Skocz do zawartości
marcellus

Altec Lansing 641 - system 4.1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam karte muzyczna zintegrowana z plyta glowna - tak tez mam tylko jedno wyjscie audio (na maksymalnie: system 2.1).

 

Czy jak kupie glosniki systemu 4.1 (link ponizej) to czy bedzie dzialalo wszystkie 5 glosnikow? Nie chcialbym aby byla sytuacja, kiedy to beda dzialac tylko 3 glosniki a 2 beda wylaczone......

Wiem, ze nie wykorzystam wtedy (majac slaba karte muzyczna) ich mozliwosci. Jednak chcialbym to potraktowac jako tymczasowa opcje do momentu az kupie sobie karte SB Live! 5.1

 

link:

http://www.alteclansing.com/product_detail...p?pID=641&sID=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć marcellus, właśnie sprawdzam sklepy które podałeś :)

oczywiście, że będą chodzić wszystkie głośniki !!!

podłączaz przez rozgałęźnik coś takiego :

karta dżwiękowa -= kanał lewy

kanał prawy

u mnie taki rozgałęźnik kosztuje 3 zł, czyli poniżej 1$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

----=====

tam wyżej coś się rozjechało

i nie dokońca powiedziałem dobrze, a mianowicie :

w zestawie głośnikowym masz kanał lewy, prawy ale dodatkowo tył i przód

po zastosowaniu rozgałęźnika będziesz miał tylko kanał lewy i prawy, ale po dwie satelity na kanał

czy to jest zrozumiałe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć marcellus, właśnie sprawdzam sklepy które podałeś :)

Prawda, ze nie rewelacja? :( No ale nie mam obecnie innego wyboru... a jezdzic po roznych malych sklepikach nie mam czasu :(

 

oczywiście, że będą chodzić wszystkie głośniki !!!

podłączaz przez rozgałęźnik coś takiego :

  karta dżwiękowa -=   kanał lewy  

                                                kanał prawy

u mnie taki rozgałęźnik kosztuje 3 zł, czyli poniżej 1$

No wlasnie tez tak myslalem, ale wole sie upewnic ;)

Znalazlem w manualu cos takiego:

 

Dołączona grafika

Tak tez normalnie gdybym mial karte z wiecej niz jednym wyjsciem to bym zrobil tak jak na obrazku 2a no ale poniewaz czegos takiego poki co nie mam bede musial skorzystac z wariantu przedstawionego na obrazku 2b.

Mysle, ze nie bedzie znowu tak zle :roll:

 

No bo Jotmar jak uwazasz...

Moge wybulic 150$ na glosniki 2.1 link albo wydac troszke wiecej 200$ na 4.1 link.

 

Slucham glownie muzyki (kochane mp3) tak tez kupowanie (chyba) karty Live! 5.1 niewiele zmieni..... ? :)

 

Wielkie dzieki za pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca te sklepy są "cieńkie", macie tam fajne ceny na Radeony

i znalazłem tam Creative FPS 1600 za $49.99

ale to cienizna w porównaniu do ALTEC 641 :lol:

nie znam tej firmy, ale po obserwacji w tych sklepach widzę, że ta firma jest u Was bardzo popularna

a ten zestaw (wnioski tylko po przeczytanu suchych danych) to poezja

1. ciekawe sterowanie

2. duża moc realna, a nie chwilowy pik

3. interesująca budowa subwoofera

a zobacz na ceny w moim mieście paranoja TUTAJ

jeżeli nie szkoda Ci $200 to kupuj, do tego Audigy za $99 i masz odlot

aha zobacz TEST KART dźwiękowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca te sklepy są "cieńkie", macie tam fajne ceny na Radeony

Tutaj z tego co zdarzylem obczaic sklepy, to zdarzaja sie naprawde bardzo korzystne promocje :) No i sa jeszcze rabaty - moj monitor 19" kupilem za skromne 180$ a wyciaga 1280x1024 przy 85Hz a jakosc obrazu moze nie powala, ale za taka cene nie bede wybrzydzac :)

 

nie znam tej firmy, ale po obserwacji w tych sklepach widzę, że ta firma jest u Was bardzo popularna

a ten zestaw (wnioski tylko po przeczytanu suchych danych) to poezja

1. ciekawe sterowanie

2. duża moc realna, a nie chwilowy pik

3. interesująca budowa subwoofera

Wlasnie przeczytalem stronke ktora mi podales i doszedlem do wniosku, ze na karte rowniez bede musial kupic... no ale przynajmniej TEN zakup moze poczekac :)

BTW: Co miales na mysli piszac "interesujaca budowa subwoofera"? ;)

 

jeżeli nie szkoda Ci $200 to kupuj, do tego Audigy za $99 i masz odlot  

Czy szkoda mi? No pewnie! ;) No ale ja sie na tym nie znam i boje sie, ze jak kupie glosniki za 100$ to beda koszmarne :/ Powtarzam - ja sie na tym nie znam :(

Wiec jesli masz dla mnie jakis alternatywy - z tych sklepow co Ci wyslalem linki - to z przyjemnoscia kupie cos tanszego :)

U mnie z kasa sie nie przelewa... a mowiac, ze jestem gotow wydac 200$ na glosniki, mowie tak dlatego, ze nie lubie kupowac dziadostwa :)

 

Serdecznie pozdrawiam i... czekam na propozycje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest 2:35 AM i zaczynam wymiękać

nie myślę już trzeźwo, rano pooglądam jeszcze raz zawartość tych sklepików

apropo's subwoofera to z tego co zrozumiałem składa się z 2 wooferów, może mieć miękki bas (dla mnie to zaleta)

a która jest u Ciebie ? zawsze mam problem czy dodać czy odjąć te godziny

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć marcellus

czy już coś wybrałeś ?

Hej hej! :)

No wiec sprawa sie wiele nie zmienila. Pogadalem jeszcze troche ze znajomymi i w sumie doszedlem do wniosku, ze jezeli bede sluchac glownie mp3 to w zupelnosci wystarcza mi glosniki Antec Lansing 641 (system 4.1) podlaczone do mojej obecnej karty dzwiekowej (SB 128).

Tak tez bez kupowania karty zmieszcze sie w 200$ a kupie te glosniczki na 80% w ten weekend :) Wszystko zalezy od tego czy duzo godzinek przepracuje w... pracy ;) (btw: wlasnie "pracuje") :P

Znalazlem w jakims sklepie taka mini-promocje tak tez moze mi sie uda dorwac je za 179$... zawsze to cos :)

 

A tak w ogole to... czy bez kupowania tej przejsciowki - o ktorej mi mowiles - bede mogl korzystac ze wszystkich 5 glosnikow? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w zupelnosci wystarcza mi glosniki Antec Lansing 641 (system 4.1)...........

ładnie to ująłeś, satelity 2-głośnikowe(wysoko i średnio tonowe głośniczki), subwoofer 2 głośnikowy, tak jakby to był jakiś zwykły produkt :lol:

za $179 bardzo ciekawa propozycja i faktycznie zaspokoi Twoje potrzeby(mp3)

no chyba, że w przyszłości będziesz chciał oglądać DVD na kompie, to zabraknie Ci jednego , malutkiego :wink: głośniczka, ofkoz tylko wtedy, gdy będziesz chciał w pełni wykorzystać specyfikację AC3

a co chodzi o tą przejściówkę to nie wiem, nie mogę sie dostać na ich stronkę www :cry: , istnieje taka możliwość, że tak(ale to moje gdybanie) sugeruje to ten manual

gdy juz kupisz i przetestujesz, to się pochwal

pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy juz kupisz i przetestujesz, to się pochwal 

pozdrawiam i powodzenia

No to lol 8)

Wlasnie odebralem przesylke (auuu... 15kg) i zainstalowac te glosniczki :)

Sa wieksze niz myslalem i tansze :P udalo mi sie znalezc wersje za jedynie 130$ (zamiast 200$) tak tez sw33t :)

 

Melomanem nie jestem, ale wedlug mnie jakosc dzwieku conajmniej przekracza moje najwyzsze oczekiwania! :)

Tony wysokie i niskie sa bardzo dobrze slyszalne i sa takie... no czyste ;) Az sie chce sluchac muzyczki 8)

Jesli chodzi o moc... to - lol! - az sie boje sprawdzic ile jestem w stanie z nich wyciagnac ;) Subwoofer jest tak duzy jak moja obudowa, a satelity rowniez niczego sobie :) Miodzio :)

 

:arrow: Goraco polecam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...