Skocz do zawartości
darksoul

Jak wyglada zycie po godzinach ... w discoklubie :P

Rekomendowane odpowiedzi

witam, coz nikogo nie mozna przekonac do sluchania muzyki takiej czy takiej nie jest piekne to co jest piekne tylko to sie komu podoba. pbecnie mieszkam w akademiku we wrocku i zdecydowana wiekszosc jego mieszkancow to jak juz ktos wczesniej okreslil manieczkowcy. ja slucham ciezszej muzyki do techno ani hh :lol: nigdy mnie nie ciagnelo. dla mnie najwazniejsze jest jedno: niech sobie sluchaja byle nie przy mnie.

:ploom: jazda :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa fala polskiego hh to faktycznie pop, a nie rap , jednak w ocenie , ze ktos za 10 lat sie bedzie wstydzil ,ze sluchal zip squadu , molesty , k44 , pezeta i wielu innych zdolnych wychowawcow? Raczej ci ktorzy nie sluchali , beda zalowac 8) Dodam ,ze moja kuzynka mieszkajaca w Holandii zna polski hh z ich telewizji , mowia tam o polskim hh jako jednym z najlepszych w europie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, no to powinno byc otoczone wysokim murem, zeby wszsycy z daleka omijali :D

Otoczyć wysokim murem - a jak juz się komplet ludzi zbierze zamknąć drzwi i zalać wodą :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa fala polskiego hh to faktycznie pop, a nie rap , jednak w ocenie , ze ktos za 10 lat sie bedzie wstydzil ,ze sluchal zip squadu ,  molesty , k44 , pezeta i wielu innych zdolnych wychowawcow? Raczej ci ktorzy nie sluchali , beda zalowac  8) Dodam ,ze moja kuzynka mieszkajaca w Holandii zna polski hh z ich telewizji , mowia tam o polskim hh jako jednym z najlepszych w europie :)

1.teraz jest nowa fala. metal robi sie modny :cry: klasowy "dreso-skejt" biega z discmenem i ramsztajnem itd....

2.polski hh nie jest zły, , ale co z tego skoro 3/4 wykonawców to jacyś idioci typu "lepsze jutro było wczoraj" albo "jest szaro buro deszcz pada a na podwórku smutno" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo , ze 3/4 hh to badziew , bo juz tak ten swiat jest skonstruowany , ze musimy w zalewie cienizny umiec znalesc te diamenty. Posluchaj sobie pezeta re-fleksje albo gubisz ostrosc i zdecyduj jeszcze raz , czy teksty w hh musza byc o paleniu blanta na murku [co samo w sobie jest dobre , ale piosenki mozna pisac tez o czyms troche ciezszego kalibru]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czasem włącze radio, i leci jakis zayebysty hyp-hopolowy kawałek to normalnie aż sie płakać chce :lol: :lol: :lol: koleś ktory "czuje ryma :lol: :lol: " toc on wogole spiewac nie umie, i znalazł sposób na zarobienie grubego szmalu na jakis bachorach co sie podniecaja jak jest coraz wiecej przeklenstw w piosence...pamietajcie: Rap daje mi siłe :lol: :lol: (no i co? a mi kilo kaszanki z rana :lol: :lol: :lol: ) wogóle co to za muzyka generowana przez plastikową puszeczke, a nie przez dzwięk gitary i prawdziwy głos wokalisty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh niedawno był szał hh z wielkopolski. AAALLLEEE WIEŚ. Paktofonika się rozpadła ,Kalibru rawie nie słychać a ukazuje się jakieś ciach!o o sÓczkach... Słyszał ktoś "Wielkie Joł" Tede'go? przy tym da się zrobić tylko 2 rzeczy:

1.Pęknąć ze śmiechu

2.Zrzygać się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że za 10 lat, ci którzy teraz słuchają polskiego HH i techno, też się będą tego wstydzić.

PS. Oczywiście nie mówie o wszystkich kawałkach HH i Techno, ale przyznacie szczerze, że znakomita większość poskiego wykonania tej muzyki to syf jakich mało...

1169157[/snapback]

Wlasnie bo niektore kawalki to jest klasyka i sie o nic nie zapomina.Jako przyklad podam jeden z moich ulubinych setow.Carl Cox-The Edge z 1993r.To ma 12 lat i bije na leb wiekszosc nowszych kawalkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Góórnicyyy!!! :wink:

Na densflorze w Ekwadorze

Widać że to jest piękny elo-styl który mógł przetrwać tylko dzięki wiejskim zabawom

W Mańkach podobno w dawnych czasach sami rolnicy mieszkali.

W jaświlach nie lepiej... Wszystkie dysko-szmatexty tam jeżdzą żeby dać [gluteus maximus] dla żeloosiuff z kasą :?

Działki pracownicze należałoby ogrodzić. Działkowicza nie nastraja pozytywnie, jeśli rozpoczyna pogodny ranek od zbioru pełnych prezerwatyw z liści winogrona. Wśród grządek cebuli poniewierają się puste butelki po alkoholu i tylko sporadycznie młodzi ludzie pozostawią niedopitą flaszkę z zachęcającą karteczką: „To nie jest trucizna”. Po tak sympatycznym geście łatwiej wybaczyć zdemolowaną ławeczkę, wygniecioną ciałami kapustę czy też brokatowe majtki, z niespotykanym wśród bielizny małżonki wycięciem na pupę, porzucone na pompie studni.

Wioska na maxa, ten kawałek przypomina mi Kubusie puchatki(ver. mniej oryginalna czytana)

Puszczona na fula* drech póła* w maluchu dodaje pałera* gościom na parkingu przed Ekwadorem. Odpał. Goście świeżo wygoleni maszynką i nakremowani, żeby czacha się błyszczała. Są też goście w struclu* poldku*, robią rundy po parkingu. Tu podjadą, tam podjadą, wyskoczą popchnąć, bo strucel gaśnie. Rzucą sobie flaszką o beton. Dwóch normalnie odlatuje na jakichś psylocybesach*, bo jeżdżą na dachu poldka. Wiochmeni*. Spierniczą się na beton, będzie siara* na całe Mańki.

- L E Ż Ę i K W I C Z Ę :lol:

Nie ma dor selekszyn*. Maciek, menago Ekwadoru, mówi, że ludzie robią do Maniek mega długą drogę i by się wpieniali, jakby im zakazać wjazdu*, bo na przykład mają ciuchy totalnie wioskowe, albo są nastukani jak dzięcioły. Zero chajsu by z tego było dla Ekwadoru.

Oł je, plastik vel fantastik roxuje rulezem(skad ja to wszystko do cholery znam :? )

A Ekwador to jest też podobno kraj. Różnie się na ten temat mówi.

niessamowite :huh: jaki ten świat mały...

 

Ogólem, piękny obraz ludzi poszukujących zabawy... Znam ludzi którzy jeżdzą na takie "elodyskoteki" z "fejmem" na 3 powiaty... Wiecie jak się podniecają takie "foki" jak poderwie je o pół metra wyzszy kolo i da im piwo w głębi duszy pragnąc żeby mu zrobiła loda? Nieziemsko... Moja opinia... Wiocha na maxa...

Pozdrawiam kogoś kto szukal xxx stron temu tego topicu

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOm ale na szczescie sa jeszcze w polsce lajtwe klubiki gdzie da sie z kultura siasc z kumplami/kumpelkami posiedziec przy browarku lajtowa atmosfera

Ochroniarze mowia "W sportowym obuwiu nie wpuszczamy"

Ja jestem z malej miejscowosci Klucze kolo Olkusza malopolska jest taka dyskoteka na w miejscowosc LASKI nazywa sie galaktyka sredni wiek ludzi sie tam bawiacych moze 17-18

duzo 15-16-nastolatek.Tez taka wiejska dyskoteka

Oczywiscie nigdy tam nie bylem i nie mam zamiaru wszystko z opowiadan bywalcow

Edytowane przez malcolm28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jesli hh to tylko paktofonika szkoda ze sie rozpadła ale piosenki zostały pokahotaz to juz nie to samo ale tez fajne no i jeszzce moze fenomen i jakies undegroundy tez nie kture są fajne a resztą to hip hop polo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w klasie 4/5 to byli ekwadorczycy tudziez manieczkowcy... :?

 

Co za pech... http://www.ekwador.com.pl/frames.php ;) ----> wylaczyc glosniki!!

 

O boshe :? :? :? :? http://www.spreadshirt.net/shop.php?sid=94350

 

Tragedia...

 

Parodia: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http...6lr%3D%26sa%3DN ;) <---- +18!

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...