Skocz do zawartości
J-A-J-O

6800LE - modowalność, podkręcalność, ceny

Rekomendowane odpowiedzi

Na pytania typu : "Co jest lepsze R9800Pro czy GF6800LE" odpowiadam prosto, oczywiście że 6800LE. Jest to najlepsza karta graficzna w swoim przedziale cenowym, i ma wręcz olbczymie możliwości moddinngu/OC.

 

Chce żeby w tym miejscu wypowiadali się przyszli/obecni posiadacze tej karty. Pisali jak ich karty się modują, podkręcają

 

Na początek kilka linków do sklepów, które sprzedają te karty po przyzwoitej cenie.

 

ASUS Ge-Force 6800LE 128mb DDR - 1060zł

 

GAINWARD Ge-Force 6800LE 128mb DDR Ultra/2100LE - 1099zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po to żeby nie było nowych, wiem że jest już topic zbiorczy o 6800/GT/Ultra, ale tam raczej mało osób pisze o 6800LE.

 

Jako że ta karta jest jak na swoje możliwości bardzo tania, przewiduje że będzie się pojawiać o niej coraz więcej topiców. Dlatego żeby nikt nie musiał długo szukać założyłem ten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem ostatnio karte AOpen Aleous 6800LE.

Pamiec Hynix F=28...

Dziala na 16 potokach i 6 vertexow bez najmniejszych artefaktow...

Wiec co tu duzo mowic?

Pamieci nie maja chlodzenia (jeszcze :)) ale kreca sie bez niego narazie na 850MHz.

Karta godna polecenia. Kupilem ja na allegro za 1089zl (nowa na FV).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak od Mediaplanet. Troche dlugo czekalem (18dni!!). Czas realizacji byl krytyczny, ale sam sprzedawca bardzo konkretny.

 

Komsad: Moze i lepiej ale ja mialem farta (jak spora ilosc forumowiczow) i zostalo mi to przyslowiowe 100zl na piwo (a raczej 40 piw :D). Nie mowiac o xxx zl jesli chcialbym miec GT.

 

Makaronek: Twoja karta to LE czy "pelne" 6800? Ile masz potokow i czy udalo ci sie cos wycisnac?

 

Bachus81: W marku 2003 mam ok. 10500pkt a w 2005 ~4500/4700 (to zalezy od sterow). Niestety nie moge przedstawic wynikow na ORBie bo stracilem juz wszystkie uaktualnienia wynikow gdy mialem FX5900... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=104168

 

doloz 100-200zl i kup pelnego 6800, duzy procent modowania maja leadteki i gainwardy, wiec jezeli naprawde nie mozesz dolozyc tych 100-200zl wez gainwarda. z tym, ze 1005 pewnosci nie ma nigyd osobiscie wydajac juz te 1099zl na grafike wzialbym za 1250 pelnego 6800 i liczyl na 12p->16p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczesliwy traf. Ale sprzedawca konkretny (firma).

Nie wiesz moze co daja te biosy do 6800LE promowane przez Luks_pl'a na tym forum?

Te biosiki zwiększają napięcie

 

Fuck! Mam już 1100zł ale nie moge sobie kupić 6800LE bo boje się, że trafie na egzemlarz niemodowalny... A frajerzy z allegro nie odpisują mi jak pytam czy sprawdzą modowalność karty na 16 potoków...

 

Mam nadzieje że uda mi się ją przynajmniej zamówić w tym tygodniu :evil:

 

EDIT: Jak do godziny 20:00 nikt z allegro mi nie odpisze, zamawiam tego Asuska do którego podałem link wyżej, teraz jest po 1025zł

 

EDIT: Zamówiłem 8) Jutro powinien przyjść, tylko żeby się zmodował na 16 potoków i 6 vertexów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, widze zastój w temacie...

 

Swojego ASUSA V9990LE już dostałem i udało mi się go zmusić do pracy z 16 potokami i 6 vertexami. Zaraz zabiore się za zmiane chłodzenia, a następnie podkręcanie.

 

Odrazu mam jedno pytanie, czy monitorowanie temperatury działa także na Windows 2003?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...