Skocz do zawartości
Gość

ATI Radeon X800 / XL

Rekomendowane odpowiedzi

heh widzisz , jak tylko mam czas to grzmoce w sourca ;] Jak jest wieksza sieczka to fpsy spadaja nawet do 25 ;] Poza tym lubie wodotryski i dlatego szukam czegos mocniejszego . Myslalem o GF6 ale jakos przy ati mnie dalej trzyma . Moglem kupic X800Pro HIS Iceq za 950zl ;] Ogolnie to na allegro ponizej 1000zl mozna z paluszkiem w pupci wyrwac

1418422[/snapback]

25 jest jeszcze widzialne :> no ale jak lubisz wodotryski na ekranie heh, ale naprawde mowie ci, poczekaj troszke, po co teraz masz przeplacac ( pozatym sprzet teraz leci mocno w dol ) oczywiscie nie chodzi mi o to abys czekal wiecznosc bo w sumie to bys nic sobie nie qpil, heh odluz na wakacje, wyjedz, odpocznij, wroc i sobie grafe qp :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEAT to jak grzmocisz w CS to po co wogóle myślisz o GFach? Przecież one mają mniejszą wydajność w Sourcie :) Pozatym w poniedziałek Cię zniszczę ;)

1418512[/snapback]

Pfff chcialabys baby :P

 

No wlasnie dlatego przestalem myslec o GF-ach :] Teraz poluje na X800Pro juz na 100% szkoda ze tamtego nie kupilem :/ Teraz tylko pytanie czy moj chieftec 360W DF wytrzyma :]

 

EDIT : Picus mam okazje sprzedac mojego radzia w dobrej cenie :] Za miesiac , dwa bedzie juz w cenie 300-400zl Nie moge sobei pozwolic na takie burzujstwo :]

Edytowane przez HeatFighter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jezeli juz tak bardzo chcesz qpowac nową grafe to poczekaj, w maju r520 wychodzi to 800setki spadna i cie bedzie stac na wersje xl :P na ktora zreszta tez mam chrapke :)  pozdro

1418381[/snapback]

r520 w maju ? to w zasadzie juz ! tylko ciekawe jak szybko spadna ceny 800setek bo tez mam chrapke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r520 w maju ? to w zasadzie juz ! tylko ciekawe jak szybko spadna ceny 800setek bo tez mam chrapke ;)

w maju...jasne...imho wrzesien najwczesniej bedzie cos dostepne ...

nie wiem tez skad sie bierze to przeswiadczenie, ze pojawi sie r520 co ceny reszty spadna na leb na szyje? przeciez r520 nie bedzie kosztowal 1500zl. na starcie daje mu 2500-3000 i tak przez pol roku, tak wiec jakies powazne ruchy w cenach beda, ale imho za rok nie wczesniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r520 w maju ? to w zasadzie juz ! tylko ciekawe jak szybko spadna ceny 800setek bo tez mam chrapke ;)

1418896[/snapback]

No ja mam zamiar qpic na jesien ( maly prezent imieninowy sobie zrobie :P 30.10 ) ale.. no wlasnie, zawsze jest jakies ale. a wiec: co to bedzie za cudo ten r530?? ile potokow mu zablokuja?? no i jeszcze cena ( sugerowana 200$ ale w naszym pieknym kraju dojdzie pewnie do 400$ :(( pozdro

 

 

edit: oczywiscie mysle o x800 xl :P

Edytowane przez picus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w maju...jasne...imho wrzesien najwczesniej bedzie cos dostepne ...

nie wiem tez skad sie bierze to przeswiadczenie, ze pojawi sie r520 co ceny reszty spadna na leb na szyje? przeciez r520 nie bedzie kosztowal 1500zl. na starcie daje mu 2500-3000 i tak przez pol roku, tak wiec jakies powazne ruchy w cenach beda, ale imho za rok nie wczesniej...

1418950[/snapback]

 

Zgadzam się z tobą sulaco w każdym zdaniu :D . Ludzie to myślą ze nowe karty wyjdą już maju :mad: (chyba na papierze) i jeszcze do tego będą tanie, co roku taka sytuacja jest i niektórzy nadal sie nie nauczyli i popełniają wciąż te same błędy.

 

edit.

picus

( sugerowana 200$ ale w naszym pieknym kraju dojdzie pewnie do 400$ icon_sad2.gif

czego sugerowana cena ????

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko trzeba wziac pod uwage chlopaki ze poza topowa R520 wyjda nastepcy dla X800 X800 Pro wiec te grafy tez stanieja . Wystarczy spojzec co sie przez 4 miesiace stalo z R350 , teraz dostac za niego 500zl graniczy z cudem , a widzialem nawet przypadki ze za niecale 400zl szly . X800Pro tak samo mozna juz w okolicach 950zl dorwac . Nawet 6800GT juz mozna dostac ponizej 1200zl jak sie szuka okazji ;] Tak wiec ceny na 100% pojda w dol , moze nie bedzie to od razu szok cenowy , ale na 100% zejda jakies 200-300zl

Edytowane przez HeatFighter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojzec co sie przez 4 miesiace stalo z R350 , teraz dostac za niego 500zl graniczy z cudem , a widzialem nawet przypadki ze za niecale 400zl szly.

No niezle wszystko leci w dol ze hej... Edytowane przez Vincent de Marco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda że nie ma szans na odblokowanie dodatkowych potoków w X800 :( Kupując tę kartę wiązałem z tym wielkie nadzieje, choć i tak w gry w które gram (CS Source) jej wydajność jest w pełni wystarczająca!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr

 

czego sugerowana cena ????

1419242[/snapback]

 

 

kart opartych o r530, zreszta to pisalem i dziwi mnie twoje pytanie albo je zle sprecyzowales i sie pytasz dlaczego taka cena, no nie wiem o co ci chodzi :P pozdro

Edytowane przez picus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr

 

czego sugerowana cena ????

 

 

kart opartych o r530, zreszta to pisalem i dziwi mnie twoje pytanie albo je zle sprecyzowales i sie pytasz dlaczego taka cena, no nie wiem o co ci chodzi :P pozdro

1420567[/snapback]

nie skapowałem twojego posta bo zapewne chodziło tobie o :D RV530

 

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak sadzicie kiedy juz bedzie karta :P ? dzis 1 maja a ja w pobliskim czasie cche wymienic mojego 6600gt za doplata na cos lepszego myslalem o x800 od sapphirre ten w komputroniku za 1400 vivo ze przeleje biosa od xt i bede mial xt ale jak tu czytalem o xl to warto zaczekac :P co sadzicie o tym wszystkim ;p ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie bijcie mnie, nie czytalem tematu, pozno jest ;)

 

Mam tylko krotkie pytanie ktorego X800XL brac do OC? Wszystkie sa porownywalne czy jest jakis najlepszy? :) Sapphire, HIS sa chyba w normalnych cenach... Ktora lepsza :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz HIS-a ma dobre chlodzenie ;) BTW: bierzesz AGP czy PCI-E ?

1428160[/snapback]

Z tego co się orientuje to Pinki sprzedaje 6800 modowalnego na AGP, więc raczej XLa też na AGP weźmie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho ver. AGP jest nie warta swojej ceny, lepiej zmienić płyte na PCIe i powinno wyjść taniej, bardziej przyszłościowo, nie warto pchać sie w AGP bo i tak będzie trzeba za kilka miechów wymienić :lol:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho ver. AGP jest nie warta swojej ceny, lepiej zmienić płyte na PCIe i powinno wyjść taniej, bardziej przyszłościowo, nie warto pchać sie w AGP bo i tak będzie trzeba  za kilka miechów wymienić :lol:

1429284[/snapback]

Te kilka miechow to ile? Zwroc uwage ze narazie to producenci sie przejechali na nowym standardzie i pierwszym efektem sa karty na PCIE ktore przerobili na AGP. A z ta smiercia to tez jeszcze troche poczekamy, na X800 spokojnie pograsz jeszcze przez dluzszy czas, a R520 tez ma byc w dwoch wersjach wiec mamy jeszcze troche czasu :)

 

Zgodze tylko co do ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzebiechów, to chyba gdzies przy końcu świata - nie dam rady dojechac ;)

Bede mial 9 setek i musze cos wybrac, a X800 mi sie nie usmiecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo 512 MB na pokładzie Radeona X800 XL. Ciekawe jak to wplynie na wydajnosc ???

Podobno ma kosztowac okolo 450 USD.

1430436[/snapback]

 

juz jest i to dosc dokładnie przetestowane

 

jak było do przewidzenia 0 wzrost wydajnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...