-
Postów
10 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez layne
-
-
no ... i kolejne DFI na złom ... sam wyczerpie zapasy nf4 jakie ma DFI ;P
no i się moge zastanawiać z jakiej przyczyny palą się ... bardzo dziwna sytuacja ...
-
Witam w Broken Infinity Club :-P
Po wciśnięciu Power wiatraki ruszają na chwile? Wyciągnij wtyczkę od zasilania procesora i sprawdź co się będzie działo.
jeśli podłączone są 20 piny od zasilania, to wiatraki ruszają, ale komputer się nie bootuje.
jeśli podłączy się 20+4, 24 lub 24+4 to się tylko diody poświecą na płycie ;]
sprawdzane na 3 zasilaczach ... padła... poprostu padła
-
a ja zabiłem drugie DFI xD
tym razem wygląda to na sekcje zasilania.
a było już tak dobrze ... to musze czekać 3tygodnie :P
-
[hwbot] 2898.8 - AMD Athlon 64 X2 3600+ Windsor [/hwbot]
-
[hwbot] 29.61 - AMD Athlon 64 X2 3600+ Windsor @ 2899MHz || Geil 2x512 800@1160 4-4-4-12 [/hwbot]

-
ciekawa sprawa. mam memki geila 667 4-4-4-12 ale mobo ustawiło mi na początku samo 5-5-5-15. Przed chwilą ustawiłem 4-4-4-12 i niby wszystko pięknie ładnie ale wynik w 3dm03 i 05 ani drgnął! wtf?
ustaw napięcie na pamięci na takie jakie Ci nominalne na ramach podali i ruszy
-
jeśli się nie myle to ostatnio widziałem w cenniku 10zł ... da się przeżyć
-
Jak uwaliłeś/w jakich warunkach?
podczas uruchamiania. w zasadzie w ogóle się nie próbował uruchomić. wiatraki też nie były skore do ruchu.
kompletny zgon (no może poza LEDami które dalej działały). serwis płyte przeznaczył do wysłania :)
-
a mnie się udało spalić pierwsze (oby ostatnie) w mym życiu infinity. na szczęście po kilkugodzinnych staraniach wymieniono mi na nową płytę :)

Asus A7v600/x/f/se
w Socket 462(A)/Slot A
Opublikowano
a ja mam inne troche pytanie. kupilem dysk samsunga 320GB na sacie. i od poczatku problemy. nie wykrywa mi go płyta. pobawilem sie nim na 2gim komputerze, zrobilem partycje, jakims cudem go znalazlo. wiec zainstalowalem system na tym dysku, troche popracowalem i po resecie niespodzianka ... nie widzi plyta dysku. ktos mi potrafi poradzic jak przekonac plyte ze dysk ma podlaczony ?