Skocz do zawartości
dziungwaj

Chłodzonko dziungwaja

Rekomendowane odpowiedzi

Noi pstryknołem kilka fotek:

Tak wygladały przygotowania na poczatku:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Nastepnie pompka , pojemniczek i poprawiłem shrouda:

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Nastepnie przerobiłem pompeczke na inline:

 

 

Dołączona grafika

 

A to juz rev 2 : powywalałem wszystkie kolanka , zmieniłem pompeczke :

 

 

 

Dołączona grafika

 

A to moje "cudo z rurek miedzianych" kture czeka jeszcze do zamontowania . najgorzej ze ciagle cierpie na brak czasu albo chceci:

 

 

Dołączona grafika

 

 

Paliwo na dolewke. po dwóch tygodniach pojawiło mi sie cos takiego ( woda deminiralizowana+algin+wódka)

 

 

 

Dołączona grafika

 

Nagrzewnica i bloczek zamontowana na górze budy

 

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

Jak znajde troche czasu to:

- wywale nagrzewnice i zamontuje cudo z rurek miedzianych

- przerobie zasilacz

 

I w koncu bedzie zero fan zone cisza absolutna

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty, mi się podoba :). Wszyscy wiedzą ile to czasu pochlania. Najlepiej zainwestuj jeszcze 50zł w Big Towera i bedzie wszystko w środku ładnie i czyściutko:). Sam niedlugo skladam WC (awaria chlodnicy) do big towera, jak zrobie to zapodam foty.

 

I w koncu bedzie zero fan zone cisza absolutna

:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Nie może być zero fan ale moze byc cisza absolutna.Jakiś ruch powietrza musi być no i chyba zapomniales o wentylach na shroudzie. Puść jakiś wywiew na 5v i bedziesz mial cisze.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tayler - zamierzam zakupic na allegro Fortrona 300W - narazie czekam na dopływ gotówki :D

Abram - dla mnie BIg tower nie bedzie potrzebny , nagrzewnice zamienie na cudo z rurek miedzianych a na dysk zamierzam zrobic taki bloczek i schowac go w zatoke 5.25

 

Dołączona grafika

 

 

Ten bloczek jest wykonany przezemnie - został sprzedany na allegro

 

 

 

Przyjrzyj sie dobrze , pod nagrzewnica sa dwa wentyle puszczone na 5V . U mnie buda i tak zawsze jest otwarta wiec jakas tam wymiana powietrza bedzie - wentyle won :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: [/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...