Skocz do zawartości
Duro

Chieftec HPC-420-302-DF czy Tagan TG380-U01 ?

Rekomendowane odpowiedzi

sie nad tym taganem zastanawiam,ma wnętrzności podobne do be quite, ale podobno jego temp jest wyższa,Zatem czy sam zasilacz grzeje się na poziomie chifteca? to raz a 2 to jakie są obroty wentyli w zależności od obciążenia.? :)

3 sprawa to to czy wadliwe serie są jeszcze w sprzedaży ,i czy "przypadkowo" można ją nabyć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko z zasilaczami jest w porządku, to tagan nagrzewa się trochę bardziej, ponieważ taką ma budowę(duże radiatory, wolne wiatraki). Często jest jenak odwrotnie, dlatego że w chieftecu jest uszkodzone/niewyregulowane pfc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko: czym różni się Topower 400w Black od Nickeled Plating i czy ktoś już kupował w sklepie Angela (pytam, bo nie chcę stracić 330zł)?

różnią się 3 rzeczami!!

1. black ma 1 wentyl z tyłu a 2 nad prockiem natomiast nickeled plating ma jeden z tyłu a 2 na przeciwko czyli obok miejsca w którym wychodzi wiązka kabli

2. black ma dodatkową 24 pinową wtyczkę

3. black jest droższy o jakieś 20zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche dołączem się do tego tematu, też będę zmieniał zasilacz (naraziem mam +4,6V na niekręconym) i poza tymi dwoma wymienionymi myślę jeszcze o Topower 400W i ewentualnie NeoTec 4200. Głównie sie liczą parametry, chociaż też głośność. Sprzęt jak w opisie. Moje mobo ciągnie z +5V czy +12V, bo za bardzo nie wiem. Sprzęt będzie jeszcze kręcony, no i będzie około 6 wiatraków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...