Skocz do zawartości
harry

Adam Małysz!!! Sezon 2004/2005!

Rekomendowane odpowiedzi

Może uda mu się wskoczyć na 8 miejsce w PŚ. Na razie dzisiaj awans o dwie pozycje na 9.

 

Ale Hautamaeki skacze dobrze w Planicy, a jest zaraz za Adamem. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze Hautamäki nie stanowi zbyt duzego zagrozenia dla Malysza. Mysle ze da sobie rade ,ale nie przesadzajmy faktow. Musi oddac 2 rowne dobre skoki i to jest chyba najwazniejsze. Dobrze by bylo jakby skoczyl na 8 miejsce w ogolnej klasyfikacji ale i to 9 to tez niezle. Chociaz zwyciestwo w Planicy czemu nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze Hautamäki nie stanowi zbyt duzego zagrozenia dla Malysza. Mysle ze da sobie rade ,ale nie przesadzajmy faktow. Musi oddac 2 rowne dobre skoki i to jest chyba najwazniejsze. Dobrze by bylo jakby skoczyl na 8 miejsce w ogolnej klasyfikacji ale i to 9 to tez niezle. Chociaz zwyciestwo w Planicy czemu nie :P

Dawniej było zwycięstwo w Planicy które pieczętowało zwycięstwo w PŚ...

Stare, piękne czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby Małysz wygrał w Planicy. Lecz patrząc obiektywnie finał rostrzygnie się między Hautamakim i Romorenem (być może i Morgensternem). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Adam Małysz to jest jeden z najlepszych polskich sportowców wszechczasu. I dumni powinniśmy być z niego :wink: Ja zawsze byłem a że miał chwilowy kryzys to normalne, zdobył prawie wszystko co było do zdobycia i nikt mu tego nie zabierze dla mnie jest Królem skoków od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dzisiejszy konkurs był zaliczany do tego "turnieju nordyckiego"? Jeśli tak, to na którym miejscu Adam ten konkurs zakończył?

Tak, był. Adam zajął piąte miejsce w generalnej klasyfikacji turnieju Nordyckiego.

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciut dziwne, że dopiero 5 miejsce skoro był dwukrotnie na podium i raz na szczycie.. Ale w skokach punkty liczy się dziwnie i 12 miejsce całkowicie zrujnowało pozycję w tym turnieju. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej było zwycięstwo w Planicy które pieczętowało zwycięstwo w PŚ...

Stare, piękne czasy...

Ta, tylko Malysz nie wygral nigdy w Planicy :D

 

Oczywiscie chcialbym zeby wreszcie zwyciezyl rowniez i tam lecz nie bedzie to takie proste. Jak w Slowenii stanie na podium to juz bedzie duzy sukces. Zycze mu 30 zwyciestwa w karierze jeszcze w tym sezonie - bylby to taki maly jubileusz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w tym konkursie zajmował 5,3,12,1 miejsca wiec wclae nie tak dziwnie.Gdyby nie ten pech w piatek to byłby na podium.

Mała korekta w Lahti było szóste miejsce a nie piąte :wink:

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Ja w Adasia zawsze wierzyłem i nigdy w niego nie zwątpiłem. Chłopak nosi na barkach wielki ciężar... To tak, jakby maluchem dziennie pokonywać odległość z Warszawy do Terespola i z powrotem przez ponad rok. Ja i tak jestem pełen podziwu, ze Małysz przez tak długi okres czasu wygrywał konkurs za konkursem, a jestem pod jeszcze większym, ze pomimo fizyczno - psychicznego zmęczenia trzymał się dzielnie za najlepszymi. Być może to przebłysk, być może jednorazowe uniesienie. Miejmy nadzieję, że mistrzowi Adamowi powróci forma i wygra jeszcze kilka konkursów! Może ich nawet nie wygrywać, ale żeby trzymał się dzielnie i blisko podium, nawet jak na nim nie stanie. Dla każdego Polaka, ten niepozorny człowiek jest symbolem wielkości i walki. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby Adam wygrywał, tak jak za starych dobrych czasów

W latach 2001-2003 oglądałem prawie wszystkie zawody

Szkoda że teraz tak nie skacze

Ale wczorajsze zwycięstwo IMO należało sie jemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby Adam wygrywał, tak jak za starych dobrych czasów

W latach 2001-2003 oglądałem prawie wszystkie zawody

Szkoda że teraz tak nie skacze

Ale wczorajsze zwycięstwo IMO należało sie jemu

Kazdy by tego chcial AragonPL - ale nie mozna ciagle wygrywac - taki jest sport - przychodza dni chwaly - a po nich nastaja slabsze dni, taka jest kolej rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby Adam wygrywał, tak jak za starych dobrych czasów

W latach 2001-2003 oglądałem prawie wszystkie zawody

Szkoda że teraz tak nie skacze

Ale wczorajsze zwycięstwo IMO należało sie jemu

kto wie może rosną następcy Adama...

Mimo wszystko Adam Małysz pokazał klasę i wygrał w końcu yeeee

Edytowane przez Ogród

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Dzieki pucharowi Lotos Cup rosna juz nastepcy :D . Klimek Muranka, Aleksander Zniszczol, Tomasz Byrt

Teraz nie maja sobie rownych na swiecie - oby tak zostalo na zawsze :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...