Skocz do zawartości
red_

problem z instalacja xp

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie! mam problem z instalacja winxp professional na kompie:

-asus a7v880

-barton2500

-2x256 goodram 400 mhz

-seagate 80gb SATA

-radeon 9550

 

a problem polega na tym, ze wszystko ladnie bootuje sie z cd, instalator w wersji tekstowej robi swoje, stery od SATA tez instaluje...

ale kiedy juz zrobi swoje i zresetuje kompa, kiedy ma sie wlaczyc instalator graficzny, wtedy pojawia sie ekran startowy xp i i tylko niebieski pasek sie rusza (tak jak, gdy startuje system!) i nic sie nie dzieje dalej! probowalem z wersja pir*** i oryginalna i na obydwoch to samo :/

 

kupilem dzisiaj tego kompa i widzialem w sklepie jak gosc na nim odpalal jakiegos xp zeby mi pokazac ze dziala, ale potem zrobili format i teraz pipa bo nic nie moge zainstalowac:/

 

z gory dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Stery od SATA tez instaluje" - kto?? Ty czy komputer???

Jeśli komputer sam, to znaczy, ze nie instaluje. Ty musisz mu wrzucić sterki z dyskietki wciskając zaraz na poczatku instalacji F6.

Pozniej wybierasz z dyskietki odpowiednia wersje sterow i puszczasz instalke dalej.

Sterki masz na CD od plyty (moze dystkietke tez dają => ABIT NF7-S ma). Jeżeli nie, to weź jakiś dysk startowy Mileniozy czy 98 odpal z obslugą CD-ROM i przegraj sterki na dyskietke.

 

Zresztą... co ja gadam... piszesz na forum, więc jakiegoś kompa masz... To na nim przegraj na dyskietkę odpowiednie sterki z CD-ka (są opisane). A podczas instalki wybierz NAPEWNO dobre - patrz opis płyty w instrukcji.

 

 

Miałem do zeszłego tygodnia ASUS A7V600 (KT600) i nie miałem żadnych problemów z S-ATA... Na NF7-S również nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...