Skocz do zawartości
sajmon1980

Czy warto wymienić na audigy 2 zs????????

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam głośniczki creative T7700 7.1 i mam kartę muzyczna zintegrowaną na płycie głuwniej Realtek 850 7.1. Czy opłaca mi się wymieniac na kartę Audigy 2 ZS??????? Głuwnie chodzi mi o to czy w grach bedzie lepszy dzwięk i efekty, I czy eax dużo daje??????? I czy w filmach divx ac3 będzie duża poprawa jakości dzwięku po wymianie karty??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i mam jeszcze jedno pytanko. Jesli już kupię sobię tą audig 2. to jak mam wyłączyć tą kartę muzyczną zintegrowaną na płycie????? Poprzez zworkę czy poprzez bios. A jeśli poprzez zworkę to gdzie ona się znajuduje i jak ją przestawić???? najlepiej proszę o fotkę. a jeśli w biosie to gdzie jest ta opcja żeby ja wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniaj!! EAX to jest naprawde moc!! w kazdej grze (nawet bez przystosowania do EAX'a) jesli go wlaczysz to efekty beda super!!

a jak juz powiedzial JFK audio wylaczysz w biosie.

 

ps. u mnie byly problemy jak dwie muzyki byly wlaczone wiec tez musialem wylaczyc... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kondzi21 Ten Twój Audigy to jest ES czy LS czy jakiś inny? Myślę że ES bo podobno LS to jakaś okrojona wersja.

Zamierza na tygodniu kupić Audigy 1 i jak ty zmodować na A2. Tylko żebym kupił właściwą wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kondzi21 Ten Twój Audigy to jest ES czy LS czy jakiś inny? Myślę że ES bo podobno LS to jakaś okrojona wersja.

Zamierza na tygodniu kupić Audigy 1 i jak ty zmodować na A2. Tylko żebym kupił właściwą wersje.

Moj Audigy to Player - SB 0090 z portem FireWire i wyjsciem portu gier na osobnym sledziu

 

A to jak zrobic z A1 - A2 bylo juz gdzies na forum ( jak narazie search nie dziala:( ) - sporo o tym bylo

 

Najwiecej tutaj: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=18706

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...