparat, to Z1C wydaje się najlepszą opcją z tej listy. Dla mnie przykładowo A5, A7, G3 i P8 Lite są za duże. A3 w wersji Gold wygląda bardzo dobrze, nie straszy rozmiarem i grubością. Jednak sprzętowo już szału nie ma. Szczególnie bateria pozostawia wiele do życzenia. Z Z1C i G4C jest jeszcze inny problem - szkło blisko krawędzi. S4 mini już zaliczył kilka upadków i nic mu nie jest. Z tymi 2 już może nie być tak różowo. A nie po to się kupuje świetnie wyglądający telefon, by zakładać na niego gumowy kondom, który nie tylko szpeci, ale dodaje kilka nadmiarowych mm z każdej strony.
 20. Ja w swoim s4mini miałem soft RO (4.2). Wrzuciłem 4.4 PL i śmiga nadal. Wracając do G4c, to jedyny budżetowy model LG, w którym naprawili podstawowy problem z ich telefonami - dodali łaskawie czujnik światła. Reszta jak na papierze, czyli całkiem niezła. Sam o nim myślę, bo to jedna z bardziej rozsądnych opcji obok S4. Zresztą rzuć okiem tutaj: A! Zapomniałem. Jest jeszcze nowa Moto G, którą sobie ludziska chwalą.
 21. Bingo. Nie dziękuj, należy się 50zł. ;] BTW: Gdzieś Ty widział nowy (krajowy) S4 w tej cenie? I generalnie i9500 to chyba nieosiągalny jest.
×
×
 • Create New...