Skocz do zawartości
tekch

problem z azureus'em ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... mam taki problem ... uzywam azureus'a klienta bittorent'a ... i problem polega na tym że po uruchomieniu go po 2 minutach nie mam dostępu do stron www i do gg ... tak jakby mi blokował protokoły www ... po prostu wyświetla komunikat że nie mozna wyświetlić strony ... gg również nie działa ... dziwne jest to ze azureus w tym czasie ściąga bezproblemowo i w tym czasie pinguje onet i inne hosty :o Jest to troche dziwne ... w sieci mamy przekierowanie portów ... nie mam pojęcia czemu tak jest :/ Jeśli ktoś mógłby mi pomóc to napewno w jakiś sposób sie odwdzięcze.

 

W momencie gdy wyłanczam azureus'a loguje mi sie na gg i mogę korzystać z www ... naprawde dziwne ... do korzystania z z azureus'a jest wymagana java ... może ona cos blokuje ? :o Albo jakies ustawienia w azureusie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh ... ale azureus jest jal dla mojego łącza najprostrzy do skonfigurowania, bo mamy przekierowane porty :/ nie wydaje mi sie żeby zapychało łącze bo pinguje do max 100ms onet w momencie ściągania ... najwidoczniej jest to wina klienta ... poleci mi ktos innego klienta, którego łatwo skonfigurować przy przekierowanych portach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na Linuxie Azureus ladnie dziala, ale zeby dalo sie stronki ogladac musze ograniczac mu upload. Jako, ze mam 16kB/s, wiec Azureus dostaje 10kB/s a reszta zostaje mi na spokojne przegladanie stronek. Moze sproboj podobnie u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...