Skocz do zawartości
pcmax

wasze ulubione skiny

Rekomendowane odpowiedzi

Colums UI(zajefajny wyglad) + foobar. Bez zadnych foolook bo to lypa jest

Ja uzywa pilota od amp w Foobarze, wiec Foolook mi potzreba do wyswietlania tego co leci akurat .

POzdrawiam i zobacz nowa skorke Polaka :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym mógł to bym wogle nie marnował miejsca w pamieci na okna winampa :] absolutnie nie widoczny ( działa w tle) :lol:

Mozesz, winamp2 i winamp3 mialy opcje schowania do traya, jak jest z winampem5 to nie wiem.

wiem ze moge... schowac do traya 5 bo tak mam.. ale to ne zmiania faktu ze winamp rezerwuje miejsce na okna i grafike... a jeszcze nowa wersja MODERN STYLE... nie dosc ze sie uruchamia 8x dłuzej to jeszcze zajmuje 30MB pamieci :lol:... OLD werszyn na szczescie nie całe 15MB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze moge... schowac do traya 5 bo tak mam.. ale to ne zmiania faktu ze winamp rezerwuje miejsce na okna i grafike... a jeszcze nowa wersja MODERN STYLE... nie dosc ze sie uruchamia 8x dłuzej to jeszcze zajmuje 30MB pamieci ... OLD werszyn na szczescie nie całe 15MB...

:lol: Nie wiem co za wersje winampa masz ale moja pozera tyle ramu (podczas odtwarzania).

 

Dołączona grafika

 

Przy oknie pelnego rozmiaru nie przekracza 10MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze moge... schowac do traya 5 bo tak mam.. ale to ne zmiania faktu ze winamp rezerwuje miejsce na okna i grafike... a jeszcze nowa wersja MODERN STYLE... nie dosc ze sie uruchamia 8x dłuzej to jeszcze zajmuje 30MB pamieci :lol:... OLD werszyn na szczescie nie całe 15MB...

U mnie zminimalizowany Winamp 5 zajmowal okolo 1M pamieci. Co prawda nie uzywalem skorki modern, tylko jakiejs sciagnietej (taki szeroki pasek to byl), ale dzialalo bez zarzutow. Aktualnie korzystam z xmms'a i w porownaniu do Winampa to xmms jest potworem. Wg monitora systemu zzera mi on 46M pamieci i aktualnie jest zminimalizowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Co to jest Winamp i o co tu wogule chodzi. :lol:

Dla mnie osobiście niema znaczenia jak wygląda Winamp bo i tak jest zminimalizowany do paska systemowego i go niewidać (skin default), atak poza tym wszystkim urzywam winampa z serii 2.9 bo najmniej zabiera ramu niepamietam dokladnie ile ale coś okolo 2Mb przy pełnym rozmiarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...