Skocz do zawartości
PS_psv

IC7 - SPDIF out

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podlaczyc na plycie IC7 wyjscie coaxialne SPDIF do amplitunera. Na panelu audio (na plycie) jest miejsce do podłączenia ale tylko przewodu sygnałowego. Nie wiem co zrobic z drugim przewodem (masa ?)

Nie jestem pewien a nie chce spalic plyty lub amplitunera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przejrzec instrukcje - najlepiej zacząć od razu od strony 4 (wersja angielskojezyczna) - panel

FP-AUDIO1 na plycie (nie na tylnym panelu gdzie i owszem jest Toslink), zlacze 14 sygnal S/PDIF a 11 prawdopodobnie masa do niego - w razie czego sluze skanem.

Nie zmienia to jednak faktu ze amplituner (Yamaha 450) nie rusza na tym podlaczeniu...

pozdr. PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dziala - na FP-AUDIO1 podpinamy pin 14 - sygnał i 11 GND i wszystko dziala. Mnie się udało ale innych mozecie wprowadzic w blad swoimi sugestiami. Ampli mi nie dzialal bo mialem ac3filters 1.0 beta - to byl powod.

pozdr. PS

"Jesli wszystko zawiedzie - przeczytaj instrukcje"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz jak Cię konstruktywnie naprowadziliśmy na właściwą odpowiedz! Kilka podpuszek motywujących i proszę! A tak normalnie topic by się ciągnął na 3 strony i do niczego byśmy nie doszli. Nie dziękuj polecamy się na przyszłość.

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...