Skocz do zawartości
Lisek

Konkurs na najładniejszy profil - *FINAŁ*

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz, ale PM w tej sprawie dostałem tylko od Niemca, nie tylko ja zresztą, wielu znajomych z tweaka też.

Mógł okazać na tyle przyzwoitości żeby do modelatorów i byłych modelatorów tego spamu nie puszczać.

A to przepraszam ;]

myslalem, ze na GG tez sie liczy; bo takowe swoich czasow od kilku wylapalem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reszte uwag prosze na gygy/mail/pw.

A ja prosze o te uwagi w tym topicu, jeżeli się powtórzą to... :evil:

to co?? wklej wiadomosc ktora ode mnei dostales. i odpowiedz prosze tu publiczni, bo nie pozwole szargac swojego dobrego imienia.

Niemiec: (Piątek 05.11.2004 00:03)

zaglosuj na mnie jutro http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=97854 dziki wielkie

... i co to murwa miało znaczyć ??

PMa też wkleić ?

Jasne że regulamin nie zabrania, ale odrobina dobrego smaku i uczciwości jeszcze w żadnym konkursie nie zaszkodziła.

Wstyd normalnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bardzo szkoda ze taki z pozoru zabawowy konkursik nie moze byc przeprowadzony w milej atmosferze :|

 

Proponowalabym aby jednak to jury roztrzygnelo wyniki konkursu, jednakze z uwzglednieniem punktacji od publicznosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem dowiecie się co zostanie postanowione w tej sprawie, bo rzeczywiście mamy kłopot, niczego nie da sie udowodnić, nie zakazaliśmy tego co praktykuje niemiec wcześniej i teraz mamy tego efekty... Ehh, niektórzy działają w/g zasady "jeżeli nie jest napisane że nie można, to można" takim sposobem można by było podejść do pierwszego lepszego przechodnia i go obsikać, przecież nie ma w kodeksie prawnym że nie można sikać na ludzi, co nie?

 

Czekajcie do wieczora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokoncz, dokoncz. jak mozna wyczytac nie tylko ja to praktykowalem, ale tylko moje imie padlo.

 

we wczesniejszych etapach nic nie robilem a glosow mialem tylko 2 czy 3 wiecej niz inni ludzie. niech sobie admini sprawdzaja z ilu IP wchodze i ile kont z niego jest zaloznocych.

 

moje zdanie o tym konkursie bylo juz widoczne w temacie w ktorm J-A-J-O go zaproponowal.

 

prawo wyraznie mowi,z e co nie jest zabronione i jest dozwolone a przyklad z oddawaniem moczy pewnie pod cos da sie podciagnac, np. pod obnazanie sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokoncz, dokoncz. jak mozna wyczytac nie tylko ja to praktykowalem, ale tylko moje imie padlo.

 

we wczesniejszych etapach nic nie robilem a glosow mialem tylko 2 czy 3 wiecej niz inni ludzie. niech sobie admini sprawdzaja z ilu IP wchodze i ile kont z niego jest zaloznocych.

 

moje zdanie o tym konkursie bylo juz widoczne w temacie w ktorm J-A-J-O go zaproponowal.

 

prawo wyraznie mowi,z e co nie jest zabronione i jest dozwolone a przyklad z oddawaniem moczy pewnie pod cos da sie podciagnac, np. pod obnazanie sie.

Ale tu chodziło o dobrowolną ocene profilu, a nie o "wymuszoną" przez spamerstwo :| A pewnie nic nie pisze na ten temat tylko z tego powodu, że nikomu nie przyszło na myśl zaspamianie ludzi by cokolwiek wygrać - granice rozsądku :|

 

Przy takich konkursach nie powinno być nagród, a raczej przy takim systemie nagradzania, który jest bezsensu imo, a jak nagrody to tylko jurorzy i nikt poza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze niejako ja zaczelem te "ciężką" dyskusje .. chcialbym powiedziec ze nie mialem zamiaru wzczynac zadnego sporu .. wyrazilem tylko swoje zdanie ...

nadal go nie zmieniam ... mimo ze niemca znam i lubie (co nie znaczy ze popieram wszystko to co robi)

 

osobiscie uwazam ze konkurs tego typu powinien zostac nagrodzony inaczej...

 

to jest konkurs na profil .. wiec profil powinien zostac nagrodzony jakism wpisem zamiast "Uczestnik" ..

kazda inna nagroda jest troche na wyrost ..

 

P.s: w 100% zgadzam sie z Reedem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhuhuhu, spokojnie panowie (i panie :) ), bez nerwów.

 

Jest to pierwszy tego typu konkurs i zapewniam, ze nabyte teraz doświadczenie zaprocentuje - za rok przeprowadzimy go na "nieco" innych zasadach;]

 

Co do nagród... Nie wiem czy ktos jeszcze pamieta, ale poczatkowo miały być tylko podpisy pod nickiem. Jednak aby konkurs nabrał rozgłosu, postanowiliśmy dołożyc do tego nagrode za pierwsze miejsce. Jednak mowa była jedynie o symbolicznym i mało wartym upominku, takim jak jakis wiatrak. Przyznam, ze lekkim szokiem bylo dla mnie, kiedy zobaczyłem post Liska - 3 nagrody, z tego jedna dosc wartosciowa. Ale OK - skoro Lisek znalazł sponsora, to czemu nie? Nie sądziłem, ze te nagrody tak zawróca w głowie niektórym uczestnikom:/

 

W każdym bądź razie, 15.12 topici uczestnikow zostana zamkniete, jednak nie bedzie to koniec konkursu;] Wieczorem ja, J-A-J-O lub Lisek napisze dokładnie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc obecnie jest tak :

 

Nexer 6 głosów

Niemiec 63 głosy

Paprotek 52 głosy

R.i.P. 7 głosow

Buziak 4 glosy

Zoltar 3 glosy

 

I jaki z tego wniosek?? Niemiec rozsylal spam, Paprotek jest popularny, a reszta ma fajne profile i liczyła na szczęście, ale chyba nic z tego nie wyjdzie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoMax72 => mmozje wyniki pokrywaja sie mniej wiecej z wyikami ankiety, ktora byla anonimowa a coponiektorzy miale wielkie wyniki ktore sie nie pokrywaja z obecnymi.

 

EDIT

widze, ze z mojego tematu znow poznikaly posty. poprzednio byl to post Spidermana a teraz glosy osob z mniej niz 50 postami. o ile to drugie rozumiem to tego pierwszego nie bardzo. nie kumam tkze czemu z paprotkowego tematu nie zniknal post "kicol" ktory tez nie ma 50postow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie, głosy oddane na uczestników konkursu zostaną przeliczone na punkty, według następującego wzoru:

głos zwykłego użytkownika:......10 pkt

głos moderatora:.......................20 pkt*

głos mój i J-A-J-O:......................35 pkt*

głos Liska:.................................45 pkt*

*Ponad to, moderatorzy oraz osoby odpowiedzialne za konkurs będą mogli oddać swoje głosy na trzech uczestników i przyznać im odpowiednio:

moderatorzy:.............20, 15, 10 pkt

ja oraz J-A-J-O:..........35, 25, 15 pkt

Lisek:.........................45, 35, 25 pkt

 

Moderatorzy oddadzą swoje głosy już po zamknieciu topiców, co nastąpi jutro wieczorem.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT

widze, ze z mojego tematu znow poznikaly posty. poprzednio byl to post Spidermana a teraz glosy osob z mniej niz 50 postami. o ile to drugie rozumiem to tego pierwszego nie bardzo. nie kumam tkze czemu z paprotkowego tematu nie zniknal post "kicol" ktory tez nie ma 50postow.

Wszystkie topici uczestnikow zostały oczyszczone z postow osob z mniej niż 50 postami, oraz postow powtarzajacych sie tej samej osoby. Post kicola równiez został usuniety - mod też czlowiek i nie moze usunąć dwóch postów jednocześnie. Widocznie kiedy patrzyłes xan (pozdrawiam) jeszcze nie usunał tego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie, głosy oddane na uczestników konkursu zostaną przeliczone na punkty, według następującego wzoru:

 

głos zwykłego użytkownika:......10 pkt

głos moderatora:.......................20 pkt*

głos mój i J-A-J-O:......................35 pkt*

głos Liska:.................................45 pkt*

 

*Ponad to, moderatorzy oraz osoby odpowiedzialne za konkurs będą mogli oddać swoje głosy na trzech uczestników i przyznać im odpowiednio:

 

moderatorzy:.............20, 15, 10 pkt

ja oraz J-A-J-O:..........35, 25, 15 pkt

Lisek:.........................45, 35, 25 pkt

 

Moderatorzy oddadzą swoje głosy już po zamknieciu topiców, co nastąpi jutro wieczorem.

 

 

Pozdrawiam.

to sie robi imho coraz smieszniejsze...

to teraz juz wychdozi ze moderatorzy maja wiekszy poziom podobania sie niz inni?

a Lisek i organizatozy konkursu to juz wogole moga oceniac za 3-ech czy 4-ech ;]

(z góry uprzedzam ze nic do moderów ani organizatorów nie mam)

 

parodia sie coraz wieksza robi .. a mialem nadziej ze to jakos fajnie rozwiążecie ..

bo teraz to nie jest konkurs kto ma wiecej kolegów ..

tylko kto ma fajniejszych kolegów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie robi imho coraz smieszniejsze...

to teraz juz wychdozi ze moderatorzy maja wiekszy poziom podobania sie niz inni?

a Lisek i organizatozy konkursu to juz wogole moga oceniac za 3-ech czy 4-ech ;]

 

parodia sie coraz wieksza robi .. a mialem nadziej ze to jakos fajnie rozwiązecie ..

Kurna tu nie chodzi o "wiekszy poziom podobania":/ Właściwie to każdy uczestnik powinien miec możliwość oddania 3 glosow (przyznania punktów), ale

 

a) to wymagałoby dużej dyscypliny

B) byłoby trudne w organizacji

c) kiedy pomysł został zaakceptowany nie było juz czasu na taka zmiane, z tego też powodu tylko moderzy beda glosować "potrójnie" i to juz po zamknieciu topicow, aby nie było bałaganu.

 

Co do Liska, to on zorganizował nagrody i imho ma cos do powiedzienia w tej sprawie :?

 

a mialem nadziej ze to jakos fajnie rozwiązecie ..

Takie rozwiązanie (punkty) zostało przedyskutowane na forum dla moderatorow (z inicjatywy xan'a), a takze ja i J-A-J-O dlugo sie zastanawialiśmy czy to wprowadzić.

 

Jeżeli masz lepszy pomysł, to do jutra jest czas, aby sie nim z nami podzielić.

 

 

EDIT:

W ogóle to powiedzcie, co myślicie o tych punktach - czy sa ok, czy moze powinno zostać tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecei co?? mam to wszystko w glebokim powazaniu. na to co teraz robicie poprostu brak slow, bo mogliscie cos takiego wprowadzic na samym poczatku a nie 24h przed koncem konkursu. tak sie nie robi.

 

uwazacie, ze zrobilem zle, wasza sprawa, ale ja nie poczowam sie do winy. kazdy mogl to robic i z tego co mowi Cvir czesc tak robila. poza tym i tak kazdy mial wolny wybor przy oddawaniu glosu.

 

 

paprotek => moje zachowanie jezt zenujace?? ja przynajmniej nikogo nie obrazam a w tym temacie juz tyle obelg lub mialo poleciec, ze az przykro sie robi.

 

 

mialem cos jeszcze napisac, ale stracilem wene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego nas doprowadziliście, na początku userzy wogóle nie mieli mieć prawa głosu, a zwycięzców miało wybierać specjalne jury. Niestety nikt się do niego nie zgłosił :wink: Potem und3r dał pomysł żeby userzy głosowali tylko w pierwszym etapie, a następnie pałeczke przejeli jurorzy. Mi jednak bardzo spodobał się pomysł żeby użytkownicy głosowali od początku do końca - jak widać okazał się chybiony...

 

Po wielu zmianach uważam że obecna formuła, tzn. punkty za głosy poszczególnych osób, jest w miare dobra, i jeżeli będzie edycja 2005 konkursu, to będe obstawiał za takim rozwiązaniem.

 

I prosze nie piszcie że zasady konkursu są złe, że nagrody są niepotrzebne... Kilka osób się napracowało żeby doprowadzić do finału, lisek bardzo pozytywnie mnie zaskoczył załatwiając takie nagrody...

 

PS. Ja, und3r i lisek naprawde nic z tego konkursu nie mamy! (no może poza satysfakcją...) I możecie być pewni że głosujemy na PROFIL, a nie osobę, bo tak szczerze powiedziawszy, nie znam żadnego z finalistów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paprotek => moje zachowanie jezt zenujace?? ja przynajmniej nikogo nie obrazam a w tym temacie juz tyle obelg lub mialo poleciec, ze az przykro sie robi.

haha... tonacy brzytwy sie chwyta ;> pokaz mi gdzie Cie obrazilem Panie Niemiec? albo wogole kogo kolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kloccie sie, kloccie! imo nie powinno byc zadnych nagrod rzeczowych tylko te podpisy bo na nie zwyciezcy konkursu zasluguja. ja dziekuje (co prawda kilku ale az kilku) osobom ktore na mnie zaglosowaly, cieszze sie ze moj profil sie komus podoba - tyle mi naprawde wystarczy. podane przez und3ra punkty sa w porzadku i nie mam zadnych ale.

 

POZDRO 4 ALL MeFs ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I możecie być pewni że głosujemy na PROFIL, a nie osobę, bo tak szczerze powiedziawszy, nie znam żadnego z finalistów...

Ze nie znasz, to nie znaczy, ze przez ten czas przebywania przez Ciebie i szanowna komisje (sledcza?)na forum; nie wyrobiles sobie zdania o konkretnej osobie :!:

Zgadzam sie calkowicie z Chaos'em - sorry ale sie z tego szopka zrobila; o zmianie regulaminu w trakcie nie bede wspominal - z tepsa umowe macie czy jak?

 

Widze, ze cale zamieszanie kreci sie wokol Niemca, to moze dla zwiekszenia pikanteri ujawnie osoby, ktore mi sie "zareklamowaly" i zaczniemy od poczatku co??? :veryevil: :lol:

 

Nagrody rzeczowe tez byly zlym pomyslem - sam podpis nad av by styknol :|

 

Porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze cale zamieszanie kreci sie wokol Niemca, to moze dla zwiekszenia pikanteri ujawnie osoby, ktore mi sie "zareklamowaly" i zaczniemy od poczatku co???   :veryevil: :lol:

Daj będzie uczciwiej :]

 

Btw jak syfiato wygląda pisanie posta w firefoxie :| blah...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze cale zamieszanie kreci sie wokol Niemca, to moze dla zwiekszenia pikanteri ujawnie osoby, ktore mi sie "zareklamowaly" i zaczniemy od poczatku co???   :veryevil: :lol:

Daj będzie uczciwiej :]

 

Btw jak syfiato wygląda pisanie posta w firefoxie :| blah...

no wlasnie to moze daj, bo mam nadzieje ze to Tylko wyglupy i nikt tak wiecej nie zrobil ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie tutaj Komisji Śledczej. :|

Znacie nowe zasady, po co ten dym.

Dla organizatorów rada na przyszłość - nie ujawniać nagród przed zakończeniem konkursu.

Btw jak syfiato wygląda pisanie posta w firefoxie :| blah...

8O :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoMax72 => mmozje wyniki pokrywaja sie mniej wiecej z wyikami ankiety, ktora byla anonimowa a coponiektorzy miale wielkie wyniki ktore sie nie pokrywaja z obecnymi.

 

EDIT

widze, ze z mojego tematu znow poznikaly posty. poprzednio byl to post Spidermana a teraz glosy osob z mniej niz 50 postami. o ile to drugie rozumiem to tego pierwszego nie bardzo. nie kumam tkze czemu z paprotkowego tematu nie zniknal post "kicol" ktory tez nie ma 50postow.

 

Spiderman mial zaglosowac ponownie ( poniewaz oddal glos na ciebie, a nie na profil ).

Paprotka temat tez zostal wyczyszczony z 4 postow .

A jezeli chodzi o rozwiazanie konkursu, to skoro ma to byc zabawa to nie wiem czemu niektorzy tak glosno krzycza .

Na forum popularne jest tez debatowanie o danej decyzji ( ktora akurat zostala dokladnie przemyslana ) . Piszczecie tylko, ze wam sie nie podoba, a zaden nie napisal jakby chcial rozwiazac problem ( zreszta jak zawsze ) .

 

Jezeli ktos ma lepszy pomysl na sprawiedliwe rozwiazanie konkursu, prosze pisac .

Reszta ....... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...