Skocz do zawartości
Kwiecień

Sklep internetowy w USA który wysyła sprzęt do polski

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiecien - a spytaj sie go czy nie sprowadzilby mi wiekszej ilosci (ok. 40) blatow do deskorolki ;] Bo takie ilosci to tylko mozna na firme brac...

Procent dla niego oczywiscie bedzie ;] No i browar jak mi to sprowadzi :D

 

Jakby co to prosilbym o kontakt na PW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień a czy mógłbyś spytać o zasiłki jakieś ciekawe 420 wat bo u mnie w kompie ciongle 260 :D?? może info na pw

W ogóle będzie ktoś w najbliższej przyszłościzamawiał coś z newegg ?? bo mnie właśnie interesuje to http://www.newegg.com/app/viewproductdesc....-153-006&DEPA=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecien - a spytaj sie go czy nie sprowadzilby mi wiekszej ilosci (ok. 40) blatow do deskorolki ;] Bo takie ilosci to tylko mozna na firme brac...

Procent dla niego oczywiscie bedzie ;] No i browar jak mi to sprowadzi :D

 

Jakby co to prosilbym o kontakt na PW...

Chyba raczej tylko części komputerowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień - chodzi tylko o kupno na ebay'u i przywiezienie tego do Polski ;]

Jak bym bral na siebie to UC sie przyczepi (i "niedajboze" Urzad Skarbowy...).

A jak on wezmie na firme to dla niego to zaden problem...

Bardzo mi na tym zalezy, nie dalbys rade go przekonac? ;] Wszystkie koszty ja pokryje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj. XP-M 2500+ po 290zł (biorę 10szt. będe po 360zł sprzedawał). Koleś sprowadza 100szt. :) Na jutro albo na poniedziałek będzie znał ceny reszty sprzętu :)

 

Torwald - popytam się... :) Dzisiaj będe gadał z nim na GG jeszcze. Narazie numeru Wam nie podam bo myślę jak tu sobie zarobic... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym zainteresowany Athlonem 64 3000+ s939 BOX i jakąś płytką do niego (np MSI K8N Neo2-Platinum) no i może jakimś LCDikiem :D

 

A jak nie koniecznie musi to być sprzęt komputerowy to ja bym chętnie zamówił pare książek np Game Programming Gems 4. Niestety Helion narazie nie planuje tego tłumaczyć. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy bloki wodne też będzie można zakupić??

Najprawdopodobniej... TAK !! Jutro będe jeszcze coś wiedział.

 

P.s. Będzie ktoś chętny na Mobilki 2500+ z gwarancją za 370zł sztuka ?? Bo trzeba zacząć zbierać zamówienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie by interesowała taka obudowa jak ta http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38443028

BA-01B-B-B chifteca :]

intersuje mnie ile bezie kosztować

 

JEszcze pamieci hynd43 ale podobno w usa są z mnijeszym cl np: 2 lub 2,5 oraz bh-5 ile moga kosztować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym zainteresowany karta graficzna :)

 

Gf 6600GT na AGP np.

Leadtek nVIDIA GeForce 6600GT

 

Interesowałoby mnie w sumie znacznie więcej częsci(zasilacz, obudowa Chiefteca). Wszystko zalezy od tego jakie będa ceny.

 

I Ważne pytanie dla Ciebie Kwiecień :!: Czy jesteś pewny tego gościa :?: Czy naprawde można mu zaufać i wpłacić kase :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...