
SiEdLe
Stały użytkownik-
Postów
78 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Contact Methods
-
GG
1696242
Profile Information
-
Skąd
GDAŃSK
Osiągnięcia SiEdLe
Newbie (1/14)
0
Reputacja
-
Sprytny kontroler USB 3.0 na PCIE do niskoprofilowych obudów
SiEdLe odpowiedział(a) na Grimlock temat w Dyski SSD, HDD, CD-ROM, DVD, Pendrive
A jak z kompatybilnością i wydajnością tego dysku WD MY PASSPORT z USB 2.0 ? Mógłbyś też wrzucić wyniki z ATTO na USB 2.0 ? -
Wszystko o SSD - FAQ na 1 Stronie!
SiEdLe odpowiedział(a) na rafa temat w Dyski SSD, HDD, CD-ROM, DVD, Pendrive
Na płycie obsługującej natywnie SATA III powinna być niewielka na korzyść Cruciala M4. Na SATA II obydwa będą się pewnie podobnie zachowywać ....- 14080 odpowiedzi
-
- ssd
- dyski flash
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
SAMSUNG HD103SJ widziany jako ATA
SiEdLe odpowiedział(a) na chrom100 temat w Dyski SSD, HDD, CD-ROM, DVD, Pendrive
A a proponuje zrobić aktualizacje BIOSa na płycie i firmware samego dysku - miałem to samo z HD502HJ co prawda na płycie na P35 ale pomogło :) -
Wszystko o SSD - FAQ na 1 Stronie!
SiEdLe odpowiedział(a) na rafa temat w Dyski SSD, HDD, CD-ROM, DVD, Pendrive
Właśnie też poproszę cenę na pm - oczywiście z rabatem dla starego forumowicza ;)- 14080 odpowiedzi
-
- ssd
- dyski flash
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam Jako że sprzedałem już "bebechy" z C2D a mam już prawie komplet (mobas, ram i chłodzenie ) na SB mam pytanie do bardziej zorientowanych (może jakaś "dobra duszyczka" z dystrybucji odpowie :) ) Kiedy 2500k będą dostępne przez normalne (Action, AB, TechData itp) kanały dystrybucjii w Polsce. Bo co się do nich zadzwoni to w zależności kto odbierze to udziela innej odpowiedzi.... Oczywiście w cennikach wszyscy maja ale dostępność ZERO :(
- 3622 odpowiedzi
-
- sandy bridge
- lga1155
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ten radek bardzo ladnie przelacza sie idle/stress nawet po podkreceniu w ccc :) Oczywiscie suwaki w CCC na MAX i jest OK zero artefaktow w smarkach i np Wiedzminie :) Apropos Wiedzmina to oczywiscie 1280x1024 i WSZYSTKIE suwaki w opcjach grafiki na max i chodzi plynnie. Po chwili grania wiatrak na grafie zaczyna nabierac obrotow i wtedy zaczyna go byc slychac. Ale w idlu jest cisza. Podobnie zreszta jest i z wiatrakiem w chiefie 450w .... A wlasnie !! NIE instalowalem zadnych smieci z plytki od producenta karty!! Od razu sciagnolem stery 7.12 ze strony ATI i moze dlatego od razu bylo wszycho ok :) ( Poprzednio mialem x1600xt na omegach ktore odinstalowalem przed wlozenim nowego radka) Ktos tam wczesniej sie pytal jak ta karta chodzi na chipsecie p35 to odpowiem tak: Na konfigu: Asus P5KC E4500@3,5 GHz ;) (350x10) 2x1GB OCZ Platinium 800 @ 1050 5-5-5-15 Napedzanym przez Szefa 450 W - karciocha chodzi miodnie @ 730/880 (GPU/MEM) Zero zwiech artefaktof freezzzzooofff itp jutro potestuje inne gierce :)
-
I co, można ?? Oczywiście że można: Gigabyte 3850/512 DDR3 579 zl :) I to w sklepie 500m ode mnie :) Oczywiście kupiłem :) :) http://www.camino.pl/szukaj.php3?g=6 Ps. Jest to wersja z chłodzeniem ZALMANA ;)
-
Witam po dlugiej nieobecnosci na tym forum..... Mam A8N-SLI DELUXE wszystko jest piknie ale ...... jest jeden szkopul dzwiek a wlasciwie jego namiastka. W poruwnaniu do A7N8X-E Deluxe to ta plyta nie gra tylko wydaje jakies dzwieki pozbawione dynamiki i "plaskie" Walczyl jus ktos moze z tym ?? ( sterowniki oczywiscie te z plyty CD wgrane )
-
Witam Gdzie ( u kogo ) mozna jeszcze kupic Bartonki Mobile ??
-
A ja polecam epoxa RDA+ z tym ze rev. > 2 plytka zajefajna, niezle sie kreca na niej procki (vide podpis ;) ) i cena ok 350 zl. Za ta cene nic lepszego nie kupisz a ta plytka ma w sobie wszystko co jest potrzebne (sieciowka, Sound Storm, Fire Wire) i wydajnoscia dorownuje asusowi i abitowi !!
-
Eeee glupoty ze nie ma dobrego chlodzenia do procow.... Przy sprzecie z podpisu i vcore 1,7v mam 42 st na luzie i 46 po ok 2 godzinach seti. Buda zamknieta (codegen 9001) silent boost na procku kreci sie 1600 obr/min, wiatrak w zasilaczu i dwa z tylu w budzie (patrz na stronie codegen.pl ) kreca sie na 7 V :) Reasumujac jest cicho dosc chlodno i ladnie OC !!
-
Ale plyta dziala ci w tej chwili czy nie ?? Jezeli dziala to poprostu kup sobie wiatrak z szerokim mocowaniem i zapomnij o tym zabku. Po co oddawac dzialajaca plyte do serwisu. No chyba ze nie dziala to wtedy - serwis
-
Zepsucie polega wlasnie na urwaniu sie zabka czy na czyms innym ? Jezeli na czyms innym nie zwiazanym z tym zabkiem to smialo oddawaj ja do serwisu i jeszcze zj... ich ze sprzedaja gowniane wiatraki ktore urywaja zabki w socketach !!
-
Popieram TWINMOS RuleZ przy tej cenie - 2x256 MB Synchronicznie z prockiem na 400 mhz w dualu przy cl 2.0 !!!!! Pamiatki oczywiscie na kosciach MTEC. Warto od razu kupic dual ddr kit w takim fajnym pudelku ;)
-
Pewnie ciec w barkeley akurat odgrzewal sobie hamburgera w mikrofalce i stad ten ladny sygnal ;)