Skocz do zawartości
Kwiecień

Sklep internetowy w USA który wysyła sprzęt do polski

Rekomendowane odpowiedzi

EPoX "EP-9NDA3+" NVIDIA nForce3 ULTRA - 412zł

AMD Athlon 64 3000+ 1.8GHz, 512KB L2 Cache 939-Pin 64-bit Processor - OEM - 480zł

Zalman CNPS7700-CU - 160zł

 

Poprostu żyć nie umierać :D

 

www.newegg.com

Barton 2500+ M 1,45 V - ~ 270 zł , podczas gdy w Barwkompie kosztuje 479 zł ,

 

A 64 3800+ s939 - w pl kosztuje 2900 zł , w USA 1800 zł ,

 

Jeden problem tylko :

 

Newegg.com does not currently ship internationally. Presently we only deliver within the United States and Puerto Rico. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze skusilbym sie ale co z gwarancja.Cos padnie i dopiero bedzie biadolenie.Mysle ze czasami dla komfortu psychicznego warto zaplacic wiecej.Oczywiscie moja wypowiedz dotyczy tych panstwa ktorzy zarabiaja sobie jakies pieniazki i mogliby wysuplac dodatkowe 50 100 150 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja te zpowiem tylko jedno... Jak zamawiasz jedną sztuke czego to dolicz sobie 50 baksów....

 

Dokładnie. Kwiecień, jak już znajdziesz jakiś sklep wysyłający sprzęt do Polski to nie licz, że będziesz miał jakiś wybór rodzaju przesyłki. Ja za przesyłkę karty graficznej zapłaciłem 60 USD. No i potem w Polsce dolicz sobie jeszcze 22% Vat-u. Lepiej uruchom tą rodzinkę w USA a nie szukasz sklepu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moment :)

 

Ja mam pytanie (po co zakładać nowy temat :>)

Kwestia z wysyłką (przez sklep) do Polski odpada - brak zysku...

 

Teraz 2 sprawa - mam ciocie (chrzestną :P) w NY (już 3 lata mieszka) i moge zrobić tak, że....

 

 

Rejestruje sie na newgg z jej danymi, a zamawiam sobie z Polski na jej adres, jej dane... on płaci i mi wysyła - i czy wysyłając płaci jakieś cło? (powiedzmy, że wysyła jako paczka "Gift" czy co tam ) ;)

 

Jest taka możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można ubezpieczyć, ale z tego co wiem, to trzeba, albo przedstawić, albo dołączyć dowód zakupu

 

@ Pr0^^ | LoleX* wysyłający oprócz opłaty za wysyłkę i ewentualnie za ubezpieczenie nic nie płaci, bo niby z jakiej racji. Nie ma czegoś takiego jak opłata wywozowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak zeby ubezpieczyc - trzeba podac wartosc.. a czy potem ta wartosc nie zostaje oclona ? Bo cło + ubezpieczenie + kłopoty zwiazane z reklamacja to w sumie moze nie rekompensowac nizszych kosztow zakupu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyslesz przez polska agencje to sa naprawde nikle szanse ze taka paczka zaginie - mam sporo znajomych ktorzy slali juz nie jedna packe i zadna nie zaginela. Wieksze prawdopodobienstwo na zaginiecie paczki jest na Poczcie Polskiej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moment :)

 

Ja mam pytanie (po co zakładać nowy temat :>)

Kwestia z wysyłką (przez sklep) do Polski odpada - brak zysku...

 

Teraz 2 sprawa - mam ciocie (chrzestną :P) w NY (już 3 lata mieszka) i moge zrobić tak, że....

 

 

Rejestruje sie na newgg z jej danymi, a zamawiam sobie z Polski na jej adres, jej dane... on płaci i mi wysyła - i czy wysyłając płaci jakieś cło? (powiedzmy, że wysyła jako paczka "Gift" czy co tam ) ;)

 

Jest taka możliwość?

 

Musisz mieć jeszcze numer karty kredytowej cioci ;) Bo tam tylko tak da sie płacić. Zbliżają się święta i wiekszość paczek będą przepuszczać. Acha, i nie płaci sie cła tylko podatek 22% od wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos jest zainsteresowany, to moge zrobic zamowienie z newegg i nastepnie wyslac paczke do polski,, cena przesylki bedzie zalezala od wagi paczki, a pieniadze mozna przelac przez wester union, takze jak ktos jest chetny to pomoge.. a po pierwsze bede wysylac paczke jako gift o wartosci okolo $20, i nie bedzie wtedy cla placic, a o podatku zapomnij ze instnieje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pzrez WU sie nie oplaca ;] W Kredyt Banku biora oplate 0,25% za przelew i jest to duuuzo mniej niz licza sobie w WU, nawet doliczajac prowizje w banku zagranicznym.

 

Kwiecien - jestes pewien ? :D Bo to bylaby bardzo dobra wiadomosc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...