Skocz do zawartości
Psilon

Którą płyte główną wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zmienić moją płytę na jakąś bardziej funkcjonalną, bo w tej, którą teraz posiadam Soltek SL-NV400-64 największym bajerem jest dźwięk 5.1. Uzbierałem już kasę i zastanawiam się między:

 

1.Abit NF7-S

2.Asus A7N8X-E Deluxe

3.Gigabyte GA-7N400 Pro2

 

Największym OC, jakie przewiduje to podkręcenie mojego Bartona 2500 na 3200.

 

Chce także zakupić radeona 9550 i chciałbym się spytać najlepiej, jakiego producenta wybrać, żeby mieć pewność dużych możliwości podkręcalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O DFI po za jej specyfikacją i tym, że niektórzy biją na niej rekordy OC nie wiem nic tzn., jakie mogą być z nią kłopoty, jej poziom awaryjności. Płytę będę kupować na giełdzie w Warszawie, więc także nie wiem czy jest dostępna i jak z ewentualnym serwisem. Zależy mi jedynie na wydajnej i funkcjonalnej płytce i nie musi ona być demonem OC.

 

No i może ktoś mi doradzi w sprawie tego Radka, może lepiej będzie jak mi powiecie, u którego producenta na pewno nie kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O DFI po za jej specyfikacją i tym, że niektórzy biją na niej rekordy OC nie wiem nic tzn., jakie mogą być z nią kłopoty, jej poziom awaryjności. Płytę będę kupować na giełdzie w Warszawie, więc także nie wiem czy jest dostępna i jak z ewentualnym serwisem. Zależy mi jedynie na wydajnej i funkcjonalnej płytce i nie musi ona być demonem OC.

 

No i może ktoś mi doradzi w sprawie tego Radka, może lepiej będzie jak mi powiecie, u którego producenta na pewno nie kupować.

moj kolega nie ma naprzykład zadnych problemów z DFI i powiem ze jest bardzo wydajna bo na tylko podkreconym procku na 4 mx 440 64 Mb ma ponad 7k w 3dmarku naprawde płyta wypasiona, nie miał z nia zadnych problemow i kosztuje jakies 345 zł w pcproject.pl dodam ze moze i ciebie kiedys najdzie podkrecic a wyborazcie sobie ze o Bartonka Mobile 2500 na Ramie elixira DDr2100 wykrecił na fsb 170!! i przeszedł Prime, no moze dla niektorych to nie jest nic ale mi sie wydaje ze to jest jednak cos :) jak dostanie lepszy ram to bedzie chyba jeszcze duzo lepiej :)

a teraz o radku: najwydajniejszy i bezkonkurencyjny jest Radon 9550 XT od GECUBE najelpiej jak by ci sie udało dostac REV.2 bo juz w REV 2.1 nie ma Counter Strike i jest na słabszych pamieciach bo na samsungach 3.2 ns ale i tak dobre karta, moj kumpel ktory posiada Platforme 64 Bit wyciągnał 14k w 3dmarku wydaje mi sie ze to sporo jak na ten przedaiał cenowy,

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe Zagadnienia

Jak podkręcić, gdzie znaleźć, CO KUPIĆ - i dlaczego nie działa. Swoje pierwsze kroki skieruj właśnie tutaj

 

nie ten dzial

 

pozatym co to jest 170fsb na infinity? (no chyba ze mialo byc 270) to jest smiechu warte a nie oc;D

to ja na kt400 mam prawie 200. pozatym dfi nie nadaje sie dla beginerow bo jest wymagajaca a do 2500@3200 w sam raz jest A7N8X albo NF7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...