Skocz do zawartości
Pucha18

sb live 5.1 + mikrofon! nie działa!

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam problem.

mialem dziwek zintegrowany i kupilem sobie sb liv 5,1. wszystko super a jak podlaczam mikrofon to mi nie działa. sterowniki oryginalne, win xp. w ustawieniach wszystko wuglada ze jest ok. mikrofon dzialal na zintegrowanej a tu nie chce.aha na dodatek powiem ze ten mik nie dzialal teaz na audigy2. byc moze dlatego ze jest tani to nie działa bo chyba z 16ł kosztował razem z słuchawkami. nie wiem co moze byc problemem pomocie.kupic nowy? moze przeinstalowac system bo ja tylko odinstalowalem tamte stery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy przy instalacji sterow do audigy nie wybierasz zestawu jakiego masz (np 5.1, 4.1 itd), i to pozniej przeszkadza w uzywaniu mica. jeszcze nie probowalem tym sie bawic, ale jak sprawdze to napisze... zreszta podobny problem mam z SB LIVE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam sb live 5.1 i działa bezproblemowo nawet tani mikrofonik. Podczas instalacji musisz wybrać odpowiednią konfigurację. patrz post wyżej. Jeżeli wybrałeś dobrze w surround mixer sprawdź czy on nie jest poprostu wyłączony. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest tak - przynajmniej u mnie:

:lol: - ustawiam na słuchawki - mikrofonu nie słychać

:D - ustawiam na jakiekolwiek głośniki - mikrofon jest (na dwóch, czterech czy 5+1 - obojętnie)

Acha - Digital output włączony - mikrofonu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...