Skocz do zawartości
darksoul

Jak wyglada zycie po godzinach ... w discoklubie :P

Rekomendowane odpowiedzi

heh. :( ludzie dla wiekszosci ludzi techno to manieczki, i pozniej stereotypy czlowieka sluchajacego techno: dresiarz/nacpany/gwizdki/biale rekawice/odkurzacze na plecach....

 

dlatego jak sie mnie ktos pyta co slucham mowie "minimal"

... "aha" i wszystko jasne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://republika.pl/technokracja_lament/fo...fotki/jazda.jpg

 

"Takich wlaśnie ludzi przez życie prowadzi tylko jedno słowo, magiczne słowo JAZDA...Tego typu ludzi w naszym kochanym kraju jest na całe nasze nieszczęście coraz więcej, wręcz mogę zaryzykować słowo, ze jest to już PLAGA! Przynoszą swoim zachowaniem tylko i wyłącznie wstyd kulturze klubowej. "

 

z http://www.technokracja.prv.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda gadać o tej "jedzie". W moim mieście jest właśnie taki club tylko nazywa się inaczej i powiem wam że kupe wiagry się ty podnieca. Ludzie ciągna tam jak mrówki do mrowiska. Pare razy słyszałem co tam graja poprostu szkoda gadać. Jak by jakis nie pełno sprawny tą muzyke robił. Raz na lekcji religii rozmawiałem z kumplem o muzyce a jedne gość z klasy najlepszy muzyka to "i nazwa klubu". On naprawde chyba ma cos ze słuchem że tak gada. Ten klub moim zdaniem to tylko porażka mojego miasta i okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

tolerancja ma być - i niechaj się bawią przy swoim techno-polo

ale - panofie i panje aus manieczki niestety o tolerancji nie wiedzą, i ich muza zawsze jest da best i musi głośno nap*****ć, przecież jest taka fajna i wszystkim się podoba, wrr!!!

 

@torwald - wyrazy współczucia z powodu sąsiadów. szczęśliwie zakończyłem studia i nie muszę oglądać i słuchać tego czegoś, ale pamiętam swoje ostatnie 2 lata w akademikach - pojawiały się pierwsze niebezpieczne symptomy, jakiś kolo z 1. roku zakochał się w manieczkach, wpadał do nas na imprezy z gwizdkiem, opowiadał coś o manieczkach i fogle, potem zaczęły pod akademik przyjeżdżać opancerzone fury, z nich kolesie z gołymi klatami, trendi łańcuchami i gwizdkami w gębach a do tego kolo założył sobie w pokoju lampę UV i se co weekend w piątek robili sobie w składzie kilku chłopców w pokoju technopolo-party (a w sobotę jeździli do świątyni -czyli manieczek-) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy, niedaleko mojej miejscowości we wsi Brzozowa (klub Iguana) był największy spęd bydła od kilku miesięcy :lol: Główną atrakcją klubu były "laski" z "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym" :lol: Cała moja wieś pojechała (poza mną oczywiście) :lol: Bydło bawiło się podobno zajebiście :lol: Był nawet DJ z Ibizy :lol:

 

Ludzie, jak można na tego typu imprezy jeździć :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ja moge powiedziec. Chodze do klasy z kolesiem ktory jest DJ na Paradzie. Czasami prowadzi audycje Free Your Mind ;]] w piatki o 21. Dzien w dzien, przerwa czy lekcja. Napi#$*#@ ciagle o DJ, jaki nowy beat zrobili i inne ciach!ly. Ciagle o jakis rezydentach i wciska mi dvd z impreze. Jakis protektorow etc.

 

Ogolnie moze nie mowi taki slangiem ja autor tego art. napisal. Ale jak zaczalem sie zlewac ze te gwizdki i biale rek. sa smieszne i glupie ;] To spojrzal na nas z wielka powaga i powiedzial ze to nie odzowny element kazdej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOm niestety sa tacy wiesniacy co sluchaja takiego techno z pola.Jak ja slysze taka muze to mnie krew zalewa.A jak czytalem ten art. o manieczkach to siasc i plakac to jest TOTALNA WIES.tego sie nie da opisac slowami co oni tam robia.

Pozdro dla sluchaczy normalnej muzy:D(patrz podpis ;avatar :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh widocznie inaczej nie da rady sie bawic przy takiej "muzyce" jak tylko lyknac dropsa, ubrac rekawiczki i starac sie zagluszac to technopolo gwizdkiem =]

Bo prawde mowiac bez dropsa nieda sie tego sluchac :? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest technopolo , ale jest tez muzyka techniczna ktorej nie wacham sie okreslic mianem wspanialej np.chillout , ambient . Za bardzo uogolniacie , nie kazdy kto slucha muzyki technicznej jest burakiem , jesli macie odmienne zdanie to wasze prawo , ale przez brak tolerancji i zrozumienia dla czyichs gustow sie stajecie gorsi od tych discopolowcow :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh widocznie inaczej nie da rady sie bawic przy takiej "muzyce" jak tylko lyknac dropsa, ubrac rekawiczki i starac sie zagluszac to technopolo gwizdkiem =]

Bo prawde mowiac bez dropsa nieda sie tego sluchac :? :wink:

kolega mi opowiadal ze kiedys na "densflorze" zauwazyl ze leci w niego rakieta i zaczal uciekac :lol: serio :!:

 

a tak btw. to znam tez takie historie ze po 5 czy tam 8 pigulach nie mozna sie odlac przez jakies 8h :P i to slyszalem od paru osob :roll: wole nie myslec jak sie wtedy czuja... ale co tam liczy sie jazda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

disco-polo, hiphopolo, technopolo...a może my już tacy jesteśmy?? :wink:

 

Disco-Polo to teraz dla większości polaków (nawet chołoty, która tego słuchałą) powód do wstydu.

 

Ja myśle że za 10 lat, ci którzy teraz słuchają polskiego HH i techno, też się będą tego wstydzić.

 

PS. Oczywiście nie mówie o wszystkich kawałkach HH i Techno, ale przyznacie szczerze, że znakomita większość poskiego wykonania tej muzyki to syf jakich mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"My skate'ci nosimy markowe ubrania i obuwie znanych firm jak np. adidas, nike, reebok czy klinik. A metale cieszą się zwykłym podkoszulkiem z nadrukiem owłosionego faceta i trampkami przecenionymi po 9 zł. na rynku bałuckim."

 

ROTFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto mowi, ze ambient czy chillout to technopolo :o

No raczej nikt... Chyba, ze ktos nie ma pojecia o czym mowi. Bo to jest bol polskiego spoleczenstwa, ze wszystko co uslysza mowia na to techno, czyli muzyka dresiarzy, itd... (nie bede wymienial bo sami wiecie). A prawda jest taka, ze ci ludzie nie maja zielonego pojeia o prawdziwej muzyce jaka jest tworzona. No ale wlasnei na te opinie zapracowaly manieczki, itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska ja mieszkam jakies 15 km od Manieczek! bylem tam moze piec razy na jakies 10 lat! z tego co pamietam to kiedys to moze nawet bylo fajne miejsce! moze wybiore sie po swietach to zdam relacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...