Skocz do zawartości
Gość

ATI Radeon X800 / XL

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie sie dalo z tego nowego x800gt zrobic x800xl?

1567258[/snapback]

Jakie będą jutro liczby w dużym lotku? Kiedy wyjdzie Duke Nukem Forever? Na której planecie znajdziemy kosmitów? W przyszłości, jak będe miał dziecko to będzie to chłopiec czy dziewczynka?? :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tego ostatniego to chyba nie ufasz dzisiejszej medycynie :lol: To jest mozliwe by zaplanować....

 

Sorki za OT.

1568326[/snapback]

TA, medycynie ;P Czekaj gdzieś czytałem że jak podczas pełni dziewczyna zajdzie w ciąże to będzie... ;P

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogl by ktos sprawdzic jedna mala rzecz ? - a mianowicie u mnie podczas wlaczania kompa z podlaczonym na stale wyjsciem tv-out do telewizora obraz na monitorze jest jakis poprzesuwany ( na tv jest ok ), nie jest na calym ekranie monitora, dzieje sie to tylko jak mam podlaczony kabel do tv.

Na karcie radeon 9500 i wczesniejszej 6800gt nie mialem takich problemow - niby mi to nie przeszkadza zbytnio, ale jak by nie bylo jest to jakies niedorobienie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalka na radziach. Mialem to samo na R9100 mam to teraz na R9800PRO oraz to samo na R9700PRO.

Chodzi o to ze w tym momencie obraz na TV jest glownym a obraz na monitorze dostosowuje sie do obrazu na TV dlatego tak poprzesuwany obraz z odswierzaniem jak na TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnie gorętsze dni robi się z moim radkiem coś dziwnego, mianowicie na VF700 niezależnie czy podkręconym czy nie mam bardzo duże temperatury: idle 45*C, w stresie 62*C. I właśnie czasem gdy gram sobie w jakąś gierkę następuje zwiecha i koniec. Muszę resetować całego kompa. :mur: Czy wy też na chłodzeniu powietrznym na tej karcie graficznej macie takie temperatury? Jakbyście mogli to niech pare osób które jadą na powietrzu poda swoje temp w stresie. Wtedy będę wiedział czy czasem nie popełniłem jakiegoś błędu w montażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnie gorętsze dni robi się z moim radkiem coś dziwnego, mianowicie na VF700 niezależnie czy podkręconym czy nie mam bardzo duże temperatury: idle 45*C, w stresie 62*C. I właśnie czasem gdy gram sobie w jakąś gierkę następuje zwiecha i koniec. Muszę resetować całego kompa. :mur:  Czy wy też na chłodzeniu powietrznym na tej karcie graficznej macie takie temperatury? Jakbyście mogli to niech pare osób które jadą na powietrzu poda swoje temp w stresie. Wtedy będę wiedział czy czasem nie popełniłem jakiegoś błędu w montażu.

1570994[/snapback]

Sorki za OT, wszędzie wczoraj dudnili żeby laptopów nie włączać w tą gorączkę bo coś się dzieje, ktoś ma jakieś bardziej wiarygodne informacje na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnie gorętsze dni robi się z moim radkiem coś dziwnego, mianowicie na VF700 niezależnie czy podkręconym czy nie mam bardzo duże temperatury: idle 45*C, w stresie 62*C. I właśnie czasem gdy gram sobie w jakąś gierkę następuje zwiecha i koniec. Muszę resetować całego kompa. :mur:  Czy wy też na chłodzeniu powietrznym na tej karcie graficznej macie takie temperatury? Jakbyście mogli to niech pare osób które jadą na powietrzu poda swoje temp w stresie. Wtedy będę wiedział czy czasem nie popełniłem jakiegoś błędu w montażu.

1570994[/snapback]

u mnie temp. w pokoju 30.5

idle grafy 52 (47 w normalne dni)

stress 73 (w normalne dni 71)

nic nie wiesza [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba: mógłby ktoś kto posiada tego sapphire'a X800XL na agp zmierzyć mi jego długość ? Boje się, że będe musiał kombinować z dyskami, bo ta karta wygląda na dłuuuugą, a mi dyski wystają z koszyczka bo mam w nim wentylka jeszcze (antec 1000amg).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upsss, sorry  :oops:

1576729[/snapback]

Dokładnie :) Pewnie masz taką: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17281

A ja chce kupić taką: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=19154

Niemniej dzięki za poświęcenie :)

Kurcze, napisałem na forum sapphire'a - na razie cisza, napisałem do eutech@sapphiretech.com - cisza. Jakaś zmowa czy co ;-)

 

Edit (08.08.2005):

Ok, mam już jej długość, natomiast dostrzegłem coś takiego jako potencjalny rywal tego szafira:

http://pl.asus.com/products4.aspx?l1=2&l2=...513&modelmenu=1

 

Zastanawiam się, czy on nie ma czasami cichszego coolera od tego szafirowego (nie, nie zamierzam bawić się w ściąganie oryginalnego i montowanie czegoś swojego :) Jednak gwarancja się przydaje czasami ) Nie ma tu jakiegoś posiadacza tego asusa? :)

Edytowane przez Shake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupielm sobie x800 od MSI 12p 380/700 i na standarcie coolerze poszlo na 425/1025 mhz (zero artow). jak bym zmienil chlodzenie to karta by sie lepiej krecila ?

 

wyniki jak narazie (cat. 5.5): 3dmark03 9682pkt

3dmark05 4500pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie chyba silencer 4 wystarczy :) nowe wyniki na catalyst 5.8

mark2003: 9909pkt

mark2005: 4600pkt

 

co ciekawe nie jest problem artow ale jak rdzen dam o 5mhz wiecej to monitor sie wylancza. slaba zasilka czy co ? :|

Edytowane przez molimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..) co ciekawe nie jest problem artow ale jak rdzen dam o 5mhz wiecej to monitor sie wylancza. slaba zasilka czy co ? :|

Koniec możliwości OC rdzenia. Mam to samo. Nagle obraz robi pstryk i znika. A zasiłki nie mam słabej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam X800 Gigabyta Turbo Force ale nie wiem jakim cudem wycągnąć w 3dmarku powyżej 10000pkt mimo że w opisie uzyskuje 10150 u mnie max 9500 a po podkręceniu 9900 może ktoś ma taką karte i jaki są jego wyniki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj szafirka X800XL i z nim dostałem Prince of Persia Piaski Czasu i Sterowniki 5.1 CCC. Zainstalowałem wszystko i chciałem zobaczy to Prince of Persia ale jak chce włączyc gre to wyskakuje że mój radek nie jest obsługiwany. Nie wiecie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...