Skocz do zawartości
Lisek

Konkurs na najładniejszy profil - *FINAŁ*

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki firmie cSklep.pl udało nam się w końcu uzyskać nagrody w konkursie na najładniejszy profil użytkownika.

 

Dołączona grafika

 

Aktualnie lista nagród wygląda następująco:

[*]Arctic Cooling NV/ATI Silencer

Za pierwsze miejsce zostanie przyznany nowy Arctic Cooling Silencer. Jako, że istnieje kilka wersji tego produktu wygrany będzie mógł wybrać taki, który będzie pasował na jego kartę.

Dołączona grafika

 

[*]Komplet 2 zimnych katod (CCFL) firmy Sharkoon

Za drugą nagrodę będą świecidełka. Są to dwie zimne katody koloru niebieskiego firmy Sharkoon.

Dołączona grafika

 

[*]Pasta termoprzewodząca OCZ Ultra 5+

Tubka pasty OCZ Ultra 5+, która jest uznawana za jedną z lepszych past.

Dołączona grafika

Niestety okazało się, że niektórzy zakładali nowe konta aby oddać głosy w ankiecie na swój profil. Dlatego też w finale głosowanie odbędzie się inaczej. Każdy z finalistów ma założony włastny temat. Nie ma typowej ankiety - aby oddać głos należy napisać posta w wybranym temacie. NIE WOLNO GŁOSOWAĆ W KILKU TEMATACH. ABY GŁOS BYŁ WAŻNY UŻYTKOWNIK MUSI MIEĆ PONAD 50 POSTÓW!

[*]Przedź do tematu i oddaj głos na użytkownika Nexer

[*]Przedź do tematu i oddaj głos na użytkownika Niemiec

[*]Przedź do tematu i oddaj głos na użytkownika Paprotek

[*]Przedź do tematu i oddaj głos na użytkownika R.i.P.

[*]Przedź do tematu i oddaj głos na użytkownika Buziak

[*]Przedź do tematu i oddaj głos na użytkownika Zoltar

Dyskusja na temat konkursu musi się odybwać w TYM TEMACIE, natomiast w powyższych TYLKO oddajemy głosy :) Jeżeli ktoś ma inne, ciekawe pomysły na konkursy typowo forumowe niech da określony znak sygnał. Dziękuję za uwagę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie THX dla Liska i Csklepu za nagrody 8)

 

To jak, chcecie edycje 2005 :wink: :?:

 

A jak chcecie, to piszcie co przydało by się zmienić, dodać... Czekam na poważne propozycje, bo i moja jest poważna :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy zostaną zamknięte 15 grudnia. Ten etap będzie nakrótszy ze względu na to, iż chce by do wszystkich paczki dotarły przed świętami. To będzie taki przedsmak prezentów pod choinką. :wink:

 

Wszyscy wiemy że na święta takie instytucje jak poczta, DHL czy sklepy funkcjonują wolniej, dlatego chce dać przynajmniej tydzień marginesu na dotarcie paczek.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie to raczej konkurs

"Kto ma wiecej kolegów"

albo

"Kto bardziej upierdliwie namawia do wpisywania sie w jego temat"

 

jak zwykle widac ze niemec potrafi zulic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle widac ze niemec potrafi zulic :P

hmmm ;]

 

12:33:32 Tweak niemiec (GG# 1511956)

hej, Niemiec z tej strony ;]

 

12:33:46 Tweak niemiec (GG# 1511956)

narazie chcialem prosic o oddanie na mnie glosu w konkursie ;]

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=1153777#1153777

 

12:33:50 Tweak niemiec (GG# 1511956)

dzieki wielkie

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zenada zenada...

niestety delikatnie mowiac Niemiec nie potrafi sie zachowac i grac uczciwie... :<

 

osobiscie uwazam iz profil paprotka jest najladniejszy graficznie a profil Niemca jest wrecz brzydki no ale glosuja krewni i znajomi krolika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie to raczej konkurs

"Kto ma wiecej kolegów"

albo

"Kto bardziej upierdliwie namawia do wpisywania sie w jego temat"

No też tak sądze powoli...

 

Dzięki firmie cSklep.pl udało nam się w końcu uzyskać nagrody w konkursie na najładniejszy profil użytkownika.

No na najładniejszy ehm... wiem, że chcecie by było fair i by użytkownicy wybrali ten profil, ale gdy wchodzą w to jakieś nagrody materialne, to naprawde nie oczekujcie uczciwości...

 

Jeśli mogę coś zasugerować - ostatecznie pod koniec konkursu wybrani moderatorzy, Ty JAJO i und3r będą/będziecie mogli rozdać bonus punkty (np. wartość 5 głosów itp) na daną osobe. Bo jeśli gnz nie robi sobie jaj (;]) to taki konkurs doope wart, bo chyba nie polega on na tym kto roześle najwięcej spamu... Jednak ja jestem za jurorami nadal :| Zyjemy w polsce i widać to było po ostatnim konkursie CoolerMastera ludzie tutaj są gotowi zrobić wszystko byle by coś dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaj sobie nie robie ;]

 

zastanawiałem sie czy to tu dać ...

 

stety/niestety nikt w regulaminie konkursu nie zabronił spamować więc imo niemiec jest kryty ... a czy to popieram to juz inna kwestia.

 

głosowałem na paprotka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Osobiście chciałem wprowadzić jurorów juz w drugim etapie, a trzeci miałby sie składac wyłacznie z glosowania jury, ale to J-A-J-O jest szefem i to nie przeszło. Topici i limit postów miały wyeliminowac problem zakladania nowych kont i oddawania na siebie glosow w ankietach, ale jak widac takie rozwiazanie również nie jest idealne. Zobaczymy, jak dalej sprawa sie rozwinie.... Być moze podejmniemy stosowne kroki... Póki co regulamin nie ulega żadnym zmianom.

 

Zapraszam do oddawania swoich głosów w topicach.

 

Chciałbym jednak przypomnieć w tym miejscu, że głosujemy na PROFIL, a NIE NA UCZESTNIKA :!: (niektórzy chyba tego nie kumają ;) )

 

:!: OCENIAMY ESTETYKĘ PROFILU :!:

 

Proszę wszystkich użytkowników o przestrzeganie zasad FAIR PLAY.

 

Ps.

J-A-J-O powiedział, ze nie bedzie sie wypowiadał w kwestii Niemca, bo nie chce dostać karnych za bluzgi na forum;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie rozeslalem pare takich wiadomosci. i co z tego?? jest to gdzies abronione?? nie. poza tym z tych osob zaglosowalo tylko 4 czy 5 a reszte znam z widzenia z forum.

a to co zrboil GNZ to uwzam za lekko niemile, bo wladowal prywatna korespondencje na publiczne forum, tego sie nie robi.

 

reszte uwag prosze na gygy/mail/pw.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reszte uwag prosze na gygy/mail/pw.

A ja prosze o te uwagi w tym topicu, jeżeli się powtórzą to... :evil:

to co?? wklej wiadomosc ktora ode mnei dostales. i odpowiedz prosze tu publiczni, bo nie pozwole szargac swojego dobrego imienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co?? wklej wiadomosc ktora ode mnei dostales. i odpowiedz prosze tu publiczni, bo nie pozwole szargac swojego dobrego imienia.

Niemiec, nie kombinuj bo skonczy sie na tym, ze ktos lub kilka osob wyloni pierwsze trzy miejsca. Bo jak widze glosowanie nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie znaczy ze mozna zachowywac sie w ten sposob

 

w tym momencie Niemiec to mnie zaskoczyłes. zawsze dazylem Cie szacunkiem, nawet teraz, ale to nie bylo fair...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co myslicie, ze tylko Niemiec wysylal takie info??? :lol:

sam dostalem od paru osob, ktore braly udzial w konkursie i co z tego?*

Nie zauwazylem zeby bylo to zabronione przez regulamin i jezeli juz za to kogos ganic, to raczej jego tworcow; albo osoby ktore zaglosowaly zgodnie z "sugestia/prosba" takiej osoby. Nikt tu nikogo nie zmusza i kazdy moze zaglosowac badz nie; na taka osobe. Co Wy w Barze Vip jestescie czy co ? :lol: :wink:

 

Proponuje wyciagnoc z tego madre wnioski i wprowadzic je w zycie w kolejnym konkursie; jak dla mnie EOT ;]

* nie znam Niemca i od niego nic nie dostalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łejezu ale się jaja porobiły to już nawet nagrody za to są :?: :D Moim zdaniem bez sensu niepotrzebnie tylko zamieszania narobiły :P Nie lepiej byłoby tej osobie dać np. pod Nickiem "I miejsce na najładniejszy profil 2004r." i potem tak latami :?: (O ile czegoś takiego już nie ma)

PS.A tak poza tym witam po długiej przerwie (chyba od Lipca :D ) chyba o mnie nie zapomnieliście :?: :D Idę nadrabiać zaległości w czytaniu :P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łejezu ale się jaja porobiły to już nawet nagrody za to są :?: :D Moim zdaniem bez sensu niepotrzebnie tylko zamieszania narobiły :P

No niestety :) . Ale sie cos wymysli zeby kazdy byl zadowolony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega niemiec chce sie nachapac wiedzialem ze kiedys ludzie to zauwazą ;)

nie znasz mnie to sie nie wypowiadaj prosze cie bardzo.

To wyjaśnij, dlaczego rozsyłasz SPAM na PM ?? nakłaniając do głosowania na ciebie ?

IMHO to chamstwo i buractwo, powinni cię wypindolić F_pizdoo z tego konkursu za takie ciach!iarskie zagrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...powinni cię wypindolić F_pizdoo z tego konkursu za takie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> zagrywki.

Jak i 90% innych uczestnikow... :twisted: :lol:

Wybacz, ale PM w tej sprawie dostałem tylko od Niemca, nie tylko ja zresztą, wielu znajomych z tweaka też.

Mógł okazać na tyle przyzwoitości żeby do modelatorów i byłych modelatorów tego spamu nie puszczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...