Skocz do zawartości
m0ses

polityka

Rekomendowane odpowiedzi

panowie ,siedze na tym zachodzie i jedynym kontaktem z polityka w kraju jest internet.

to co czytam na temat: orlenu,gietrycha,prezydenta kulczyka itp jest dla mnie najlepsza wieczorna rozrywka.(wtedy robie prasowke)

 

teraz jest naprawde chyba niezly kabaret.

 

z tutejszej perspektywy wyglada mi to na przewrot :D

 

 

update:

Gietrych oszalal!!!

ten chlopina nie zastanawia sie juz nawet co mowi. http://info.onet.pl/1011253,11,item.html

nastepnym niusem gietrycha bedzie: a moja ciocia powiedziala,ze kwasniewska to sie gzila z kulczykiem u papaly. i dlatego papala musial zginac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m0ses a dokąłdnie gdzie Cię wywiało?

NO z tymi aferami to zawsze jest w polsce komedia. ALe dla mnie te komisje to tylko strata pieniędzy państwowy (czyli podatników). Przyszedł taki giertych i próbuje zrobic szopke numer 2. Rokita robił pierwszą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy ci SLD.

 

 

m0ses a dokąłdnie gdzie Cię wywiało?

NO z tymi aferami to zawsze jest w polsce komedia. ALe dla mnie te komisje to tylko strata pieniędzy państwowy (czyli podatników). Przyszedł taki giertych i próbuje zrobic szopke numer 2. Rokita robił pierwszą część.

8O :evil:

Niedobrzy, czepili się napitego i gaduły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak mowicie- komedia.

Na gorze sie kloca o to kto z kim i kiedy, albo czyim jechal autem, a zwykli ludzie albo maja to gleboko w [zgadnijcie gdzie] (jak ja zreszta), albo maja niezly polew z ogladania obrad roznych dziwnych >>komisji<< badz tzw. Sejmu, albo maja wazniejsze sprawy na glowie od takich d.u.p.e.r.e.l.i , bo probuja zwiazac koniec z koncem za +/- 400 zl miesiecznie.

 

Widze ze wszyscy rzadzacy nakrecaja najdrozszy chyba sitcom, puszczany na wszystkich kanalach, z doborowa obsada (chociaz... ;) ) i najlepszym scenariuszem (bo zycie pisze najlepsze), tylko- dlaczego musza robic te komedie marnujac czas za ktory wlasciwie My placimy :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kiedyś interesowałem się tym co dzieje się w kraju (polityką).

Od kiedy do sejmu wszedł LPR i te dupki z Samoobrony to przestało mnie cokolwiek obchodzić.

Jak czytam w necie wiadomości to tylko z zagranicy. Na polskich kretynów szkoda czasu i nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Od kiedy do sejmu wszedł LPR i te dupki z Samoobrony to przestało mnie cokolwiek obchodzić.

(...)

A mi się wydaje, że właśnie powinieneś się bardziej interesować. Bo nie zauważysz jak oni dojdą do samodzielnej władzy (choć mam nadzieję, że to się NIGDY nie stanie) i może być za późno, żeby stąd sp***lić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaczynscy duzo wczesniej robili duzo wieksze machloje jeszcze jako PC - Porozumienie Centrum.

Afera FOZZ, Telegraf itp.

Chyba żartujesz?! Większe afery w Polece to tylko w prlu były.

 

 

Ogolnie polityka nie jest "czysta" dziedzina zycia i trzeba by globalnie zrobic czystke, czyli od lewego do prawego weikszosc "wymienic".

Wystarczy tylko iść na wybory i oddać głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abstarciach!ac zupelnie od moich przekonan politycznych , obecna systuacje uwarzam za destabilizacje panstwa polskiego.

w czasie wojny, w ktorej stanie obecnie znajduje sie polska, wszelkie dzialanie majace na celu zdyskredytowanie prezydenta czy destabilizacje parlamentu, uwazam za zamach stanu. poslowie z prawicy chyba juz zupelnie stracili instynkt samozachowawczy.

czy po jednej i drugiej stronie nie ma ludzi trzezwo myslacych. przeciez zaostrzanie atakow na lewice po wyborach doprowadzi do sytuacji odwrotnej. prawicyt wyciagna wszyskie grzechy.

bo prawda jest taka, ze wszyscy kiedys umoczyli, dla wszystkich glownym celem w polityce jest "nachapanie sie".

a przy sluzbach specjalnych, ktore w polsce zyja wlasnym zyciem i nie uznaja zwierzchnictwa nikogo, na kazdego sa kwity.

poczekajmy do wyborow. wtedy zacznie sie szopka.

a jak al kaida w koncy zorientuje sie gdzie jest polska i wybuchnie pare bomb i splonie pare kosciolkow zobaczymy czy lpr naprawde cos zrobi czy bedzie biadolic jak to za komunistow nastapila destabilizacja polski... do ktorej sami notabene sie przyczynili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m0ses dobrze piszesz. NIe ma sie co dziwić że firmy się boją inwetować w Polsce jak tu sytuacja Polityczna nie jest stabilna. Druga rzecz w Polsce to to jak prawica traktuje prezydenta przez prawice bez szacunku a przecież on został wybrany przez większość obywateli i ma nas repezentowac zagranicą. W kraju prawica go poprostu zlewa twardo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie polityka nie jest "czysta" dziedzina zycia i trzeba by globalnie zrobic czystke, czyli od lewego do prawego weikszosc "wymienic".

Wystarczy tylko iść na wybory i oddać głos.

Tylko trzeba miec na kogo :)

 

 

PS. bo za prezydenta mamy idiote, wiec jak takiego traktowac z szacunkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie to bym tych ludzi z sejmu/senatu/prezydenta wysłał na roboty publiczne (autostrady niech buduja az do skrajnego wyczerpania) a stworzył serwis www na ktorym by byly podawane teksty ustaw , obiektywne plusy i minusy kazdej i dodał bym do kazdej opcje ZA i opcje Przeciw i ludzie by wtedi mogli głosowac a nie jakichs 400pajacy co zabieraja po 10 tys zł miesiecznie z budzetu panstwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaczor to ty inteligencja nawet meduzie do macek nie dorastasz, albo nie rozumiesz, ze wtedy doslownie glosowalby tlum, wszyscy ludzie. A jak doskonale wiemy, wiekszosc ludzi to kompletne glaby, ktore nie znaja sie na ekonomii i chcialyby do budzetu dawac jak najmniej, a dostawac jak najwiecej. Mielibysmy na bank socjalizm, co juz samo w sobie jest okropna perspektywa, dodatkowo nikt nie tworzylby firm w Polsce, bo nie oplacaloby sie to w ogole - jak wiemy wiecej jest pracownikow, jak pracodawcow, tak wiec rowniez wiecej pracownikow glosowaloby w takich ankietach, a co za tym idzie glosowali by tak, zeby im bylo jak najwygodniej.

A wy sie dziwicie, ze w Polsce jest jak jest, kiedy ludzie maja takie genialne pomysly jak Kaczor i takie wlasnie pojecie o ekonomii, ludziach i rzadzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę wiary Panowie, jeszcze za naszego życia... wymrą dinozaury, byle byśmy tylko nowym nie pozwolili się zasiedzieć .. :D

 

btw imo w polsce czas lewicy się kończy - I DOBRZE! - przykładów daleko szukać nie trzeba - czechy, irlandia,, również hiszpani chociaż oni już się zachłysneli ;-) niskie podatki, minimum regulacji, wolny rynek, technologia, obcięty socjal.. i mamy dobre państwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie to bym tych ludzi z sejmu/senatu/prezydenta wysłał na roboty publiczne (autostrady niech buduja az do skrajnego wyczerpania) a stworzył serwis www na ktorym by byly podawane teksty ustaw , obiektywne plusy i minusy kazdej i dodał bym do kazdej opcje ZA i opcje Przeciw i ludzie by wtedi mogli głosowac a nie jakichs 400pajacy co zabieraja po 10 tys zł miesiecznie z budzetu panstwa...

Grzecznie cie Szymoon podsumował. Nóż się w kieszeni otwiera jak słyszę takie herezje. Człowieku Ciebie powinni na stosie spalić za herezje :lol:

 

Wracając do rzeczy...

No cóż polityków mamy takich jakich sobie wybieramy, lekarze biorą w łape bo im dajemy, urzędasy państwowi mają nas za śmieci bo ich do tego przyzwyczajono itd. Ciąży nam starsze pokolenie. Póki nie wymże [nie jestem pewien pisowni wymże czy wymrze] to nie będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie polityka nie jest "czysta" dziedzina zycia i trzeba by globalnie zrobic czystke, czyli od lewego do prawego weikszosc "wymienic".

Wystarczy tylko iść na wybory i oddać głos.

Tylko trzeba miec na kogo :)

 

 

PS. bo za prezydenta mamy idiote, wiec jak takiego traktowac z szacunkiem...

kandyduj :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz pomysl z bezposrednimi glosowaniami bylby dobry przy spoleczenstwie lepiej wykrztalconym i ustabilizowanym. tak politycznie jak i ekonomicznie. przy oszolaomach ekonomicznych z jednej jak i z drugiej strony szybko by sie to zawalilo.

 

wg mnie najlepszym rozwiazaniem jest silny rzad prawicowy z b.mocna opozycja. rzad bedzie pilnowal ekonomii a opozycja spraw socjalnych. tylko u nas nie ma prawdziwej partii konserwatywnej. kato-prawica u nas ze swoimi pomyslami ekonomicznym jest jeszcze bardziej na lewo od pps :)

 

a wracajac do sprawy orlenu to cala ta "komisja" przerodzila sie w jedna wielka szopke. prubuja obrzucic blotem kogo sie da. i w tym amoku w ktorym sie znajduja nie potrafia juz zrobic niczego. vide przesluchanie millera ktory ich wszystkich slownie znokautowal.

 

co do prezydenta i nawet parlamentu. jaki mamy taki mamy i jest on tylko odzwierciedleniem spoleczenstwa. a prezydenta mamy najlepszego od czasu pilsudskiego. howgh! i obecnie nie ma nikogo kto by mogl go zastapic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do prezydenta i nawet parlamentu. jaki mamy taki mamy i jest on tylko odzwierciedleniem spoleczenstwa. a prezydenta mamy najlepszego od czasu pilsudskiego. howgh! i obecnie nie ma nikogo kto by mogl go zastapic

Masz 100% racje że mam B.dobrego prezydenta. Też na Polskiej scenie politycznej nie widze następcy. BO kto go ma zastąpic Lepper albo Rokita o nie to już będzie wielka nasza porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://serwisy.gazeta.pl/kraj/8,57080,2387701.html

 

rozmowy Dochnala i Pęczaka podsluchiwane przez ABW

na przyklad jedna z rozmow, panowie sie zamartwiaja tabliczkami dla swoich bemek, audi i chryslerow -> http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,60345,2392459.html

"P: Mało tego, a druga sprawa to niech oni nam chociaż oddadzą te ramki, gdzie pisało Daimier Chrysler, bo jak jedziemy do Sejmu, czy gdzieś to z tą tabliczką Larchmont, to wiesz o co chodzi."

 

"F: Bo to jest koszt, ja unikam. I "audika" Marek kazał zrobić i drugiego "audika" i "beemkę", jego "beemka" ma numer LC-1 i wszystkie po kolei mają być. "

 

"Poseł niepokoi się o kłucie w oczy na sejmowym parkingu i o to, czy nie będzie bąbli na pokrytych folią szybach mercedesa" --> http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,60345,2390640.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaczor to ty inteligencja nawet meduzie do macek nie dorastasz, albo nie rozumiesz, ze wtedy doslownie glosowalby tlum, wszyscy ludzie. A jak doskonale wiemy, wiekszosc ludzi to kompletne glaby, ktore nie znaja sie na ekonomii i chcialyby do budzetu dawac jak najmniej, a dostawac jak najwiecej.

w sejmie sa tacy sami ludzie i jeszcze za to pensje dostaja...

 

 

Mielibysmy na bank socjalizm, co juz samo w sobie jest okropna perspektywa, dodatkowo nikt nie tworzylby firm w Polsce, bo nie oplacaloby sie to w ogole - jak wiemy wiecej jest pracownikow, jak pracodawcow, tak wiec rowniez wiecej pracownikow glosowaloby w takich ankietach, a co za tym idzie glosowali by tak, zeby im bylo jak najwygodniej.

przeciez ci ludzie z sejmu to niby jak głosuja ? zeby zarobic a nic nie stracic wiec to juz nie robi roznicy czy glosuje w sejmie Leppcio czy Giertych czy moze na jakiejs wsi Jozio i Czesio

 

A wy sie dziwicie, ze w Polsce jest jak jest, kiedy ludzie maja takie genialne pomysly jak Kaczor i takie wlasnie pojecie o ekonomii, ludziach i rzadzeniu.

wg.mnie to nie jest genialny pomysl ale przynajmniej dobry bo po co mam sie denerwowac ze w sprawie jakiejs tam sejm zaglosowal tak jak opinia publiczna nie chciala , jakby byla mozliwosc glosowania przez neta to przynajmniej bym wiedzial ze zrobilem wszystko co moge zeby zostalo cos tam przyjete i przynajmniej nie bylo by takich afer jak kupowanie ustaw bo nie wystarczylo by przekupic np.20 poslow ale ze 5-6 tys. ludzi ktorzy sa przeciw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...