Skocz do zawartości
Gość

ATI Radeon X800 / XL

Rekomendowane odpowiedzi

1430086[/snapback]

Jak coś to służę pomocą w odbiorze osobistym sprzętu na terenie wrocławia :) M. in. gość ten ma :

 

 

Radeona x800xl pci-e w cenie 1190zł

 

Nie mam z nim żadnych powiązań!! Jedynie tak jak napisałem za jakieś piwko służę odbiorem osobistym na terenie Wrocławia i przetestowaniem karty :) Prawdopodobnie HeatFighter będzie tak przezemnie brał właśnie od tego gościa ztej aukcji :) Jak się ktoś boi to niech popyta o mnie na tweaku, wiele transakcji tu przeprowadziłem :) A że w mojej naturze leży pomoc ludzią (za piwko ;)) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1431443[/snapback]

Gdyby tylko dało sie odblokowac te 4 potoki w X800, to byla by najlepsza oferta na rynku. A tak, to mam wielki ból głowy z wyborem grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko dało sie odblokowac te 4 potoki w X800, to byla by najlepsza oferta na rynku. A tak, to mam wielki ból głowy z wyborem grafiki.

1433960[/snapback]

Z tymi potokami sprawa ma sie nastepujaco .....

dzwonilem na infolinie serwisu Gigabyta i tam mi powiedzieli ze ma 16 potoków ta wersja karty natomiast w hurtowniach na terenie Katowic nikt niewiedział a jezeli juz wiedzial to niebyl pewien :) ladny cyrk co ??? :)

Ja bym sie opieral na danych producenta ale i tak wybralem dla siebie Sapphire tylko zmieniam chlodzenie na Zalmana bo to jest w 3d zaglosne ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem  na infolinie serwisu Gigabyta i tam mi powiedzieli ze ma 16 potoków ta wersja karty

1433985[/snapback]

To kto tam siedzi na tej infolinii, krawcowe, czy moze kucharki?

X800 ma 12 potoków. Tylko XL, XT i PE mają 16.

 

Gdyby tak istnial sposob na odblokowanie 16p w X800...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś przypadkiem radzia z mojego podpisu? Ma miesiąc i dodatkowo Silencera 5 zarzuconego :) Offkoz box ;) Wiem że to nie giełda ale narazie pytam orientacyjnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko dało sie odblokowac te 4 potoki w X800, to byla by najlepsza oferta na rynku. A tak, to mam wielki ból głowy z wyborem grafiki.

1433960[/snapback]

Jak sie zastanawiasz jeszcze czy brac czy nie to powiem Ci BIERZ I SIE NIE ZASTANAWIAJ. :D

 

Najlepszy stosunek cena/jakość na rynku.

 

A jakosc zupelnie wystarczajaca.

 

W oczekiwaniu na R520 nic lepszego nie znajdziesz :wink:

 

Ja tez przesiadlem sie z X800XT@PE przy zmianie platformy i uwierz mi ze wydajnosc w grach naprawde spadla niezauwazalnie.

 

Chyba ze nastawiasz sie na ostre benchowanie to wtedy juz inna gadka... :wink:

Edytowane przez Ziku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Składam kompa dla początkującego grafika i brakuje mi m.in. grafiki.... Myślałem tak nad x800xl. Jaką ta karta ma wydajność w 3ds Max i takich tam?? Wiem że do tego powinna byc jakaś specjalna karta, ale na tamtej raczej nie pójdzie żadna normalna gra.... Jeszcze jedno, czy nie wiecie kiedy będzie można już u nas kupic te nowe modele z 512MB ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Składam kompa dla początkującego grafika i brakuje mi m.in. grafiki.... Myślałem tak nad x800xl. Jaką ta karta ma wydajność w 3ds Max i takich tam?? Wiem że do tego powinna byc jakaś specjalna karta, ale na tamtej raczej nie pójdzie żadna normalna gra.... Jeszcze jedno, czy nie wiecie kiedy będzie można już u nas kupic te nowe modele z 512MB ??

1435290[/snapback]

A po co Ci 512MB na karcie? :wink: B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Jeszcze jedno, czy nie wiecie kiedy będzie można już u nas kupic te nowe modele z 512MB ??

1435290[/snapback]

Odpuść sobie .. zanim wyjdą gry i programy które będą wymagać tyle pamięci to zmienisz karte :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytac ze zrozumieniem chlopaki :] On to potrzebuje do 3dsmax :] Mysle , ze te 512mb moze mu minimalnie uprzyjemnic prace :] Chociaz , nie wiem jaki jest rzeczywisty przyrost wydajnosci i ile bedzie trzeba do takiej wersji doplacic :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem testy i na wysokich rozdzielczościach widać różnicę w wydajności. Kto tylko gra na 1600x1200... Ale od przybytku głowa nie boli. Ja dla siebie planuję kupić X850XT PE i też chciałbym mieć te 512MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem testy i na wysokich rozdzielczościach widać różnicę w wydajności. Kto  tylko gra na 1600x1200... Ale od przybytku głowa nie boli. Ja dla siebie planuję kupić X850XT PE i też chciałbym mieć te 512MB

1435422[/snapback]

...a no chyba ze X850XT PE, jak bym bral taka karte to te 512MB rzeczywiscie powinno juz tam byc w standardzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile kosztuje taki X850XT PE ? ze 2 tys. ?

mam juz w zasadzie odlozone 1.5 tys... jak spadnie do tego poziomu to chetnie...

tylko kiedy to bedzie bo podobno przelozyli premiere R520 na jesien wiec chyba jak na razie nie ma sie co spodziewac spadku cen :mur:

Edytowane przez Vincent de Marco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem tak nad x800xl. Jaką ta karta ma wydajność w 3ds Max i takich tam??

1435290[/snapback]

Catalyst 5.4 results:

 

3dsmax-03 Weighted Geometric Mean = 12.30

 

catia-01 Weighted Geometric Mean = 9.534

 

ensight-01 Weighted Geometric Mean = 15.56

 

light-07 Weighted Geometric Mean = 9.417

 

maya-01 Weighted Geometric Mean = 13.98

 

proe-03 Weighted Geometric Mean = 9.139

 

sw-01 Weighted Geometric Mean = 6.822

 

ugs-04 Weighted Geometric Mean = 12.68

karte mozesz przerowbic softwarowo na firegl...

 

Here are my results with the 8.083 driver as a V7100:

 

3dsmax-03 Weighted Geometric Mean = 26.07

 

catia-01 Weighted Geometric Mean = 18.19

 

ensight-01 Weighted Geometric Mean = 23.51

 

light-07 Weighted Geometric Mean = 17.26

 

maya-01 Weighted Geometric Mean = 28.46

 

proe-03 Weighted Geometric Mean = 37.15

 

sw-01 Weighted Geometric Mean = 19.37

 

ugs-04 Weighted Geometric Mean = 8.335

tu sobie poczytaj...

 

CLICK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może tak: czy mógłby ktoś (PROSZE!!!) kto ma X800XL na AGP zmienic w biosie na wartość AGP X4 (albo ma plyte z agpx4) i mi powiedzieć czy jest wszystko ok? Wiem ,ze to głupie rzeczy, ale jak mi nie pujdzie na mojej MSI 845PE Max to sie zabije. Tak tylko zeby mieć 100% pewnosć ,ze bedzie napewno sprawnie dzialac u mnie. Chodzi mi o Sapphire x800xl 256MB bez Vivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może tak: czy mógłby ktoś (PROSZE!!!) kto ma X800XL na AGP zmienic w biosie na wartość AGP X4 (albo ma plyte z agpx4) i mi powiedzieć czy jest wszystko ok? Wiem ,ze to głupie rzeczy, ale jak mi nie pujdzie na mojej MSI 845PE Max to sie zabije. Tak tylko zeby mieć 100% pewnosć ,ze bedzie napewno sprawnie dzialac u mnie. Chodzi mi o Sapphire x800xl 256MB bez Vivo

1437938[/snapback]

AGPx8 jest kompatybilne w dol z AGPx4 tak wiec odpowiadajac na Twoje pytanie:

 

POJDZIE NA TWOJEJ PLYCIE!!!

 

A z drugiej strony jak kupujesz sobie karte za ponad 1000zl to moglbys sobie plyte zmienic na AGPx8 :huh:

Edytowane przez Ziku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zapraszam na zakupy do proline

 

kazdy wie jak u nich z tymi cenami z www a rzeczywistoscia jak i z dostępnoscia towaru

 

to najbardziej nieudolny sklep z jakim sie spotkałem

1437645[/snapback]

Bartezjusz, nie chodzi mi o proline, a o spadek ceny, mimo iz 520 premiere dowalili do jesieni, to ceny osiemsetek ida w dol, i z tego trza sie cieszyc, widze, ze ty juz masz xl to pewnie jestes zadowolony, ja jeszcze nie mam, i mam zamiar dopiero qpic ( jesien ) i sie z tego ciesze ze spadku cen jak i wielu userow tego forum i nie tylko :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...