Skocz do zawartości
crackers

Ile macie lat?

Ile macie lat?  

  1. 1. Ile macie lat?

    • <16
      52
    • 17-18
      91
    • 19-20
      49
    • 21-22
      55
    • 23-24
      32
    • 25-26
      24
    • >26
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jeszcze kilkadziesiat dni bedzie 27 ale w sumie mozna zapisac 28 latek 8), technik, magister ... 20 lat wspolpracuje z MEN, jak dostane srebrny medal edukacji narodowej czy jakos tak to przerobie go na WB :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arnie dopiero bedziesz mial ubaw w 2010 :D

 

crackers, a jak powiesz, ze tez masz 05.10 urodziny...

Btw. moze ty bedziesz zorientowany w sytuacji, mozemy sobie(my pazdziernikowcy ;) ) zdawac prawko w tym roku czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale ze mnie wapniak 25,9  8)  

he he

pozdrawiam

:) Pozdrawiam Cie rowniez wapniaku - 26.3 :D

 

LUDZIE, wierzycie w te grafike crackersa???!!! Crackers, powiedz co widzisz na monitorze jak masz takie ustawienia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, że artefaktuf czsasami nie ma...  :mrgreen:

:D Spoko, tak zapytalem, bo jak ja sie kiedys nie przyjrzalem, i zapedzilem z moim V7700 z 300MHz na 400MHz na pamieciach to w MaxPayne mialem zime nawet w pomieszczeniach :D

I co? Twardy jestes i nie przeszkadzaja Ci te latajace kropki? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpowiem ile mam lat i niech będzie to post dla ludzi którzy ciagle pytają się i komentują moje wypowiedzi.

Mam 14 lat Ucieszyło was?

Nie czy tak?

Nareszcie można sie powyżywać sie na gnoju.

Taaaaaa???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpowiem ile mam lat i niech będzie to post dla ludzi którzy ciagle pytają się i komentują moje wypowiedzi.

Mam 14 lat Ucieszyło was?

Nie czy tak?

Nareszcie można sie powyżywać sie na gnoju.

Taaaaaa???

A zachowujesz sie jak bys mial 10 ! ale spox !

 

 

Ja mam 17 :) i nie chce dorosnac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem że bedziecie mi docinać :?: :lol:

Ale to nie jest ważne. Najważniej sze jest to co ma się w czapie. A wiad na temat kompów to ja mam nie mało tylko że chcę sna siebie zwrócić uwagę.I dlatego tak piszę . Spójżcie np na odpowiedź z H/W i o/c przeróbka Gf na Q i przeczytajcie. Ja na tym się znam bo naprawiam( czytaj lutuję) ścieżki na grafie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem że bedziecie mi docinać :?:  :lol:

Ale to nie jest ważne. Najważniej sze jest to co ma się w czapie. A wiad na temat kompów to ja mam nie mało tylko że chcę sna siebie zwrócić uwagę.I dlatego tak piszę . Spójżcie np na odpowiedź z H/W i o/c przeróbka Gf na Q i przeczytajcie. Ja na tym się znam bo naprawiam( czytaj lutuję) ścieżki na grafie

Swietnie swietnie a post z przerobieniem lustrzanki na cyfrowke to kto napisal ? bo chyba nie ja ! jak to przeczytalem to z krzesla spadlem ! bo nie wiem czy sobie jaja robisz czy piszesz powaznie ! ale chyba to drugie ! wybacz ale na moj skromny rozumek moze i w szkole uczys sie dobze i nie masz z tym problemow ale gadasz o zeczach o ORT: ORT: ORT: kturych nie masz pojecia a gadanie byle gadac jest o kant [gluteus maximus] potluc !

Wybacz mi ale ja tobie juz wnic nie wieze ! zaduzo piszesz bzdur i glupot zebym wiezyl ze ty cos umiesz albo zebys cos zlutowal !

pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...