Jump to content

KHOT

Stały użytkownik
 • Posts

  2224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

KHOT last won the day on March 14 2014

KHOT had the most liked content!

About KHOT

 • Birthday 07/14/1981

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznan̄

Contact Methods

 • Jabber
  khot@aqq.eu

KHOT's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

458

Reputation

 1. Po 7 latach używania piątki zaliczyły awarię. :D Jeden z kondensatorów filtrujących napuchł.
 2. http://www.zlomnik.pl/index.php/2015/01/23/najbardziej-i-najmniej-sfrustrowani-nabywcy-samochodow/ :lol:
 3. Gra się przyjemnie. Jak Ci arcade w TDU pasowało, to arcade w Crew Cię nie odrzuci.
 4. Obserwując co się dzieje coraz bardziej się upewniam że PiSuary rozdmuchały kwestię wyborów jako temat zastępczy żeby przykryć wyprawę madrycką i to jak wszyscy posłowie obrabiają kasę w ten sam sposób, a PO siedzi bezradne jak dziadek po wylewie w bujanym fotelu i zaczyna powoli gnić.
 5. To film który ma przygotować grunt pod jedną z najbardziej wy***istych opowieści w uniwersum Marvela. :P
 6. KHOT

  Seriale

  Specyficzny bardzo i wciągnie może z 3% tych co obejrzeli pierwszy odcinek, ale dla mnie mega wypaśny, jeden z lepszych seriali jakie oglądałem w tym roku. Tymczasem Newsroom powrócił - po przeciętnym drugim sezonie zapowiada się nawet nieźle, zobaczymy jak dalej pociągnie.
 7. KHOT

  Overwatch

  Wyjdzie w 2017 i będzie wtedy już "starą grą" na przestarzałym silniku. Po całym hype zmęczył mnie już Blizzard, generalnie ze wszystkim związanym z podejściem "released when it's ready". W teorii wydaje się to świetnym podejściem, ale w praktyce mam dość fajnych tytułów żeby wypełnić czas i nie oglądać się na to że może kiedyś to w końcu wyjdzie. Warlords Of Drenor znów będzie rok gnić na ostatnim tierze raidów jak dwa rozszerzenia przed nim. Heroes of the Storm nadal nie ma podanej daty oficjalnego otwarcia i znając życie najwcześniej będzie to październik/listopad 2015 :lol: . Na Hearthstone byłem kosmicznie napalony, grałem aż iskry leciały w betę i liczyłem że zgodnie z zapowiedzią w przeciągu pół roku będę mógł sobie spokojnie grać na tablecie z androidem, do czego ta gra jest wręcz stworzona. Jeszcze 2-3 miesiące temu byłem nawet trochę napalony i czekałem. Teraz mnie to wali po całości, mogą sobie nawet na amigę wydawać, mnie już to zwyczajnie zwisa... zbyt wiele czasu minęło. No i właśnie tak samo będzie jak przypuszczam z Overwatch - wielka zapowiedź i... gra która wyjdzie za 2 lata jak już nikt nie będzie specjalnie zwracać uwagi.
 8. "Zabili go i uciekł" więc "powrócił do przyszłości". Odpuściłem sobie wowa całkowicie jak usłyszałem rok temu tę żenującą historyjkę jaką blizzard chce rozwijać, już pandy były lepsze. Plus oczywiście "nowy content będzie pojawiał się częściej niż poprzednio więc gracze nigdy nie będą się nudzić", po czym... rok pieprzenia się w siege of orgrimar.
 9. KHOT

  Seriale

  Temat ciekawy, ale podtrzymuję że wykonanie to serial klasy B. Dwóch świetnie grających aktorów nie uratuje miernoty. Szkoda bo temat świetny.
 10. Do połowy +8/10, trzymał poziom mimo pana scjentologa. Końcówka to WTF?! i -30/10 za:
 11. KHOT

  Seriale

  Gotham - szkoda czasu, straszna cienizna.
 12. Dobra, w końcu się zdecydowałem zamówić preordera z bonusowymi samochodami, gta5 dopiero w styczniu to trzeba wypełnić czas. :P
 13. KHOT

  Grand Theft Auto V

  No to Listopad będzie należał do Crew, nic straconego. :P
 14. Tylko wiesz, handling samochodu poprawia się po ulepszeniu dolotu, czy wtrysków. :lol: Jeżeli Crew zdąży wyjść wyraźnie szybciej niż GTA V to będę grać od premiery - jeżeli nie to zobaczymy, ale raczej się wstrzymam.
×
×
 • Create New...