Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów '2080 super 9900k' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Sprzęt i Podkręcanie
    • Podstawowe Zagadnienia
    • Co kupić?
    • Procesory
    • Płyty główne
    • Karty graficzne
    • Pamięci RAM
    • Dyski SSD, HDD, CD-ROM, DVD, Pendrive
    • Zasilacze, Obudowy, UPS
    • Monitory, Telewizory, Projektory
    • Klawiatury, Myszki, Kontrolery, Podkładki
    • Drukarki, Kopiarki, Skanery
    • Słuchawki, Głośniki, Odtwarzacze, Hi-Fi, Karty Dźwiękowe
    • Pozostałe komponenty
    • Pozostała Elektronika
    • Alternatywne Platformy
    • Ekstremalne Podkręcanie
  • Urządzenia mobilne
    • Laptopy, Tablety, 2w1
    • Smartfony, Tablety, Smartwatche, Opaski
  • Chłodzenie i Modyfikacje
    • Chłodzenie Powietrzem
    • Chłodzenie Wodne
    • Modyfikacje
  • Oprogramowanie
    • Centrum Bezpieczeństwa
    • Microsoft Windows
    • Oprogramowanie
    • Sterowniki, BIOS, UEFI
    • Linux, BSD, Unix i inne
    • Programowanie
  • Sieci Komputerowe i Internet
    • Sprzęt Sieciowy, Wi-Fi
    • Providerzy
  • Rozrywka
    • Gry
    • Konsole
  • Giełda
    • Sprzedam
    • Kupię
    • Zamienię
  • Inne
    • O PurePC
    • Nowości
    • Co kupić?
    • Ośla łączka
    • Motoryzacja
    • Sport
    • Kulinaria
    • Kultura
    • Fotografia, Grafika Cyfrowa
    • Prezentacje
  • Archiwum - Tylko do odczytu
    • Archiwum: sprzęt i podkręcanie
    • Archiwum: wydarzenia i kluby

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Strona WWW


GG


Jabber


Skype


Skąd


Zainteresowania

Znaleziono 1 wynik

  1. Witam https://www.komputronik.pl/cart/shared/show/vEkOXLrpKP Skompletowałem taki oto zestaw i nasuwa mi się kilka pytań, mianowicie: -Jestem zdecydowany na 2080super (wiem że to nie jest best value), czy propozycja od MSI jest optymalnym w tym zakresie cenowym wyborem? -Czy warto dopłacić lub też wziąć niepodświetloną wersję pamięci ram o taktowaniu np. 3600Mhz czy nie przełoży się to na performance? Jeśli zostać przy tej opcji, to HyperX jest OK? -Czy jest jakieś sensowne MOBO poza Aorus Masterem? Nie jestem hardkorowym "podkręcaczem", a mam wrażenie że możliwości Mastera nie wykorzystam. Będę wdzięczny za wszelkie inne uwagi, dziękuje i pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...