Skocz do zawartości
rout

REKORD-co zrobic?:?

Rekomendowane odpowiedzi

hej

mam problem... otoz niedawno kupilem sobie nagrz. od rekorda. wszystko cacus , wymiary ok tylko te przeklete krocce :/ co z nimi zrobic zeby byly w miare prostopadle do nagrzewnicy? myslalem nad ich calkowitym ucieciem , zalataniem dziury i zrobienie nowych dziur na krocce ale kumpel mowi ze na 9x% nagrzewnica sie rozszczelni :?

jak WY sobie z tym poradziliscie? glownie rzecz w tym , ze jeden krociec ma ujscie tuz przy krawedzi nagrz. czyli bedzie b.blisko krawedzi obudowy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojego kadeta lutowalem na kuchence gazowej i lezala 7 minut nad ogniem z palnika na maxa puszczonego i zbiorniczek na drugim koncuu byl chlodny a nawet mniej niz chlodny , normalnie ja do reki bralem , nic mi sie nie rozszczelnilo i mufy przylutowane jak trzeba :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RaVeN- nawet nie trzeba do wody wkładać, wystarczy wilgotna szmata- jak lutuję rury miedziane fi 15, 18 to jak zawiązę mokrą szmatkę tak z 10-15 cm od miejsca lutowania, to za szmatą rura jest ledwie ciepła.

Rout- każdy kto zna się na lutowaniu palnikiem zrobi Ci to tak żeby było ok:)-

ps. nagrzewnice ZAZWYCZAJ lutowane są twardym lutem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...