Skocz do zawartości
ssound

Unreal Tournament

Rekomendowane odpowiedzi

Mam "mały" problem z tą grą. Mam od niedawna karte graficzną jak w podpisie i UT nie działa mi na niej zbyt płynnie. Próbowałem najnowszych sterowników i jakichś starszych dołączonych na cd. Na poprzedniej karcie (Radeon 9550) wszystko działało idealnie. Co ciekawsze, kilka miesięcy temu miałem przez kilka dni GF 8600GT i występował taki sam problem. Czy to normalne? Czy tylko na starych kartach można przyzwoicie pograć w UT? :D A może są jakieś patche, które to naprawią?

http://cwdohnal.home.mindspring.com/utglr/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję.

 

Słyszałem już jakiś czas temu, że Unreal Tournament 99 (ten pierwszy) jest udostępniony za darmo (podobnie jak np GTA 2). Tyle, że nigdzie nie mogę znaleźć tego darmowego, oryginalnego obrazu a fajnie by było mieć legalną kopię. Najlepiej jako obraz ISO.

 

Ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę - tym bardziej że Antologię można kupić za mniej niż 20 zeta, nie wiem jak jeszcze może żydzić na piracie Oo...

 

Też pierwsze słyszę, bo takiej wersji (legalna licencja) poprostu nie ma. Edytowane przez mortex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję.

 

Słyszałem już jakiś czas temu, że Unreal Tournament 99 (ten pierwszy) jest udostępniony za darmo (podobnie jak np GTA 2). Tyle, że nigdzie nie mogę znaleźć tego darmowego, oryginalnego obrazu a fajnie by było mieć legalną kopię. Najlepiej jako obraz ISO.

 

Ktoś coś wie na ten temat?

 

Gdzieś już dość dawno temu także czytałem taką informację. Trzeba by było napisać na jakimś forum UT i się dowiedzieć.

Na alledrogo UT GOTY za 12 zł używane można kupić. Antologia nawet za 15zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dostępna w oficjalnej dystrybucji - sklepy stacjonarne, Steam, GOG, etc. więc jak może być freeware? Włodi napisz emaila do Epic Games, Inc. to się dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie zacznie zrzerać ciekawość to skrobne im tam maila i dam znać co odpowiedzieli, żeby wszystko było jasne. Ten ktoś kiedyś musiał się jednak chyba pomylić. Nie ma sensu dalej nad tym dumać, więc póki co dzięki za zainteresowanie tematem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...