Skocz do zawartości
AdaS.

-- Siemens SL 45i i MMC 512MB czy pojdzie?? --

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie czy karta MMC 512MB wejdzie bezproblemowo na telefon Siemens SL 45i ??

Jedni mowia ze tak, a inni ze nie. A moze wystarczy wgrac odpowiedni patch(nie wiedzialem jeszcze takiego) ....dlatego prosze o pomoc.

Z gory dziekuje i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, ja podalem ci link do forum, czy nawet konkretnego tematu gdzie mozesz znalezc podobne informacje oraz ewentualne patche (wraz z informacja jak taki patch do telefonu wrzucic). To, ze temat dotyczyc poczatkowo kart 256M nie oznacza, ze na kolejnych podstronach nie poruszono kwestii kart 512M - warto przeczytac i sie przekonac jakie sa opinie madrych ludzi z tamtego forum, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem...zamowie w sklepie(nie internetowym) zeby dla mnie sprowadzili(bo od reki nie maja), przychodze do sklepu, kupuje, na miejscu otwieram pudelko, wkladam karte do telefonu patrze ze nie dziala i im oddaje?? Czy tak mozna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, ja podalem ci link do forum, czy nawet konkretnego tematu gdzie mozesz znalezc podobne informacje oraz ewentualne patche (wraz z informacja jak taki patch do telefonu wrzucic). To, ze temat dotyczyc poczatkowo kart 256M nie oznacza, ze na kolejnych podstronach nie poruszono kwestii kart 512M - warto przeczytac i sie przekonac jakie sa opinie madrych ludzi z tamtego forum, prawda?

.....Nie patrzylem na dalsze podstrony :D zwracam honor! A wie moze ktos czy TwinMos 512MB wejdzie(bo taka bede miec)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a czy sa jakies patche na MMC 512MB (bo na 256MB sa)??

Bo moze sie tak zdazyc, ze przykladowo kupie ta 512, sprawdzam w sklepie i nie dziala, a w zeczywistosci dzialalaby gdybym wczesniej wgral jakis patch na 512MB....

Zna ktos moze jakis patch, w ktory warto sie uzbroic w mojej sytuacji(czyli przed pojsciem do sklepu?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...