Skocz do zawartości
Boyco

Celeron 433 & 87,5 stopni celsjusza :)

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze ciekawy wątek :D .Podnieś mu napięcie jak można i to tak konkretnie to długo nie pociągnie :lol: :lol: :lol: .Jakby dmuchnąć co jakiś czas na radiator to miałby niższą temp. !! LOL super masz chłodzenie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ciekawy wątek  :D  .Podnieś mu napięcie jak można i to tak konkretnie to długo nie pociągnie  :lol:  :lol:  :lol:  .Jakby dmuchnąć co jakiś czas na radiator to miałby niższą temp. !! LOL super masz chłodzenie  :wink:

Dzieki!

 

To powiedz jak mam podniesc napiecie na Procompie i zablokowanym celeronie 433 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do firmy.

Jak się kupuje zestaw, to naoguł jest tak, że jest on złożony po minimalnych kosztach - czyli wszystko najtańsze, pochodzące z różnych źródeł i ! nie zawsze nowe. Tak jest i trudno się temu dziwić, bo większości ludzi w Polsce trudno jest wydać 4000zł lub więcej na kompa, zwłaszcza jeżeli mogą mieć podobnego za 2000zł.

Mój ostatni komputer kupiony jako zestaw to był P120 jakieś 7 lat temu (mogę się mylić). Od tego czasu złożyłem trzy kompy i zawsze wolałem kupić trochę gorszy sprzęt, ale za to dobrej i pewnej firmy.

Więc nie miej pretensji do sklepu, bo starają się jak mogą by złożyć najtańszy możliwy zestaw, by każdy mógł sobie pozwolić na przyzwoity komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zalu do sklepu tylko do starego.

A wkurza mnie to tak bardzo ze sie uciesz jak jeszcze raz skorzystma z gwarancji - ostatni :twisted:

W moim kompie jak widzisz tez sa slabsze czesci ale za to renomowanych firm (ATI - buil by ATI :lol: )

Niektorzy niestety (jak moj stary) na tym sie nie znaja i pozniej inni (tacy jak ja) sie wkurzaja ze te 4000zl poszlo sie jeb... :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zalu do sklepu tylko do starego.

A wkurza mnie to tak bardzo ze sie uciesz jak jeszcze raz skorzystma z gwarancji - ostatni :twisted: 

W moim kompie jak widzisz tez sa slabsze czesci ale za to renomowanych firm (ATI - buil by ATI  :lol: )

Niektorzy niestety (jak moj stary) na tym sie nie znaja i pozniej inni (tacy jak ja) sie wkurzaja ze te 4000zl poszlo sie jeb... :x

:lol: Hehe twój stary też czasami kupuje części :lol:

Mnie kupił nagrywarkę Combo Samsunga - który teraz pojechał do serwisu :wink: chyba się spalił

I jeszcze płytę główną ACORP - na szczęście nie jest aż taz zła, tylko, że ma walniętą obsługę myszki PS2, bo jak podłączyłem zwykłą to padła od razu, a teraz mam radiową DEXXY - i tylko czasami nie działa :lol:

Oczywiście mówię o drugim kompie, bo ten pierwszy jest tylko mój i tylko ja kupuję do niego części :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ciekawy wątek  :D  .Podnieś mu napięcie jak można i to tak konkretnie to długo nie pociągnie  :lol:  :lol:  :lol:  .Jakby dmuchnąć co jakiś czas na radiator to miałby niższą temp. !! LOL super masz chłodzenie  :wink:

Dzieki!

 

To powiedz jak mam podniesc napiecie na Procompie i zablokowanym celeronie 433 :)

sprawdz w biosie jak niema to looknij na http://www.4max.com.pl/napCPU.htm tylko nie ucinaj nozektylko zamaluj polecam lakier do paznokci (przypuszczam ze siostra ma 1x <20 lat powinna miec a jak nie to wez od starszej) albo korektor w pendzelku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...