Skocz do zawartości
JUGAJ

Proszę o rade odnośnie płyty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam p 4 1.8A płyte msi 845 ultra jakieś tam ddr 266 i karte grafiki ledteka gf4 4200TI 64 MB i mam pytanie zamieżam zmienić płytę ponieważ na starej na jakiś czas zatrzymał mi sie wiatraczek na chipsecie i chyba sie biedak przegrzał i teraz komp mi chodzi jak stare scierwo jak zaczyna coś robić dyskiem np jak sciągam emule i jak skończy sciągać w czasie gdy kopiuje z folderu tymczasowego do własciwego nieda sie nic zrobić na kompie i podejrzewam że to przez ten chipset przegrzany chyba żę macie inne sugestie to słucham ale wracając do sprawy chce kupić nową płytę główną upatrzyłem sobie 3 modele a z czasem chce kupić jakiegoś Prescota

 

Gigabyte GA-8IPE1000G Intel 865PE BOX + Gb LAN

Asus P4P800-X Intel 865PE

Abit IS7-E

 

tylko żę ta ostatnia ma wiatraczek na chipsecie który może sie zepsuć dlatego sam niewiem co wybrać poleccie mi coś wiem zę dużo było takich postów na forum ale ja bym chciał żeby mi ktoś dokladnie odpowiedział na mój przypadek z góry wielkie dzięki za wyrozumiałość i za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sa dobre. Jesli ekstremalnie krecisz to biez Abita, jesli nie kazda z nich bedzie dobra. Ja jak widac mam Asusa i jest spox. Co w niej jest fajne to gdy padl bios wlozylem do CD-ROMu plytke instalacyjna 10s i komp znowu chodzil. Po tym jak czekalem kiedys ponad miesiac na Abita NF7, az wroci z serwisu (bios) bylo to dosc fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...