Skocz do zawartości
Dreq

2 Wentylatory + Dziura = "mróz" W Obudowie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam pytanie czy dobrze sobie planuje chłodzenie komputera ?

foto 1

foto 2

Foto 1 przedstawia ogólny burdel w kompie

Foto 2 przedstawia miejsca gdzie chciałbym zainstalować coolery

Wentylator w zasilaczu na jakis kolorowy 80x80 wywalający ciepło z kompa, pod nim taki sam 80x80 taksamo wywalający ciepło.

Wentylator w środku na procesorze to już wymieniam w najbliższym czasie ...

Przód: Wywalam dwie zaślepki i wsadzam i wch miejsce 80x80 który bezpośrednio smucha na dysk01, niżej zainstalować 4 wentylator który dmuchałby na hdd02 który znajduje się pod stacją fdd

 

Zasugerujcie mi jak zrobić aby cyrkulacja powietrza była najlepsza a chłodzenie jeszcze lepsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

U mnie dziura w budzie się nie pokrywa dokadnie z coolerem, co zrobić? Czy poprawadzić po przekątnej czy może zastosować kąty proste? Co będzie lepsze? Może jeszcze dać na wlocie tego tunelu wiatrak wciągający powietrze? Czy to nie zrobi "złego" ciśnienia, spowoduje spadek wydajności? Narazie poglądowo wygląda to tak:

http://www.xanagaz.republika.pl/tunel.jpg

 

I tak nie zakrywa całego wiatraka...

Edytowane przez Xanagaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...