Skocz do zawartości
Gość

GF 6800 Winfast A400TDH - 3 BARDZO wazne pytanka!

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Athlon XP 2200+ jest za słaby zarówno do A400TDH, jak i Dooma III i HL2 :wink:

No to się pośmialiśmy trochę. A teraz powracamy do problemu.

 

(niektórym na 1700+ HL2 chodzi plynnie w 1024 z tą kartą - poza tym opisany przeze mnie dosyć dokładnie problem ani trochę nie wskazuje na procesor - IMO).

 

Ja dużych wymagań nie mam i chciałbym, by płynnie chodziły mi w 800x600 AAx2 AFx4. High detail.

jakie masz stery zainstalowane?? 66.93?? 66.81?? pamietaj aby zainstalowac KONIECZNIE cos z 66.__ ...a wyniki w 3dmarkach jakie masz ??? system przeinstalowywales po zmianie karty???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki najnowsze dostepne ze strony nvidii. Ale systemu fakt - nie przeinstalowalem. Zastanawiam sie jeszcze nad zmiana biosu plyty glownej - nigdy tego nie robilem na tej plycie. Szkoda, ze nie mam stacji dyskow... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki najnowsze dostepne ze strony nvidii. Ale systemu fakt - nie przeinstalowalem. Zastanawiam sie jeszcze nad zmiana biosu plyty glownej - nigdy tego nie robilem na tej plycie. Szkoda, ze nie mam stacji dyskow...  :)

a po co ci stacja?? ja swojego abita flashowalem z poziomu windowsa (FlashMenu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co ci stacja?? ja swojego abita flashowalem z poziomu windowsa (FlashMenu)

Erm... jak? Oryginalnym biosem ze strony abita? Czy jakims innym? Flash Menu to programik siakis? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzięki, bios się zupdateował. Niezły ten flash menu - o tyle prostszy niż kiedyś to było. Zaraz sprawdzę, czy cokolwiek zmieniło się w grach... Jak nie to poczekam na przyjście RAMu i przeinstaluje windowsa.

 

EDIT: pomoglo!!! HL2 chodzi duzo duzo lepiej, nie ma kretynskich przycinek co 0,5 sekundy!!! Nadal sa niewielkie przycinki przy wychodzeniu zza rogow, ale ten problem zaleczy pewnie 1GB ramu. W kazdym razie jest BEZ POROWNANIA lepiej :D Wlaczylem sobie 1024 6x AA i 8x AF... Framerate na oko okolo 40-50, stabilny :D WAZAAAAA!

 

EDIT2: no i oczywiscie dzieki za rady 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko? posiadam karte a400tdh i standardowo w riva tuner 12p5v po @ 16p6v i wszystko działa bez zarzutu ale jest mały zgrzycik w winfoxie wersja 2.0 i najnowsze uaktualnienie. wybierając overclocking i klikając na napis speed runner mam okienko informacyjne gdzie jest podane ze posiadam 3(12) potoków pikseli i 3 aktywne jednostki verteks po zmodowaniu riva tuner 15.3 podaje mi 4(16) i 4 jednostki vertex. co to moze oznaczac. jak jest u was. czy mam walnietą karte. czy winfost cos kreci zeby po zmodowaniu nie osiągnąc wydajnosci w przyblizeniu 6800gt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Athlon XP 2200+ jest za słaby zarówno do A400TDH, jak i Dooma III i HL2 :wink:

No to się pośmialiśmy trochę. A teraz powracamy do problemu.

 

(niektórym na 1700+ HL2 chodzi plynnie w 1024 z tą kartą - poza tym opisany przeze mnie dosyć dokładnie problem ani trochę nie wskazuje na procesor - IMO).

 

Ja dużych wymagań nie mam i chciałbym, by płynnie chodziły mi w 800x600 AAx2 AFx4. High detail.

1024ramu w HL2 rozwiąze twój problem aby pograć na maxa w1024 AAx4/Ax16

Co do proca to też za słaby troche , ale problem dogrywania to za mało ramu

Hociażby odpal Test demo4 - ja na niekreconej karcie i jeszcze z zablokowanymi potokami miałem 81fps - czyli płynność super , a dogrywki się zdażały - teraz 1152ramu i problem znikł.

proc był PIV2.4 teraz 3.06z HT i jest zdecydowanie lepiej , ale testu nie robiłem bo już HL odinstalowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ta karte, odblokowana, podkrecona narazie do 370/790 we wspolpracy z duronkiem1400@2083 i 2*256w dualu daje nastepujace wyniki w markach:

12700 w 2001

9066 w 2003

3600 w 2005

jakos niskie te wyniki zwlaszcza ten w 2001 :/

 

stery to forceware 71.24mam ta karte, odblokowana, podkrecona narazie do 370/790 we wspolpracy z duronkiem1400@2083 i 2*256w dualu daje nastepujace wyniki w markach:

12700 w 2001

9066 w 2003

3600 w 2005

jakos niskie te wyniki zwlaszcza ten w 2001 :/

 

stery to forceware 71.24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi takeze karta piszczy ale zbytnio sie tym nie przejmuje..:) Mam odblokowane 16x1, 6vp oraz podkrecilem ja max do 375@845MHz i na tych ustawienisch w 3D03 mam 11150pkt!!! Jetsem bardzo zadowolony z tego nabytku..

Testy robione na sterach: ForceWare 71.24

Edytowane przez traxit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...