Skocz do zawartości
DIZEL

FX-a 5950 !? czy jakąś inna karte !?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedługo będe wymieniał mojego starego ale poczciwego gf-a ti 4400 na lepszy sprzęt. I właśnie mam dylemat z tego powodu ponieważ zabardzo nie wiem jaką karte kupić. Będe miał do dyspozycji ok. 1000-1050 zeta na nową karte. Najbardziej pasowała by mi taka jaką dałem w temacie, czyli fx 5950 firmy leadtek(lub niższy model tej firmy fx 5900 U ). Poradzcie mi czy warto kupić ją a jak nie to dajcie jakieś propozycje dotyczące innej karty w tej cenie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

nie polecam 6800Le,są z nimi bardzo często problemy po podkręceniu, poczytaj na forum, jak kupowac to tylko pełnego 6800,

 

ja bym 6800Le nie kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HL2 na FX'ach uruchamia sie w DX8.1 wiec to cos znaczy o FX'ach :).

Szukaj GF6800LE lub R9800PRO albo czekaj na 6600GT AGP.

Wymusiłem dx 9.0 i mam wsystkie efekty szanownych radosławów 9800. Detale na maxa 1024x768 AAx4 AFx6 a fps waha sie pomiędzy 40 a 70fps (raczej źle nie jest). Nie zmienia to jednak faktu że teraz opłaca się tylko kupować GF 6800 lub 6600GT. Pozdrawiam. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HL2 mozna odpalic bez problemu w DX9.0 :lol: Takze jak nie wiesz czegos na 100% to sie nie wypowiadaj...

 

... GF6800LE lub 9800Pro... Tylko i wylacznie ta pierwsza :D

wymusić to się da ale wątpie czy koles chce połowę wydajnosci. :lol: . Jak nie wiesz czegos, to się nie wypowiadaj. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRON BOZE FX'a !!!!!!!  

 

6800le od gainwarda albo poczekaj na 6600gt  na AGP wydaje mi sie ze przed swietami powinny byc dostepne . . . nawet w polsce ;)

Czytales o problemach 6800le Gainwarda ?? Ponoc sa tam kijowe pamieci pchane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu bym dozbieral te 200-300zl i kupil 6800 pelnego(chociaz wiem jak trudne potrafi byc te 200-300zl), jak nie masz to bierz 9800PRO 256bit... jezeli ne spieszy ci sie, poczekaj na 6600GT na agp, to sa naprawde mocne karty. GF 6800LE, sporo problemow o nich slyszalem, w sumie jak nie zmodujesz to to i tak ma +/- wydajnosc taka jak 9800pro.

 

podsumowujac, czekaj na 6600GT lub bierz 9800PRO, w ostatniej kolejnosci polecam 6800LE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu bym dozbieral te 200-300zl i kupil 6800 pelnego(chociaz wiem jak trudne potrafi byc te 200-300zl), jak nie masz to bierz 9800PRO 256bit... jezeli ne spieszy ci sie, poczekaj na 6600GT na agp, to sa naprawde mocne karty. GF 6800LE, sporo problemow o nich slyszalem, w sumie jak nie zmodujesz to to i tak ma +/- wydajnosc taka jak 9800pro.

 

podsumowujac, czekaj na 6600GT lub bierz 9800PRO, w ostatniej kolejnosci polecam 6800LE.

 

:lol: te karty już sąpod AGP !!!!!!!!!!!!! od kilku dni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawością czytam wszystkie propozycje dotyczące nowej karty. Dzieki za nie wszystkim wypowiadającym się !! Biorąc pod uwage ilość keszu którą będe miał do dyspozycji będe musiał chyba poczekać na tego 6600 gt agp bo doskrobanie jeszcze 200, 300 zeta na jakiegoś 6800 jest chyba niemożliwe.

Szkoda tylko że ten 6600 gt ma 128 szyne do pamięci i przepustowośc tylko 16 gb. Jednak doczytalem sie na jednej stronce ze w d3 marku 2003 karta bez podkrecania osignela 8000 tys punktów ?? czyli o 2000 tys punktów niż jakiś fx 5950U z przepustowością 31 gb !!. Hmmm, ale czy wiadomo kiedy dokładnie ma być premiera tego gf-a ?? tutaj niektorzy mówili że za 2-3 miechy !!, niedawno coś czytałem na ten temat na bencharku ale teraz tego tematu nie mogłem znleżdz !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6600GT bedzie dostepny u nas lada dzien, a jego wydajnosc przebija inne high-endowe produkcje poptrzedniej generacji nie tylko w benchmarkach.

dopiero przy rodzielczosciach powyzej 1280x1024 + fsaa 4x/anizo16x zaczyna dawac o sobie znac szyna pamieci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...