Skocz do zawartości
zet64

UWAGA!!! ZŁODZIEJE z IDEI CENTERTEL!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

mam popa juz okolo 5 lat i 0 problemow tylko na poczatku zdazalo sie ze nie moglem sie nigdzie dodzwonic ale od 3 lat nie mialem ani jednego problemu - co najwyzej nie naliczyli mi kasy za rozmowy i rozmawialem okolo godziny za free :D

Mialem tez tak taka przez krotki okres czasu ale wkurzalo mnie pare rzeczy i zrezygnowalem :)

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam też Tak-Tak'a, ale naliczają więcej niż się rozmawialo i śmiem twierdzi że każda firma ma swoje minusy...

Po przejściach z Plusem i klopotach z Ideą spróbowałem Ery. Za bardzo nie można się doczepic, tylko troszkę więcej zabierają z konta...może nie za każdym razem :) bo aż tak tego nie kontroluję, ale jak czasem zmierzy się czas rozmowy i pomnoży przez stawkę ... to nie za bardzo się zgadza. oczywiście chyba dla każdego jasne na czyją niekorzyśc... :lol: Wpadłem na to przez przypadek bo ciekawośc moją wzbudził fakt bezproblemowej eksploatacji Tak-Tak'a...no, coś musi byc nie tak, Jak wszędzie. No i doszedłem co. Tak ponad to raczej nie można się chyba do niczego przyczepic. Przynajmniej nie przychodzi mi teraz do głowy...

Edytowane przez zet64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze przy okazji napiszcie wasze przezycia z plusem bo chce przejsc do tej sieci. i apropos kiedy bylem w idei i nie miałem bilingu zaczeły mi rachunki przychodzic po 250-350 zł przychodzic i trsoszke sie zdiwiłem wiec poprosiłem w idei zeby dali mi bling a tu ciupa:D powedzieli ze nie mają w bazie moich bilingów. pooprsiłem zeby od nastepnego miesiac miał biling i po mały objechaniu przedstawiciela zgodziłi sie. od tad wsztystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie

 

Co za cholerne komuchy. Wiadomo od dawna czego można się spodziewać po komunistycznych złodziejach z TP.S.A. - a do nich jakby nie było należy IDEA Centertel.

1144437[/snapback]

co za idiota to napisal!!! komunizmu w Polsce NIEBYŁO!!!!!! :mur: a prawdziwy komunista to zawsze dobry czlowiek! niedouczeni kapitalisci! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie

co za idiota to napisal!!! komunizmu w Polsce NIEBYŁO!!!!!!  :mur:  a prawdziwy komunista to zawsze dobry czlowiek! niedouczeni kapitalisci!  :mur:

1650904[/snapback]

:blink: Komunizm to może jedynie w teorii ładnie wyglądać i to tylko jak człowiek się nad tym lepiej nie zastanowi. W praktyce jest to straszne [ciach!]o...

 

Skoroś taki mądry, to podaj jakieś konkrety, dlaczego uważasz że komunizm jest super, kapitalizm be, a w Polsce po wojnie panował feudalizm. No i przede wszystkim podaj mi jeden kraj, ba nawet jedną mieścinę w której komunizm komukolwiek wyszedł na dobre... Może ZSRR? Chiny? Korea? Wietnam? Kambodźa? Faktycznie, sami dobrzy ludzie.

 

Tak na dobry początek to ja rzucę linka, pierwszego z brzegu:

wiki

 

ps. Ty też jakiś bardzo 'douczony' nie jesteś, bo nawet pisać nie umiesz :lol: Nawet dzieci w zerówce wiedzą, że nie z czasownikami pisze się oddzielnie, więc nie ma, nie będzie i NIE BYŁO takiego słowa jak 'niebyło' :mrgreen:

 

ps2. Ile ty dzieciaku masz lat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, niezly off-topic sie zrobil. Aż nawet ja zabiorę głos :P

 

Kolega mądraliński ma rację, w Polsce komunizmu nie było - doszliśmy "tylko" do socjalizmu (całe szczęście). Komunizm był prawie w "Sojuzie" u braci Moskali, a obecnie usilnie walczy o jego wprowadzenie boski Fidel.

 

Ale i tak niedoścignionym wzorem jest Korea Północna - tam już są tuż tuż owego ideału. Jak komuś tęskno to mogę dołożyć pare zeta na bilet w jedną stronę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mylicie się troszkę. Komunizmu w czystej postaci nie ma, nie było i nigdy nie będzie w żadnym państwie świata. Jest to ustrój czysto utopijny. Teoretycy komunizmu nie wzieli pod uwagę wielu zależności rządzących światem, gospodarką, społeczeństwem ani podstawowych ludzkich cech. Komunizm istnieć może tylko na kartkach traktatów Marksa i Engelsa. W rzeczywistości nie jest już tak kolorowo. To co widzimy w państwach "komunistycznych" to poprostu socjalizm i totalitaryzm, który z prawdziwym komunizmem nie ma aż tak wiele wspólnego... Chociażby "kult wodza" (Lenin, Stalin, Kim Dzong Il, Castro itp.) kłóci się z podstawowymi dogmatami komunizmu czyli równości społecznej na wszystkich płaszczyznach życia.

 

A żeby nie było całkiem OT:

Idea jak każdy operator ma swoje gorsze dni i z komuną raczej nie ma nic wspólnego. Raczej chodzi o brutalny kapitalizm: Stopień olewania klienta jest odwrotnie proporcjonalny do wysokości płaconych przez niego rachunków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mylicie się troszkę. Komunizmu w czystej postaci nie ma, nie było i nigdy nie będzie w żadnym państwie świata. Jest to ustrój czysto utopijny. Teoretycy komunizmu nie wzieli pod uwagę wielu zależności rządzących światem, gospodarką, społeczeństwem ani podstawowych ludzkich cech. Komunizm istnieć może tylko na kartkach traktatów Marksa i Engelsa. W rzeczywistości nie jest już tak kolorowo. To co widzimy w państwach "komunistycznych" to poprostu socjalizm i totalitaryzm, który z prawdziwym komunizmem nie ma aż tak wiele wspólnego... Chociażby "kult wodza" (Lenin, Stalin, Kim Dzong Il, Castro itp.) kłóci się z podstawowymi dogmatami komunizmu czyli równości społecznej na wszystkich płaszczyznach życia.

1651110[/snapback]

Dlatego właśnie napisałem, że komunizm wygląda ładnie tylko w teorii. Każda próba zbudowania społeczności komunistycznej (w której będą więcej niż dwie osoby ;) )skończy się prędzej czy później wyłonieniem się grupy 'równiejszych' spośród 'równych'.

 

Dlaczego nie może istnieć społeczeństwo w którym nie będzie podziałów i różnic - po prostu ludzię są różni. Każdy człowiek ma predyspozycje do czego innego - nic tego nie zmnieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie było całkiem OT:

Idea jak każdy operator ma swoje gorsze dni i z komuną raczej nie ma nic wspólnego. Raczej chodzi o brutalny kapitalizm: Stopień olewania klienta jest odwrotnie proporcjonalny do wysokości płaconych przez niego rachunków :)

1651110[/snapback]

 

i tu jest 100% racji. Bylem w plusie 3 lata, rachunki tak na okolo 50-60zeta i ku..... co? Po trzech latach mowie ze nie chce pakietu smsow i darmowych minut, tylko nokie

6610i za 1zeta, a pan w salonie mowi: jak

zmienie abonament na wyzszy to zero problemu, zmieniam, i on mowi ze sie nie da bo system nie pozwala. No to on tam pracuje i nie wie? Prosze o jego dane bo bede wysylal pismo

do plusa i takie tam, a on zaslania plakietke i mowi ze nie poda, nie moglem uwierzyc :mur:

 

Wysmolilem takie psimo do dzialu obslugi klienta ze ten pan dzwonil do mnie i zapraszal do salonu po ta nokie za 1pln, ale podziekowalem mu.

Teraz jestem w popie i nie narzekam :D ....jeszcze?

 

edit

zapomnialem napisac, ze ten telefon byl za 1 zeta dla czlowieka z ulicy,

ktory chcial podpisac z nimi umowe, takiego zupelnie nowego, a dla 3letniego

nie dalo rady po ludzku :mur:

Edytowane przez kardas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakladac nowego topica wiec spytam tu - jak to bedzie teraz z punktami profit jak idea polaczy sie z orange ? I czy zna ktos tresc i numer smsa ktory trzeba wyslac zeby doladowac komus popa na kwote 150zl ? gwizdneli wlasnie strone idei i nie moge tego zobaczyc ;/ Ponadto - mam Sagema myx-7 i jest w nim jakby jeden martwy pixel - czy to podlega gwarancji ? z gory dzieki za pomoc, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...