Skocz do zawartości
FumFel_20

Knoppixa styka , teraz mandrake :)

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze popracuj nad ortografia i gramatyka' date=' bo tego sie nie da czytac[/b'].

 

 

hmm.....jakoś nikomu nic nie przeszkadza a ty sie prywaliłeś.Jestes jakis inny chyba bo ihmo pisze zrozumiale.Jezeli chodzi o mandraka to zaraz zabieram sie ponowneą instalacje bo juz mam dość.Moze to coś pomoze :/

mnie tez przeszkadza. nie chcę uzywać słów obraźliwych, ale popracuj nad pisaniem. uzywaj edytora tekstów ze sprawdzaniem pisowni i poprawiaj podkreslone na czerwono wyrazy. Ja tez jestem inny i też się "prywalam"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu ktos mnie poparl ;-)

 

Tu nie chodzi o to, zeby sie czepiac dla samego czepiania, bo takie jestesmy megawyjadacze, ze tylko to nam zostalo. Po prostu czesto posty wysylane przez poczatkujacych sa napisane tak niechlujnym i niedbalym jezykiem, ze nie tylko razi ortografia czy interpunkcja, ale wrecz czasem ciezko zrozumiec sens tego, co ktos wyplodzil. Po drugie, pytania trzeba zadawac jasno. Nie czepiam sie tutaj juz Fumfla czy kogos konkretnego, ale wszystkich, ktorzy niedbale podchodza do sprawy zadania samego pytania.

 

Pomijam fakt, ze taki a nie inny styl pisania swiadczy jakos o kulturze osobistej.

 

Polecam lekture: http://rtfm.killfile.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...