Skocz do zawartości
Snipi

Ps 2 Slim (PSTWO)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moze to dziwny temat jak na forum o kompach ale co tam :)

Ma ktoś z Was PS Two i czy przerabial ja moze bo dzis zakupilem ta konsole

ale w gdansku ejst problem z przerobka niej ponoc wszedzie ejst ten problem wie ktos cos?:)

Ewentualnie pogadajmy kto ma ps2:)

 

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Ja kupilem Slima 2 ok. 3 tygodni temu. Placilem 149Euro (Wieden) i jestem cholernie zadowolony :]

 

Konsola to wrecz przyklad idealnej sztuki uzytkowej- jest mala, sliczna, doskonale wyglada na stoliku pod TV. W sumie to kupilem ja wlasnie jako odtwarzacz DVD ale... mimo, ze moj PC generuje o niebo lepsza grafike, to gra sie wysmienicie. Katuje teraz wlasnie GT3 i 4 Prologue.

 

Co do przerobki- nie mam pojecia, nie bede jej przerabial. Z tego co jednak czytalem na forach, moze byc ciezko (czujniki zabezpieczjace otwarcie obudowy)

 

Same PS Two sprawuje sie super- cichutka, a co wazniejsze- pozostaje chlodna nawet po 7-8 godzinach uzytkowania.

 

Slowem kupuj, a pozniej dziel sie wrazeniami ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja- przesadzilem piszac "chlodna".

 

Jest letnia, ciepla, whatever ;] Najwazniejsze jest to, ze opinie o tym, ze tak drastyczne "upakowanie" elementow w malej obudowie powoduje przegrzewanie sie konsoli, sa nieprawdziwe.

 

Kupiles moze pilota? Port podczerwieni jest juz wbudowany, teraz zastanawiam sie nad odpowiednim pilotem do sterowania funkcjami DVD. Masz moze jakis na oku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem tydzien w domu PS Two, duzo fajniejsza od tej większej :> sprzedalem koledze, stwierdzilem ze na razie mi konsolka nie potrzebna, a jakbym juz mial kupic konsolke to chyba wzialbym raczej xboxa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...