Jump to content

2_tommy

Stały użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About 2_tommy

 • Rank
  Newbie
 1. Witam! Co sądzicie o tym procku: AXDA2900DKV4E Mam okazję nabyć go za 85$, tylko że szczerze mówiąc nigdy jakoś o modelu 2900+ nie słyszałem i nie wiem co o tym sądzić... <_<
 2. Witam! Mam taki problem, otóż zainstalowałem Windowsa 98SE na starym komputerze, a nie wiem jaka jest tam karta graficzna. Poprzednio gdy był zainstalowany sytem, grafika również nie była zainstalowana, więc nie mam żadnych informacji co mam zainstalować. Niestety nie mam do niego żadnych płytek ze sterownikami. Na karcie znajduje się tylko taka informacja: amic a276308a-70. Podejrzewam że jest to jakiś Trident ale nie wiem jaki. Karta jest na AGP i z tego, co jest napisane w biosie to ma 32MB. Czy ktoś wie co to może być i czy gdzieś dostępne są jakieś sterowniki?
 3. Aha, też tak myślałem. Dzięki!
 4. Witam. Mam taki problem, otóż nie bardzo wiem jaka jest różnica pomiędzy zamieszczonymi poniżej przejściówkami DVI-I na D-Sub (chodzi o liczbę wyjść cyfrowych). Jeśli ktoś ma na ten temat jakieś pojęcie to prosiłbym o odpowiedź. Pozdrawiam! P.S.: Nie wiedziałem gdzie mam w zasadzie umieścić ten post i ostatecznie zdecydowałem się na monitory (nie wiem czy właściwie)
 5. Zmieniłem ustawienia browser.cache.check_doc_frequency na 1, oczywiście nic sie nie zmieniło, również utworzenie nowego profilu nic nie dało. Zainstalowałem FF 1.0.1 i wszystko pozostało bez zmian. <_<
 6. przy wpisie: browser.cache.check_doc_frequency jest wartość 3
 7. Oczywiście że jestem online:) Odświeżenie strony z pominięciem cache pomogło, a jak już wspomniałem wyczyściłem wszystko co można było, nie wiem może mam coś zjechane w przeglądarce. Żadnych dodatkowych rozszerzeń nie instalowałem i nie wiem kiedy to się zaczęło, choć wydaje mi się że od samego początku tak było. Dzięki za pomoc.
 8. Zauważyłem że niektóry strona w mojej przeglądarce Firefox 1.0pl odświeżane są chyba tylko raz dziennie (np. www.wp.pl gdy otwieram tą stronke w IE wszystko jest w porządku, strona aktualizowana jest na bieżąco, a w FF mam dane z dnia wczorajszego) wygląda to jakby przy uruchomieniu strony przeglądarka pobierała dane z cache. Pomimo że wyczyściłem wszystko w opcjach przeglądarki oraz temporary internet files, nic w tej materii się nie zmieniło. Czy można w jakiś sposób to naprawić w FF?
 9. sterowniki mam zainstalowane...
 10. mam podlaczony CD na kanał secondery a HDD na primery, zadnych innych napedów CD-RW czy DVD nie posiadam, mam też tylko jeden dysk twardy
 11. Mam problem i nie wiem czy z napędem CD (TEAC 552E), czy ze złą konfiguracją sprzętu. Otóż gdy napęd nie jest podłączony do komputera, to system (Windows XP prof. z service pack1, jak również bez) uruchamia się błyskawicznie, zaś gdy do komputera podłączony zostanie napęd CD, to czas uruchamianie systemu niewiarygodnie się wydłuża (kilkakrotnie) niezależnie od tego, czy jest w napędzie jest płyta, czy jej nie. W systemie CD jest ustawiony w trybie DMA. Podłączałem również inny CD-ROM i działo sie podobnie. Proszę o jakąś pomoc lub wyjaśnienie dlaczego tak się dzieje. DZIĘKI!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.