Skocz do zawartości
ashgan

Zaisilka a 9800/6800?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia sprawa na temat CRT vs LCD. Pobor pradu: Naprawde, wszystkie inne komponenty tyle pradu biora, zasilacze 360 i 420W, ze roznica w poborze pradu CRT a LCD sa niewielkiem a w przelozeniu na kaske to naprawde jakies smieszne grosze wychodza:)

 

Tak czy siak wybieram CRT - cos wielkego przed oczami nie powoduje u mnie kompeksow ani nie wywoluje zlych wspomnien:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw główny temacik:

 

Tania zasiłka i grafa powyżej R9500PRO/GF5800 = w blizszym, bądź dalszym czasie kłopot ze spalonym elementem w kompie. Niestety, ale oszczędzanie na zasilaczu jeszce nikomu nie opłaciło się na dłuższa metę. Zupełnie nie rozumiem, jak mozna kupic grafe za 1000 , a nie mieć 200-250 zeta na przyzwoity zasilacz tyu Chieftec czy Neotec. Najmniejszy rodzaj kłopotu z ze słabą zasiłką to restarciki i zwiechy podczas obciążenia. Ryzyko nalezy do Was...

 

A monitory? Owszem CRT są "kobyłowate", maja często problemy z geometrią i "żrą" trochę więcej prądu. Ale nie jest to wykładnik wszyskich modeli. Widzieliście może w działaniu Samsunga 757 DFX z serii produkcyjnych "lato 2002" CTX Futura lub Sony G200? Gdzie w tych monitorach problemy z ostrością i geometrią? Powiem więcej: w tym momencie mam przed oczami obraz z NEC1760NX i CRT Sony G200. Gwarantuję, że wielu by się wachało z odpowiedzią, na któym jest lepszy obraz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, czas wrocic do on-topic :)

 

A w zwiazku z tym mam pytanie: czy konfig Asus A7V333, AthlonXP 2200+ (1800MHz), RAM 1x512MB DDR333, Radeon 9800se@pro, CD-ROM Asus 52x, nagrywarka Lite-On SOHW-1633S, HDD 60GB i HDD 4.3GB w kieszeni pojdzie spokojnie na Chieftecu 360W?

 

Zaden z podzespolow nie podkrecany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, czas wrocic do on-topic :)

 

A w zwiazku z tym mam pytanie: czy konfig Asus A7V333, AthlonXP 2200+ (1800MHz), RAM 1x512MB DDR333, Radeon 9800se@pro, CD-ROM Asus 52x, nagrywarka Lite-On SOHW-1633S, HDD 60GB i HDD 4.3GB w kieszeni pojdzie spokojnie na Chieftecu 360W?  

 

Zaden z podzespolow nie podkrecany.

 

 

spoko pojdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj konfig: mam mniej napedow i chodzi lux. Wiesz, nikt nigdy nie da gwarancji, ze to wystarczy, ale na 99% powinno:))) Ten ChiefTec ( HPC-360-302D) ciagnie spokojnie nawet 6800gt, procki po 3 Ghz i kilka napedow, wiec sie nie martw:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak komus nie przeszkadza niszczenie oczu to se moze,

ja mam samsunga 765mb i tez po graniu problem ze skupieniem wzroku i te sprawy.

Teraz za darmo dostalem lcd tylko ze stary jak swiat :( rozmazuje sie obraz i o csie mozna zapomniec no chyba ze sie uprze ale do [gluteus maximus] taka gra :(:(:(:(

ale czuc roznice z oczami i zastanawiam sie czy lepszy crt czy ten szajski lcd, a w gry gram w kazdej wolnej chwili :P

no i tak, zalezy co kto woli- granie i slepota :D czy do [gluteus maximus] granie i zdrowe oczy

z tym ze to porownanie do starych lcd bo jakby to byl 16ms to bym sie nie zastanaiwal ani 25ms :P

 

sory mial byc koniec z monitami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...