Skocz do zawartości
darksoul

Jak wyglada zycie po godzinach ... w discoklubie :P

Rekomendowane odpowiedzi

heh, przeczytałem i nie mogę, rozwalił mnie autor, hehe,

świetnie przedstawił taką polską wiejską "dyskotekę" lol, których u nas nie brak, oj nie...

wiocha na maksa

:plum: :ploom: :banan: :ploom:

 

Spadam do tartaku, bo muszę sobie wystrugać "drech półe", aby móc emitować "pałer bejsy" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

art w porządku ... tak wygląda życie na dyskotekach ... tylko, że art robi pojaz "najlepszemu klubowi techno w Polsce" jak słyszałem "Świątynii Jazdy" ... tak więc stuningowane polonezy, tanie wina, dresy raczsej nie mają tam miejsca 8) ... art przypomina opis wiejskiej potańcówy gdzieś daleko na wsi w remizie strażackiej OSP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka grypsiarnia.

Mega art, mega prawda o mega wypas dichotekach na wsi i jarajacych sie tym laskach z solara (jak to okresla autor).

Najlepsza jest historyjka o laskach z beemy :)

 

 

UPDATE

 

:D:D:D

 

Wojtek i Daniel lukają na swoje foki od tyłu leżąc w loży. W rękach mają bro. Od przodu laski są ciekawsze, bo się gibają na wysokości piętra, więc z densfloru można wylukać kolor ich majtek. Od lewej: czerwień i srebro. Wojtek ma w piwnicy pakernię* i choć pakuje na siłę, nie na masę mięśniową, laski na niego lecą. Cały ciężki tydzień miesza mleko w mleczarni obwieszony trendi łańcuchami. Jakby mu boss kazał zdjąć łańcuchy z szyi i ręki, to by się Wojtek chyba zwolnił. W sobotę wyluzowany Wojtek gwiżdże na gwizdku i się drze: Życie zaczyna się w Ekwadorze!, a dziewczyny lansują się obcym: Jesteśmy maturzystkami.

 

:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka muzyka - tacy ludzie ;'DDDDD

SŁOWNIK...... LOOOOOOOOOOOOOL ahahhHAHAH H AH AH AH AHAHHAHA ROTFL!

No to pozostaje tylko wlozyc najki i kumajac mega wypas ni ebac sie dor selekszyn co by zobaczyli mi namaske jak sie lansooje i wpuscili na densflora gdzie bunkruja sie foki z grubym mejkapem hahAHAHAH lool. ;'( wcale nie zalosne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Wojtek ma w piwnicy pakernię* i choć pakuje na siłę, nie na masę mięśniową, laski na niego lecą. Cały ciężki tydzień miesza mleko w mleczarni obwieszony trendi łańcuchami. Jakby mu boss kazał zdjąć łańcuchy z szyi i ręki, to by się Wojtek chyba zwolnił...

:lol: :plum: :ploom: :banan: :ploom: :plum: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostro, miejscami mnie to rozwalalo :)

 

Się z innym obłapia na densflorze bez pozwolenia, też się z nią idzie do czilaucika i pyta się: Jakiś problem? Lub się pyta: Kto jest twoim tatusiem? Można też zdeka postraszyć: Autobus z Maniek mega długo jedzie, wiesz to?"

to jest poprostu boskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kiedys wracalem z torunia pociagiem dosiedli sie do mnie mlodzi ludzie - chlopak z dziewczyna - wygladali normalnie ale jak zaczeli gadac .... Podniecali sie impreza techno, non stop nawijali o dragach, czarnych oczach (ludzie na haju) jak bylo super. koles powiedzial ze najpiekniejszy moment calej imprezy byl jak dj gral jakis utwor zajebisty i nagle zrobil takie przejscie i krzyknal jaaaazzzzdaaaaaaa ...i jak on wtedy zaczal tanczyc nacpany w bialych rekawiczkach i nie widzial nikogo - i sie strasznie gibal wczul sie w muze az go ochroniarz poprosil zeby wyszedl sie przewietrzyc ...

Ogolnie nie uzywali slow z tego artu ale podniety psychiczne byly na podobnym poziomie ... czyli koks, techniawa, panienki, browar ... wspominal tez o tym ze jak wracali to momentami zapier... swoim autem, 200km/h ...

Bylem w szoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...