Skocz do zawartości
Lisek

Konkurs na najładniejszy profil - *FINAŁ*

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napiszę tylko jedno - konkursy są fajne bo ktoś dostaje nagrody, ale kiedy nagrody przysłonią zabawę i popychają ludzi do wysyłania spamu to już lekka przesada. Zwłaszcza ktoś kto siedzi na forum długo i pewnie internet i netykietę ma też ma w "jednym paluszku", a pomimo to nie stosuje jej. Tak mówie o Niemcu - moim zdaniem chciwość to zła rzecz. Bałeś się że bez spamu nie wygrasz ? Nie zawsze się wygrywa, a inni pomimo że mieli ochotę na nagrody zdali się na gusta użytkowniów. Zachowanie Niemca przypomina mi działania pewnej partii rolniczej w okresie przedwyborczym.... zalatuje żenadą... Ale to tylko moja osobista opinia O ZACHOWANIU , a NIE O OSOBIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niemiec: no teraz to już napewno Cię sumienie gryzie ;)

Będziesz musiał wygrany przedmiot zlicytować na Allegro i kasę przeznaczyć na jakiś zacny cel, bo inaczej nie będzie Ci wybaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o anulowanie mojego glosu poniewaz nie chce sie wogole mieszac w ten konkurs z powodu zaistnialej sytuacji; a jesli chodzi o to co zrobil niemiec to jest to chyba normalne ze namawia sie ludzi do glosowania na siebie; to tak jakby zabronic politykom agitowac ludzi; to czy sie zaglosuje na danego delikwenta zalezy juz tylko od ciebie; skoro organizatorzy nie zabronili tego w regulaminie konkursu to bylo to dozwolone i imho normalne postepowanie;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, jak gra toczy sie o wysokie pieniadze *czytaj nagrody.

Mozliwe ze nagrody zostana wycofane, tylko mi szkoda tych ktorzy zachowali sie do konca "fair" >

Niemiec regulaminu niby nie zlamal ( oddalo na niego glos 60 osob bez zadnego przymusu itd ) , ale ja juz mam dosyc debatowania o tym .

Wiec jak mozecie, wstrzymajcie sie juz od wyrazania swoich opini ( bo i tak to nic nie da ) /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poprostu jest najlepszym "indykatorem" czyjegoś prawdziwego charakteru i usposobienia.

Pokazało, że niekturzy dla paru groszy mogliby zrobić "wszystko" byle dostać jakiś dooperel.

Faktycznie, szkoda że tak bardzo "zszedł na psy" ten konkurs, ale cóż, można się pocieszyć że posłużył od (niechcąco) do odkrycia przez niektórych osobników swoich "kart"

Sorry że się jeszcze tutsaj dopisałem, ale chciałem poprostu wyrazić swoje zdanie, jako że to forum dyskusyjne, a temat dotyczy wszystkich userów forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeee tak właśnie patrze że mój profilek dostał 0 głosików :D No Pany no co Wy :?: Czekolady nie chcecie :?: Nie doceniacie dzieła ręcznej roboty (av) :) :D Nie no ale się przyjemnie brało udział :P :)

[Profilek lekko zmieniłem bo mi się ten "konkursowy" znudził :) ]

Ale na następny konkurs trzeba powołać niezależną komisję z losowo wybranych użytkowników, a kto w niej będzie to tylko 1 osoba będzie wiedzieć (ta co wybierała) i będzie OK :) Teraz tylko na co by konkurs zrobić :?: :)

 

OT: krawcu - qrde miałem tą bajkę z tymi ludkami na kasecie niedawno, zapomniałem tylko zdjęcie zrobić :) No nic się pożyczy jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie wyników miało być 15 grudnia, ale z przyczyn niezależnych nie mogłem wtedy podliczyć głosów.

 

Podlicze je teraz, und3r też to zrobi, żeby nie było błędu. Dziś ogłosimy wyniki :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze wyszlo tak jak wyszlo.

Ja sam patrzylem na ten konkurs z przymruzeniem oka.

A nieczyste zagrania powinny byc karane.

Tylko jak karac jak nikt tak naprawde nie powiedzial co wolno a co nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki

 

 

****************************************************************

 

Po prawie 5 miesiącach trwania konkursu, wielu problemach i zmianach wreszcie doszliśmy do tego momentu :wink: Po zliczeniu głosów, i zastosowaniu się do reguły o których pisze w tym temacie und3r, tzn. głos uczestnika 10 pkt, 1szy głos modera 20 pkt....itd. Zwycięzcą zostaje Paprotek :!: :!: Przegonił on o zaledwie 5 pkt. niemca, który zajmuje drugą pozycje, a troszke od tych dwóch, odstaje nexer, który zajmuje 3 i ostatnie miejsce na podium. Mam nadzieje że zwycięzcy bedą zadowoleni z nagród, i że ten konkurs rozruszył troche sztywną ostatnio atmosferę na forum.

 

****************************************************************

 

Tu macie dokładną ilość punktów każdego uczestnika, oraz nagrodę którą wygrali ci którzy dostali się na podium:

 

****************************************************************

 

1 - 655 pkt

 

Dołączona grafika

 

 

2 - 650 pkt

 

Dołączona grafika

 

 

3 - 185 pkt

 

Dołączona grafika

 

4 - 130

5 - 85

6

 

****************************************************************

 

A teraz, panowie, panie, czas na wasze komentarze, zarówno te negatywne i jak i pozytywne. No i najważniejsze, napiszcie czy chcecie Edycje 2005 :?: :!: :?:

 

Pozdro i jeszcze raz dzięki und3rowi, liskowi i sikorowi za współpracę, oraz csklep.pl za nagrody!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i najważniejsze, napiszcie czy chcecie Edycje 2005

Jasne ze chcemy, tylko bez nagrod rzeczowych, zeby nie bylo zadnych "nietypowych" akcji. Jedynie satysfakcja albo ew. jakis podpisik pod nickiem.

Co do wynikow konkursu... Zawsze glosowalem na profil Paprocjusza, wiec cieszy mnie ze wygral. Co wiecej napisac? Chyba tylko ze to pierwszy tego typu konkurs i wiadomo ze jakies zgrzyty musialy byc, bo nie mozna dopracowac wszystkiego od razu. Mam nadzieje ze w edycji 2K5 bedzie lepiej (i z organizacja i z uczestnikami).

Pzdr.

(|/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony chciałem zapewnic tylko, ze wyniki konkursu nie byly w zaden sposob ustawiane (w co mam nadzieje nikt nie watpi), a tak niewielka rożnica pomiedzy 1 i 2 miejscem (mniejsza juz byc nie mogła) była dla nas olbrzymim zaskoczeniem 8) Dla całkowitej pewnosci punkty zostały zliczone trzykrotnie, niezależnie przez dwie osoby i wyszlo jak wyszlo :)

 

W sprawie odbioru nagród prosze skontaktowac sie z J-A-J-O i podac swoje dokładne dane adresowe.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze ostatni post w tym temacie .

Konkurs zostal zamkniety, i malo mnie juz obchodza problemy poniektorych ( napiszcie sobie skarge do trybunalu konstytucyjnego , albo prosbe o Bana do admina i bedzie problem z glowy ) .

Ogolnie malo kto sie interesowal z moderatorow tym konkursem, do momentu az jedna madra osoba wyslala prosbe o glosowanie ( nie obchodza mnie zreszta te sprawy wogule ) .

Tak samo jak i cala procedura glosowania dodatkowego .

 

Konkurs tak sie zakonczyl i nic juz sie w nim nie zmieni !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...